Göz Makyajı Kalıcı Kaş Makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhaba Arkadaşlar ,
ben 1.5 sene önce eyeliner, 1 sene önce de kaşlarımı yaptırdım. Öncesinde çok araştırdım ama. Tedirgindim korkuyordum da, birde malum söz konusu göz yüz olunca daha da bi korku vardı ama sonra komşum aracılığıyla almanyadan gelen ve almanyada bu işin uzmanı olan bi bayanla tanıştım. O saatten sonra tüm hayatım değişti desem yeridir
Üstelik tüm malzemelerini almanyadan temin ediyormuş. Bi zaman sonra teslim oldum. Iyi ki de olmuşum çok memnun kaldım. Gözlerim hala çok güzel görünüyor. Kaşlarım da hala doğal ve güzel bi görünüme sahip. Istedigim ve hayal ettiğim gibi oldu.
Bir çok arkadaşıma tavsiye ettim. Hepside memnun kaldilar. Kullanılan boyalar sanırım çok kaliteli çünki renkte solma veya renk değişimi olmadı.

Sırada dudaklarım var iki hafta sonra randevum var ve cok heyecanlıyım.
Kendim denedim memnun kaldım bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Fiyatları da bence gayet uygun.

Cesaret edemeyen, karar verememiş birde güvenilir birini bulamamis olan arkadaslara belki bi faydasi olur bu yazdıklarımın. Işini bilincli bi sekilde güzel ve titizlikle yapan birini bulduktan sonra çok süper bir güzellik formülü bu kalıcı makyaj yöntemi.
Bizimle paylasirmisiniz lutfen.
Merhaba Arkadaşlar ,
ben 1.5 sene önce eyeliner, 1 sene önce de kaşlarımı yaptırdım. Öncesinde çok araştırdım ama. Tedirgindim korkuyordum da, birde malum söz konusu göz yüz olunca daha da bi korku vardı ama sonra komşum aracılığıyla almanyadan gelen ve almanyada bu işin uzmanı olan bi bayanla tanıştım. O saatten sonra tüm hayatım değişti desem yeridir
Üstelik tüm malzemelerini almanyadan temin ediyormuş. Bi zaman sonra teslim oldum. Iyi ki de olmuşum çok memnun kaldım. Gözlerim hala çok güzel görünüyor. Kaşlarım da hala doğal ve güzel bi görünüme sahip. Istedigim ve hayal ettiğim gibi oldu.
Bir çok arkadaşıma tavsiye ettim. Hepside memnun kaldilar. Kullanılan boyalar sanırım çok kaliteli çünki renkte solma veya renk değişimi olmadı.

Kendim denedim memnun kaldım bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Fiyatları da bence gayet uygun.

Cesaret edemeyen, karar verememiş birde güvenilir birini bulamamis olan arkadaslara belki bi faydasi olur bu yazdıklarımın. Işini bilincli bi sekilde güzel ve titizlikle yapan birini bulduktan sonra çok süper bir güzellik formülü bu kalıcı makyaj yöntemi.
Bizimle paylasirmisiniz? Lutfen!

Merhaba
Merhaba Arkadaşlar ,

Merhaba,resim görmem mümkün mü ve nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz

Bende kendi yaptırdığım işlemden oldukça memnun kaldım, rahatlıkla tavsiye edebilirim. Mikroblading başlığı altına yazdıklarımı kopyalıyorum belki bir yardımı dokunur, iyi şanslar

Bu konuyu görünce kayıt olup yazayım dedim çünkü uzun siredir bende aynı konuyu araştırıyordum edindiğim bilgileri ve tecrübeleri paylaşmak istedim. Ben bir süre önce uzun araştırmalardan sonra mikroblading yaptırdım ve çok memnun kaldım. Dövme daha sonra silinerek iz bırakıyor ve çirkin bir görüntü oluyor. Yalnız yaptırdığınız yer çok önemli, yapan uzmanın işi bilmesi ve özen göstermesi çok önemli.

Ben aldığım tavsiye üzerine İstanbul'da çalışan bir İranlı uzmana yaptırdım ve daha sonra iki arkadaşımı daha götürdüm ona mikroblading icin. Hatta daha sonra deep eyeliner ve dudak renklendirme işlemleri de yaptırdım aynı uzmana. Hepsinden de çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Ücret olarak piyasa şartlarına göre oldukça uygun bir fiyata yaptırdım. Yaptırdığım uzmanın ınstagram sayfasını buraya yapıştırıyorum, merak eden inceleyip oradan iletişim kurabilir

https://www.instagram.com/roxan_meysami/

Kalıcı makyaj uygulamaları ile ilgili yaptığım araştırmalarda bu işin en iyilerinin İran da eğitim aldıklarını öğrendim ve o yüzden de burada uzun bir uğraş sonrası böyle bir uzman buldum ve hiç pişman olmadım diyebilirim :) Herkese mutlaka bu işlemi yaptırmadan önce iyi araştırma yapmaları ve işin ehli birine yaptırmalarını öneriyorum. Sonuçta işlem yüzünüze yapılan bir işlem ve yanlış veya dikkatsiz bir uygulamada mağduriyetinizin çok ciddi boyutlarda olabiliyor, yamuk kaşlarla dolaşmak tam bir kabus olabilir :p Bir de piyasada ismi çok bilinen isimler ünlendikten sonra uygulamalarda pek özen göstermiyorlar, bir arkadaşım piyasada en çok bilinen isimlerden birine mikroblading yaptırdı ve işlem boyunca o kişi telefonuyla konuşup gerekli özeni göstermeyip kaşlarını mahvetti, daha sonra arkadaşımı bahsettiğim İran'lı uzmana götürdüm ki kaşlarını düzeltsin. (baya uğraşıp düzeltmeyi başardı :)

Res
Bende kendi yaptırdığım işlemden oldukça memnun kaldım, rahatlıkla tavsiye edebilirim. Mikroblading başlığı altına yazdıklarımı kopyalıyorum belki bir yardımı dokunur, iyi şanslar
Merhaba kaşlarınızın resmini görmem mümkün mü...ayrıca bahsettiğiniz kişi nerede çalışıyor..cevaplarsanız sevinirim

Son düzenleme:
Merhaba benim değişimimi profil fotomda görebilirsiniz. En üstte Murat Akyol'un 2015 Aralıkda yaptığı rötüşle uğraşmamak için dövme boyalı ve yanlış teknikle yapılan kaş ve ortada 11 seans ve 1,5 yıl süren silme işleminden sonra kaşlarım ve en altta sevgili Jenya Denizeri'nin yaptığı doğal ve kıl görünümlü kaşlarım. Sosyal medyada gördüğünüz ünlülerle fotoğraflar vs bakıp aldanmayın yanlış bir işlem yapılınca bu işin dönüşü zor yaptıracağınız yeri ve kişiyi iyi seçip canlı örnekler görerek karar verin.

İzmir'de kesinlikle müge gülle. Kaşlarımda kirpiklerimde muhteşem oldu. İlgilenenlere yardımcı olurum

Merhaba benim değişimimi profil fotomda görebilirsiniz. En üstte Murat Akyol'un 2015 Aralıkda yaptığı rötüşle uğraşmamak için dövme boyalı ve yanlış teknikle yapılan kaş ve ortada 11 seans ve 1,5 yıl süren silme işleminden sonra kaşlarım ve en altta sevgili Jenya Denizeri'nin yaptığı doğal ve kıl görünümlü kaşlarım. Sosyal medyada gördüğünüz ünlülerle fotoğraflar vs bakıp aldanmayın yanlış bir işlem yapılınca bu işin dönüşü zor yaptıracağınız yeri ve kişiyi iyi seçip canlı örnekler görerek karar verin.

Murat Akyol'un yaptığı kaşın mağduruyum.

SAKIN SAKIN KALICI KAŞ YAPTIRMAYIN. İlk an güzel gibi duruyor ama zamanla cilt üzerinde boya yayılıyor, kıl gibi olan çizgiler genişliyor ve birleşiyor. Şu an kezban gibi koyu kaşlarım var. Ve geçmiyor, 2014 Aralık'ta yaptırdım, 2buçuk sene oldu çünkü kalıcı dövme boyasıyla yapmış.

Lazer ile işlem yaptıranlar var mı, yardıma ihtiyacım var, her aynaya baktığımda gözlerim doluyor.

Sevgili zennaz zennaz , seninle aynı zamanda mağdur olmuşuz, sildirme deneyimlerine ihtiyacım var :''''(

Eklentiler

• FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 272
Merhaba,

B balkan188 benim düzgün kaşlara kavuşmam 1,5 yıl sürdü dövme boyası kullanılması durumu çok daha kötüleştiriyor.
Derdi sadece para kazanmak olan bir insanın mesleği doğru düzgün bilmeden yaptığı hatalı işlem yüzünden defalarca lazerle sildirme yaptırdım çok acılı, ağrılı ve sıkıntılı bir dönemdi. Silme işleminden sonra 3 gün boyunca kaş ve göz kapağı kısımlarım balon gibi şiş oluyordu.
Yani işlemi yaptırmak bir dert ama sildirmek daha büyük bir dert. Sildirme işlemine başlamak için de iyi düşünün bence bu acı ve ağrıyı çekip 2-3 gün kimse görmesin diye eve kapanabilecekmisiniz. Her cilt farklı tepki verebilir gerçi ama benimki çok kötü geçiyordu. Hayatımda hiç kimseye etmediğim bedduayı Murat Akyol'a ettim ve etmeyede devam ediyorum. Savcılığa verdiğim dilekçelerden hiçbirsey çıkmadı çünkü.
Şuan gazetelerde de hastanede doktorların yaptığıı dövme silme operasyonunun mağduru bir bayan var düşünün oda estetisyen diye güvenmiş ama durumu çok kötü görünüyor.

zennaz zennaz 'cım bazı sorularım olacak, gerçekten zor durumdayım.

- Hangi lazer ile işlem yaptırdın, normal dövmelerde kullanılan Q Switch laser ile mi Pico laser ile mi ( Pico’lar iki üç senedir var, daha kısa sürede çıkarıyormuş)
- Birkaç seans yaptırsam, sadece o siyah görüntüsü gitse solsa rengi, belki bu kadarı yeterli olabilir bana, fazla seansa dayanamayabilirim, böyle bir şey olabilir mi
- Kıl köklerin lazerden etkileniyor mu, kaşların tekrar çıktı mı, çıktıysa eskisi gibi aynı şekilde mi
- Kaşlarının buılunduğu cildin etkilendi mi, iz kaldı mı, yanık, scar, beyaz alan..vs Tamamen eski haline dönebildin mi

Bu arada davan devam ediyorsa, ben de tanık olabilirim ya da eklenebilirim, bana da fiş vermediler, makinemiz çalışmıyor demişlerdi sanırım. Birkaç tanık daha bulsak, cezasını çeksin. Bir ceza avukatı bulsak, üstlenebilir bence bu durumu. Hergün onlarca kişiyi daha kandırıyor ve insanlara zarar veriyor. Hem de en güzel yerimize, yüzümüze resmen imzasını attı.

B balkan188 ben 2 farklı yerde 2 lazerle de işlem gördüm süreci hızlandırmak için derimde herhangi bir yara izi vs yok ama olan kaşlar illa ki etkileniyor profil resmimde gördüğün gibi zaten az olan kaşlarım iyice gitti. Dediğim gibi ciltten cilde farklılık olabilir ama benim cildi iki makinanın işleminde de şişti ve su topladı. Zaten ödem atıcı şeyle öneriyorlar iyileşme süreci için.
1-2 seans deneyebilirsin dediğin gibi rengini kırmak için ama kaşın her bölgesi aynı şekilde tepki verip aynı oranda renk açar mı bilemedim. İşin uzmanlarına sor bence. Ben MD Dermotoloji ve çoğunlukla Jenya Art Stüdyoda yaptırdım silme işlemini. Bende bu süreçte birsürü Murat Akyol mağduru ile tanıştım ama şu varki ülkemizde bu konular adli olarak ciddiye alınmıyor ve Murat Akyol'un kendini garantiye almak için imzalattığı işlem onay belgeside onun bu konulardan paçayı yırtmasını sağlıyor zaten bu önlemi başına daha önce gelen davalık mevzulardan dolayı almış.
Bizler hak aramayı ve birlik olup güclü olmayı bilemiyoruz malesef bu da böyle üçkağıtçıların ekmeğine yağ sürüyor.

B balkan188 profil resmimde üstteki resim Murat Aktol'un dövme boyası ile göya kıl tekniği diye çit çizer gibi yaptığı kapkara kaşlar. Ortadaki 11-12 seans lazerle silinmiş hali en alttaki de gerçek kıl tekniği ile yapılan şuanki kaşlarım.
Gördüğün gibi yara izi yok ama kolay değil, doğal bir görünüme kavuşmak zahmetli ve masraflı. Aynaya bakıp bu kaşlar beni ne kadar mutsuz ediyor diye kendine sorup öyle karar ver derim.

ekli resimde lazer sonrası gözlerimin hali. O günleri her hatırladığımda Murat Akyol'u bulduğum güne lanet ediyorum.

Eklentiler

• Sildirme foto.jpg
    Sildirme foto.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 225
zennaz zennaz 'cım selamlar,

Tam sildirmeye karar vermiştim ki, gazetede şöyle bir haber okudum Picosure ile ilgili ve yine korktum. Yüzüme aynı şey olursa ne yaparım ben :'(( http://www.hurriyet.com.tr/dovme-sildiren-iki-bankaci-arkadas-yandi-tazminat-davasi-actilar-40537768 Acaba aynı avukattan bende mi daha açsam diyorum Murat Akyol’a.

Çok üzülüyorum hergün, gözlerim doluyor ve nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Ya olan kaşlarımı da kaybedersem, ya yanık izi kalırsa, ya daha kötü olursa. Acaba sana nasıl ulaşabilirim, telefon veya e-mail. Çevremde beni anlayabilecek ve bu yoldan geçen bir tek sen varsın. Süreçle ilgili desteğine ihtiyacım var...

:lepi:Canım;
Ben ankarada oturuyorum, Geçen sene, iranlı bir arkadaşıma kaşlarıma kaş kontur yaptırdım birde gözlerime, inan bana harika oldu.yanlız bu işi yapanların ehil kimseler olması gerekiyor yoksa sonuç hüsran. Sana tavsiyem daha önce yaptırmış ve memnun kalmış olanların yaptırdığı yerlere yaptır ucuz diye sağa sola gitme.:lepi:
aktif misiniz acaba

zennaz zennaz 'cım selamlar,

Tam sildirmeye karar vermiştim ki, gazetede şöyle bir haber okudum Picosure ile ilgili ve yine korktum. Yüzüme aynı şey olursa ne yaparım ben :'(( http://www.hurriyet.com.tr/dovme-sildiren-iki-bankaci-arkadas-yandi-tazminat-davasi-actilar-40537768 Acaba aynı avukattan bende mi daha açsam diyorum Murat Akyol’a.

Çok üzülüyorum hergün, gözlerim doluyor ve nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Ya olan kaşlarımı da kaybedersem, ya yanık izi kalırsa, ya daha kötü olursa. Acaba sana nasıl ulaşabilirim, telefon veya e-mail. Çevremde beni anlayabilecek ve bu yoldan geçen bir tek sen varsın. Süreçle ilgili desteğine ihtiyacım var...
Merhabalar, ben de kaşımı yaptırdım ama bin pişmanım. Şimdi sildirmek için araştırma yapıyorum. Siz sildirdiniz mi? Neticeyi paylaşırsanız sevinirim. Kaşlarım yüzünden psikolojim bozuldu. İnsan içine çıkmak istemiyorum.

Jenya Denizeri

Adını ve namını çok duydum Jenya Denizeri ne kalıcı kaş kontürü yaptırmak üzere gittim. Jenya hanımın kız kardeşi Tania kaş kontörümü yaptı. Rötuş gerektiği için kendisine tekrar gittim. Aradan bir müddet geçti yine olmadı yine bir rötüşa gitmek zorunda kaldım. Yine beceremediler. Tekrar rötüşa gittim tam 3 defa Taksi parası gittisi geldi size bahşişi bir dünya para ödedim. Son rötüş yaparken yarın bodruma döneceğimi bu sefer düzgün yapmasını söylediğimde İstanbul’a geldiğimde rötuş yap yaptırıp yaptıramıycağımı sorduğumda İstanbul’a geldiğinizde rötuş yaparız diye yazılı belge kayıtları elimde var buna rağmen Rötuş için kendilerini aradığımda benden 1000 tl talep ettiler. Aslında özür dilemeleri gerekirken. Üzerine 1000 TL para istediler.Bir kaş Kontürü için dört sefer gidilir mi. Bir de çok Ünlü oldukları için bir dünya para verip gitmiştim.yaptıkları işi görseniz kaşlarımı mahvetti. Şimdi de kontak kurmaya çalıştıkça tepeden tepeden konuşmalar . 1000 TL rötüş canınız isterse diyor. Sakın gitmeyin . Suzan Köksal

X