PFB vanish roll-on kullanan var mi?

al ve dene canim insallah seninde batiklarin gecer pfb sayesindekaydirigubbakcemile5

bende aldım denedim ama sürdükten sonra 15 dk çok güzel oluyo kızarıklar falan gidiyo.sonra tekrar görünüyo lekeler.natıklarım ise hala geçemedi.soyulmada oluyo.güneşte yanmış gibi.ben memnun kalmadım açıkcası

Kullandim faydasini gordum. Fiyati da gayet iyi. 39.90 TL 'ye satiyorlar sitenin adi etkinpazar.com

bende 2 yıl önce duydum bu rollonun ismini araştırırken fiyatını görünceee bi anda vazgeçmiştim :1shok: kullanan faydasını görüoo mu diee düşünürken yıllar sonra bu topiciği gördm. siz kullanın bakalım bize bilgi verirsinz! inşş faydası olur canım

canım ben kullandım hatta yazmıstım bi baslığa kullanmaya basladım filan diye.
benim felaket kıl dönmeleri ve mor mor kıl kökleri belli oluyodu, çok çirkin bacaklarım maalesefsenağlama
pfb kullanmaya basladım; peeling yapıyo gibi, ama düzenli sabah akşam sürdüm ben 2 kutu bitirdim; o şekilde ciddi faydasını gördüm.
ben sir agda yapmadan bikaç gün evvel pfb kullanmaya basladım; siri yapınca fark iyice belli olduydu.
bi haftadan sonra yavas yavas farkediyo.
alan arkadaslara tavsiyem düzenli kullanın. madem o kadar para verip aldınız bi kenara atmayın; sabah akşam sürünce işe yarıyogamyoncuiremsu

senin yorumlarını okuyunca heyecanlandım ve hemen sipariş verdim.umarım işe yarar.bide nasıl kullanılıyo sadece leke kısımlarınamı yoksa tüm bacağamı ve sürdükten bir müddet sonra yıkanıyomu yoksa bekliyomu bide şuan bacakların ne durumda merak ettim:)

X