PFB vanish roll-on kullanan var mi?

sevee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
165
0
41
mrb arkadaslar pfb vanis roll-on aldim
deneyip faydasini goren varmi aranizda? eczaci batiklar icin cok iyi dedi

ben bilmiyorum ama bende de çok batık var bacaklaırmda hele :KK43: iğneyle dolaşıyorum :))) eger gercekten iyi geliyosa bende alırmm memnuun kalırsan belirtirsen sevinirm :eek:

bende yeni aldim daha. kullaniyim bi faydasini gorursem yazarim canim:nazar:

ya pfb vanish kimse kullanmadimi :uhm: 80 tl'ye aldim valla. insallah param bosuna gitmemistir:eek:

Kızlar ben 3 sene önce çok araştırıp 2 ürün arasında kalmıştım in grow go ve pfb vanish...
Ve 84 tl para verip in grow go almıştım :eek:klava:güya 3 günde geçiriyordu kıl dönmelerini izleri...
Hiç mi etki etmez ya o yüzden tövbe ettim böyle şeylere para dökmeye:1no2:
İnşallah sende işe yarar bu ürün canım yaa.s

alıyorum o zaman hadi bakalım:nazar:

bundan sonra işe yaradı mı yaramadı mı yorumlarına katılcam sevee'yle:roflol:

bu ürünlerden fayda yoksa iğneye dewammm süprizzzzz

insnaın baska careside olmuyo iğne baritiriyoruz habire ya çektiğimiz çillee gerçektenn.. batıgı çıkarsan ayrı dert yara olur ayrı dert kaşınır ayrı derttt acısıda cabasııı mirmirmirmir

bu ürünlerden fayda yoksa iğneye dewammm süprizzzzz

insnaın baska careside olmuyo iğne baritiriyoruz habire ya çektiğimiz çillee gerçektenn.. batıgı çıkarsan ayrı dert yara olur ayrı dert kaşınır ayrı derttt acısıda cabasııı mirmirmirmir

igneyle bacaklarim yara bere icinde kaldi canim olmazki bide leke kaliyo sonra:eek: hem bu pfb vanish lekelerin renginide aciyormus kaydirigubbakcemile2 ama egerki o eczacinin dedikleri cikmazsa neler yapacam ona neler:mymeka: bi vuracam bi de yer vuracak. ama eger batiklarim biterse ayni eczaneden bi pfb vanish daha alicam:roflol:

igneyle bacaklarim yara bere icinde kaldi canim olmazki bide leke kaliyo sonra:eek: hem bu pfb vanish lekelerin renginide aciyormus kaydirigubbakcemile2 ama egerki o eczacinin dedikleri cikmazsa neler yapacam ona neler:mymeka: bi vuracam bi de yer vuracak. ama eger batiklarim biterse ayni eczaneden bi pfb vanish daha alicam:roflol:

bu tarz şeylerle nasıl çıkıcak ki ben anlamıyorum fisfisfis sonucta derinin altında yatay olarak gorunuyoo çıkması bu tarz şelerle mümkünmü iğneyle bile bazıları çok zor çıkıyoo:1rolleyes: benımkılerde öyle hiç bi zmn ayagım pürüssüz olmuyoo hep küçük küçük yara halinde acayip bişeler var leke demıcem leke gibi durmuyolar cunku bepantene mi sürsek iğneyle cıkardıktan snra acaba :çok üzgünüm:

bende pfb vanish almayi dusunuyorum, sanirim etkili. burda 13 euro ya satiliyo, turkiyede baya pahaliymis ya:1shok:

Agda, Tiras, Cimbiz ve Lazer Epilasyon Sonrasi Icin.
PFB VANISH,
"Kadin ve Erkek cildi icin essiz" ve seckin bir urundur.
Oncelikli olarak; agda, tiras, cimbiz ve lazer epilasyon sonrasi
olusan kil batiginin, deri tahrisinin ve cilt uzerinde olusan kabartilarin,
sivilcelerin ve yangi hissinin engellenmesi icin formule edilmis bir roll-on jeldir.

PFB VANISH cildi nemlendirip yuksek koruma saglayan maddeler icermektedir.

Kullanim sekli: Yuz, boyun, koltuk alti, bacaklar, sirt ve bikini bolgesinde, veya
azami fayda icin ihtiyac duyulan bolgelerde gunde bir kez kullanilir.

Urunu ilk defa kullaniyor iseniz:Agda, tiras, cimbiz ve lazer epilasyon isleminden
iki gun oncesinden baslayarak, soz konusu bolgelere gunde iki defa uygulanmali,
devaminda gunde iki kez kullanilmalidir.

canım ben kullandım hatta yazmıstım bi baslığa kullanmaya basladım filan diye.
benim felaket kıl dönmeleri ve mor mor kıl kökleri belli oluyodu, çok çirkin bacaklarım maalesefsenağlama
pfb kullanmaya basladım; peeling yapıyo gibi, ama düzenli sabah akşam sürdüm ben 2 kutu bitirdim; o şekilde ciddi faydasını gördüm.
ben sir agda yapmadan bikaç gün evvel pfb kullanmaya basladım; siri yapınca fark iyice belli olduydu.
bi haftadan sonra yavas yavas farkediyo.
alan arkadaslara tavsiyem düzenli kullanın. madem o kadar para verip aldınız bi kenara atmayın; sabah akşam sürünce işe yarıyogamyoncuiremsu

canım ben kullandım hatta yazmıstım bi baslığa kullanmaya basladım filan diye.
benim felaket kıl dönmeleri ve mor mor kıl kökleri belli oluyodu, çok çirkin bacaklarım maalesefsenağlama
pfb kullanmaya basladım; peeling yapıyo gibi, ama düzenli sabah akşam sürdüm ben 2 kutu bitirdim; o şekilde ciddi faydasını gördüm.
ben sir agda yapmadan bikaç gün evvel pfb kullanmaya basladım; siri yapınca fark iyice belli olduydu.
bi haftadan sonra yavas yavas farkediyo.
alan arkadaslara tavsiyem düzenli kullanın. madem o kadar para verip aldınız bi kenara atmayın; sabah akşam sürünce işe yarıyogamyoncuiremsu

cok sevindim canim senin adina gercekten ise yariyor demek. ben her gece yatmadan kullaniyorum. eczaci lekelerede iyi geliyor demisti senin lekelerde gittimi bu pfb vanish'le:uhm: benim bacaklarimdaki lekeler baya cok bas edemiyorum artiksenağlama

xthefelix canim sen bu pfb vanish kullandiginda senin cildinde soyulma oluyormuydu:uhm:

kizlar kimse kullanmiyormu bu pfb vanish'i :uhm::uhm:
faydasini goren baska kimse yokmu:a015:

X