Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek şekeri yazısı

Canım ben inşallah "Bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun" yazdırıcam, belki bir fikir olur.

çok qüzelmiş.. bende bunu not alayım
bende yazdırıcam bunu..
(daha etkileyici olanını bulmazsam tabi:CüvCüv:)

enn çok hoşuma giden bir dilek tuttum ve sen gerçek oldun

ardından azad ellerinizden öper

ardından da azad ımıza 41 kere maşallah

üçünü not aldım babamıza gösterelim eleme usulu yapalım fikir veren arkadasların hepsine çok teşekkurler:21:

oğluşumuzun adı toprak olacak kısmetse. bizde evimize mis gibi toprak kokusu doldu yazdık :))

Bir dilek tuttuk ve sen gercek oldun

Bir arkadasim yazdirmiati cok begenirim

nisa bebek doğdu
aslı hanım anne oldu

yada abi abla varsa;
nisa doğdu
berat abi oldu

merhaba bende 33. haftamdayım bir erkek bebek bekliyorum Allah nasip ederse . 3,5 yaşında bir kızım var.
doğum sonrasında kolonya şişesine kızımın resmini bastırıp kardeşi için bir yazı yazmak istiyorum onunda gönlünü hoş tutmak için.
Hoşgeldin canım kardeşim,
vs gibi öneri ve fikri olan var mı?

merhaba bende 33. haftamdayım bir erkek bebek bekliyorum Allah nasip ederse . 3,5 yaşında bir kızım var.
doğum sonrasında kolonya şişesine kızımın resmini bastırıp kardeşi için bir yazı yazmak istiyorum onunda gönlünü hoş tutmak için.

Ah kuzum ne güzel bir annesin sen :) darısı başıma

Fotunun altına "ben abla oldum!" Yazdırabilirsin belki ya da "artık ikimiz de mutlulukla büyüyeceğiz"

bu olaya ablayı eklemek güzel fikir. ben de "Hoşgeldin Bera. Kayra abi oldu" yazdırmıştım. oğlum çok mutlu olmuştu.

HEPSİ çok güzel bana da fikir oldu teşekkürler özellikle bir dilek tuttum sen gerçek oldun beğendim =)
başka bi yerde de kabul olan duamız diye yazmışlardı onuda çok beğendim. ben kendi şekerlerimi kendim yapıcam inşallah =)

Evlat kokusu cennet kokusudur hoşgeldin cennet

X