en iyi hazır ağda bandı hangisi?

veetten hiç memnun kalmadım
en küçük tüyleri bile alır falan diyor ya hikaye bence
hemde çok pahalı :KK19::KK19:
bimden aldım bakalım biraz uzasın onu denicem
olmadı makineye devam :KK50::KK50:

ya arkadaslar ben hepsını kullandım 5 paraya yaramıyo hepsı aynı kırıyo yada kucuklerı almıyo bıde cok acıtıyo en guzelıııı cezvelı agda onu kullanın harıka bvısey ya vazgecemıycegım oldu bıde kıllar tuy oldu yanı o kadar ınceldı cok kolay ve basıt bıde 5 lıra al yap hatta ıcınde bıde bı cezvelıgıde bedava yanı hıc acıtmı yo hıc ama ılk yaptıgında az bı acı var anında uyusturuyo ben kac yıldır kullanıyorum koltuk altı ve pakedı hep onla alırım:KK70: yanı sıddetle tavsıye ederım bence bu manyak bısey deneyın derım :KK70:

ya arkadaslar ben hepsını kullandım 5 paraya yaramıyo hepsı aynı kırıyo yada kucuklerı almıyo bıde cok acıtıyo en guzelıııı cezvelı agda onu kullanın harıka bvısey ya vazgecemıycegım oldu bıde kıllar tuy oldu yanı o kadar ınceldı cok kolay ve basıt bıde 5 lıra al yap hatta ıcınde bıde bı cezvelıgıde bedava yanı hıc acıtmı yo hıc ama ılk yaptıgında az bı acı var anında uyusturuyo ben kac yıldır kullanıyorum koltuk altı ve pakedı hep onla alırım:KK70: yanı sıddetle tavsıye ederım bence bu manyak bısey deneyın derım :KK70:

nasıl birşey canım bu
markası falan ne ?

nasıl birşey canım bu
markası falan ne ?

ya cooky var platonık var onemlı olan markası degıl kendısı sen cezvelı agdayı bul al yanklız tarıhı gecmesın bayat olmasın bak harıka ılık sur cek harıka yasıpatulatla suruceksın yanlız agda bezı falan degıl sur elınle cek hanı kasımıza falan bıyıga falan suuyolar ya ıste bu o yanı cok guzel:KK70::KK70: canım benım kullan bı

ben bugun bitane gördüm cezvesi içinde granüllü ağda diyordu
ama öyle 5 lira falan değildi canım 20 küsürdü :KK43:

merhaba arkadaşlar bende sır ağda bandı yıllardır kullanıyorum adı pek duyulmamış fakat ben son 4 aydır kullanıyorum palatonik diye bir bitkisel ağda var hatta bantı kağıt şrklinde degil bezimsi bir yapısı var ve bir tanesiyle baya bir alan alıyosun(2 adet alt bacak için 2 çift bant yetiyo ki ben çok kıllıyım)uzun süre gidiyo bir paketi ve daha gec çıkarıyo tesadüf denedim ama mütiş memuum fiyatıda diğerlerine(9tl bir kutusu) göre çok uyğun henüz çok duyulmamış olduğundan sanırım diğer kağıt ağda bantları gibi elimde yırtılıp dağılmıyo çok dayanıklı gercekten tavsiye ederim.yeşil bir kutusu var ve ben makro markette bulabiliyorum sadece ..

Son düzenleme:
bimdeki epi markasını kullanan var mı? oda gayet iyi alıyomus diye duydum ama emin olamadım deneyip memnun kalan varsa ondan almayı dusunuyorum

ya cooky var platonık var onemlı olan markası degıl kendısı sen cezvelı agdayı bul al yanklız tarıhı gecmesın bayat olmasın bak harıka ılık sur cek harıka yasıpatulatla suruceksın yanlız agda bezı falan degıl sur elınle cek hanı kasımıza falan bıyıga falan suuyolar ya ıste bu o yanı cok guzel:KK70::KK70: canım benım kullan bı
o tür ağdaları dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim çünkü sıcak sürüldüğü zaman cildi çok fena karartıyor :KK50:
bimdeki epi markasını kullanan var mı? oda gayet iyi alıyomus diye duydum ama emin olamadım deneyip memnun kalan varsa ondan almayı dusunuyorum
ben almıştım yani ben ağda bantlarından genel olarak pek memnun kalmadım ama tabi kişiden kişiye değişebilir sonuç..
ben koltuk altımı ağda bantlarıyla alamıyordum, kıllar gelmiyordu ama bununla denediğimde alabildim.
yalnız bir süre sonra farkettim ki kılların tamamını kökünden almıyor, bu yüzden çok çabuk çıkıyorlar ama acelem olduğunda filan gayet iyi oluyor yani. sonra bacağımda denedim ve birazcık daha iyi sonuç aldım.
yine de dediğim gibi kıl yapısına göre muhakkak fark eder. mükemmel değil ama fiyatına göre iyi bir ürün sayılabilir. :KK34:

normalde ağdamı hep kuaförde yaptırıyorum kendim hiç beceremiyorum..dün bime gidince epi ağda bantlarını gördüm ve denemek için aldım eve gelince bacaklarıma uyguladım sonuçtan gayet memnunum :)

kızlar hazır ağda bandı kullanırken hangı marka olursa olsun ben bır püf noktası keşfettim önce bandı 2 elımızın arasına alalım ellerımızı bırbırıne sürtelim ıyıce ısınsın yumuşasın sonra bandı ayırıp yapmak ıstedıgımız bölgeye yapıştıralım yapıştırınca elimizle ve parmak uçlarımızla banda aşagıdan yukarı yukarıdan aşağı bastırarak parmaklarımızla masaj yapar gıbı elimizi indirp kaldıralım yanı üzerinden deriye iyice yapışmasını sağlayalım bunu yarım dk kadar yapalım iyice cilde yapışşın bastıra bastıra elimizle iyice üzerindne defalarca geçip yapıştıralım sonrasında kıl köklerının cıkıç yönüne ters olcak şekılde hızlıca bırden çekelim hiç kıl kalmadan kökden hepsını bırden alıyor

kesınlıkle bio derın agda yapıştırıcıısnı tavsıye edıyorum arkadaslar çok kullanışlı..acıyıda çok hissetmiyorsunuz..gayet kökten çekiyor..suan kapmanlayalı 2 adet 25 tl..tek kutu ıcınde 6 adet cift olarak var..normalde kampanyasız halinde 20 tl tek fiyat ama deger harikaa...

kızlar hazır ağda bandı kullanırken hangı marka olursa olsun ben bır püf noktası keşfettim önce bandı 2 elımızın arasına alalım ellerımızı bırbırıne sürtelim ıyıce ısınsın yumuşasın sonra bandı ayırıp yapmak ıstedıgımız bölgeye yapıştıralım yapıştırınca elimizle ve parmak uçlarımızla banda aşagıdan yukarı yukarıdan aşağı bastırarak parmaklarımızla masaj yapar gıbı elimizi indirp kaldıralım yanı üzerinden deriye iyice yapışmasını sağlayalım bunu yarım dk kadar yapalım iyice cilde yapışşın bastıra bastıra elimizle iyice üzerindne defalarca geçip yapıştıralım sonrasında kıl köklerının cıkıç yönüne ters olcak şekılde hızlıca bırden çekelim hiç kıl kalmadan kökden hepsını bırden alıyor

Zatn öyle üstünde yazıyor:KK9:

- body natur (gratiste satılan)
- dia'da satılan kendi markaları olan bant
- fem
- sesu

Bunlardan memnunum.

Ben saç kurutma makinesiyle ısıtıyorum ve hemen kullanıyorum süper tavsiye ederim o şekilde ısıtın...

kesınlıkle bio derın agda yapıştırıcıısnı tavsıye edıyorum arkadaslar çok kullanışlı..acıyıda çok hissetmiyorsunuz..gayet kökten çekiyor..suan kapmanlayalı 2 adet 25 tl..tek kutu ıcınde 6 adet cift olarak var..normalde kampanyasız halinde 20 tl tek fiyat ama deger harikaa...

bioder i nerelerde bulabiliriz ?

gratiste satılan body natur..tüm çeşitlerini aldım ve çok memnunum.

X