Diş röntgei çektiren var mı?

kralice13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
32
0
:çok üzgünüm:KIZLAR SLM.DİŞLERİMDEN RAHATSIZIM.AĞRRILARIM 3 HAFTADIR DEVAM EDİYOR.DIŞARIDAN BİRŞEY GÖZÜKMÜYOR.FAKAT DİŞ DOKTORUM DOLDULARI AÇMADAN ÖNCE DİŞ RÖNTGENİ ÇEKTİRSEK İYİ OLUR DEDİ.BENDE ÇEKİNİYORUM BEBEĞE ZARAR VERMİORMUŞ AMA TEDİRGİİM YİNEDE.ŞU AN 28.HAFTAM BİTTİ.TECRÜBELERİNİZİ BEKLİYORUM.TŞK.

cnm benimde dişimden sorunum var kanal tedavisi gerekli ama ne derece olduğu diş filminde belli olcaktı ama diş doktorum çekmedi doğumdan sonra gel dedi öyle idare et dedi bence çektirme bak sen benden daha ilerdesin ben 26 haftalıgım bekle derim ben

slm ben de 26 haftalığım. bende de diş sorunu var. doktorumla görüşmüştüm. istediğin işlem uygulanabilir ama röntgen çekilmesin dedi.

tşk.ederim.bilgileriniz için.o zaman mecburen 3 tane ağrıyan dişlerimin hepsinin dolgularını açtırıcam of ya of.zaten jinekoloğumun dediğine göre bir an önce tedavi edilmesi gerekiyormuş.yoksa erken doğuma kadar gidebiliyormuş allah muhafaza.:1shok:

Valla canım benimde bir dişimde çürük var. Dışarıdan gözükmüyor ama tatlı falan yiyince fena sızlıyor. Diş doktorum röntgen çekmemiz lazım belirlememiz için ama ben hamilelikte kesinlikle önermiyorum. İdare edebildiğin kadar et dedi. Bende o tarafımla tatlı falan yememeye çalışıyorum...

X