Aldatıldım…

Neden tavsiye istiyorsunuz. Siz bu iğrenç hayata çoktan alışmışsınız. Siz dantelli eşliğinde eşinizle ateşli geceler yaşayıp çocuk dünyaya getirmeye devam edin

Hanımlar merhaba biraz hayatımdan bahsederek başlamak istiyorum ben23 yaşındayım eşim 28 eşimin ailesi dağınık annesi küçükken gitmiş babası nerede bilmiyor benim babam madde bağımlısı yaklaşık 4 sene önce beraber babamdan kaçarak eşimin kendinden eşyalı bekar evine yanına geldik geçici olarak annem ile eşim bir kere oturmuşlardı yani tanışmıyolardı eşim zaten evlenmeyi planladığımızı annemle beraber değilde hepberaber ev kurup taşınmayı teklif etti allah bin kere razı olsun bir günden birgüne öz annesinden ayırt etmedi ve kötülük etmedi ancak bu süre içerisinde tabi benim yaşım ufak yaşananlar bizi böyle sürükledi eşimin çapkınlıkları vardı ufak tefek veya bilemediğim ben ve çevrem olmak üzere herkes bizim aşkımızdan sevgimizden sadakatimizden bahsederdi ta ki ben uyanıp birşeyleri fark etmeye başlayıncaya kadar ilk 2 sene ufak tefek mesaj sohbet yakaladım ayrılmak istediğimi söylediğimde beni çok sevdiğini öylesine konuştuğunuvs vs söyledi bende affetim çünkü dedim ki kendi kendime beni sevip saymasa benim için bunca şey yapmaz bir yanlış yaptı ve affetmeyi tercih ettimdaha sonra benhamile kaldım ve evlendik hamilelik sürecim de bu 2 sene sonra oldu düğünümüzü vs yaptık hamileliğimde eşimin esc canlı konuşmalar yapan kızlarla sohbetlerini yakaladım kendimi eksik hissetmeye başladım ayrılma noktasına tekrar geldik ve aynı yeminler aynı sözlwr aynı ağlamalar sızlanmalar çocuğum için inandım kendimi yetersiz hissettim ama ben hergün makyajım yapan dantelli geceliklerimi eksik etmeyen genç kanı kaynayan bir genç kızım ve eşime göre çevrem güzel olduğumu söylüyor bir zaman acaba kendini o yetersiz hissediyor diye mi düşündüm o dönem içinde iyice piskolojim bozuldu sürekli aynı şeyleri konuşur oldumve eşimlebirbirimize bu konular birdaha açılmamak üzere kapandı aradan bir hafta sonra aklıma takılan bir kızın sohbeti geçti ve eşim o kızla beraber oldığunu benden helallik istedi onu orda yutmak zorunda kaldım çünkü 3 sene öncesinin hesabını sorup tekrar aynı konuları açmamız gerekti ve çaresizliğim gidecek bir kapımın olmaması eşimin benden başkasına dokunmuş olma fikri vs beni daha da yıktı geçti annemden ve çocuğumdan başka hiç kimsem yoktu eşiminde aynı şekilde eşim bana karşı son 1 senedir çok iyiydi ve düzeltmiştik ben sindiremesemde yuttum ben geçen ay hamile kaldığımı süpriz olarak tekrar öğrendim :) aralık ayında küçüklük arkadaşıma evine gittim 2-3 günlüğüne o sürede bizim kafemizde çalışan 18 yaşında ama yatıp kalktığı insanlar fazla olan yani esc gibi rabbim anasına babasına sabır versin benim evimde benim mahremimde ilişkiye girdiklerini birbirlerine karşı cinsel mesajlarını vs hepsini öğrendim :) tabi eşimi evden kovdum aynı teraneler benim senden sizden başka kimsem yok aşkından ölüp bitiyorum o geçmişte kaldı ben düzeldim vs vs abisi eşimin çok görüşmezler normalde ama bu tarz olaylarda gelirler eşimi affetmemi birdqha bu durum yaşanırsa boianma avukatımı tutup arkamda olacağını söylüyor okadar sıkılıp bunalmış durumdayım ki eşim normalde beni hep el üstünde tutar ne istersem yapar annemi benden daha çok kıskanır sever sayar çok güzel bir babadır benimle çok ateşli ve düzenli bi cinsel hayatı vardır ama ben bu doyumsuzluğun sebebini anlamıyorum ilk zaman diyordm ki evliliğe alışamadı birden bekar evinden kayınvalide ile aynı evde oturıp birden baba oldu bunları kaldıramadı şaştı diyordum ama şuan bilmiyorum bilemiyorum eşim annesi çok küçükken gitmiş 10 yaşlarında felwn hep sokaklarda orda burda kalmış dahasonra çalışmış didinmiş birşeyler yapmış annesi gibi çocuklarımı başka bir adam gibi bırakıp gidicem sanıyor ama o babası gibi annesini aldatan bir insan olmayı tercih ediyor lütfen şu 2 çocuğu olan ama kendis hala çocuk olan kıza akıl verin
Ablacim 34 yaşında, 8 senedir fiilen avukatlik yapan ve yoğunlukla aile hukuku alaninda çalışan bir avukat olarak söylüyorum. Her affedildiğinde sadakatsizliğinin yanina baska baska huylar ekleyerek artiracak. Cok yakin zamanda seni ve cocuklarini dövebilir. Senin hicbir sey almaman icin ekonomik düzenlemeler yapabilir. Sen onu dis sıka sıka affederken o baska biriyle evlenmek icin seni terk wdebilir. Çünkü sen onu affettin ve ona gore hep affedeceksin.
Asla ailesine güvenme

Eskort görüşmesini yakalamissin dantelli elbiseler giymissin, yatakta basmişsin çocuk vermissin, yine aldattığını görmüşsün koynuna girip bir daha hamile kalmissin
E Adam yine aldatmış, şimdi niye olay ediyorsun ki? Doğur bebeğini, yasa mutlu mutlu

Adama ne olsa affediyor rahatlığı vermişsin artık bu böyle gider. Boşanmak en iyisi. Çocuklarına annen bakar sen bir iş bulursun aynı zamanda nafakalarda olacak. Geçirirsiniz yani...

Elalemin kadınlarını karalayana kadar kocanıza bir bakın. Annesi terk etmiş bla bla bla ne yapalım, anasını bizim babamız mı kaçırmış? Bu da yeni moda çıktı, kimse şerefsizim demiyor, şu oldu bu oldu travma yaşadım bik bik.
Bunca olaydan sonra nasıl o yatağa girip o adamla sevişebildiniz benim aklım almıyor, üstüne bir de hamilesiniz.
Boşanmayacağınıza göre oturun evde ne diyelim

Yağmurdan kaçıp doluya tutulmak aile düzeni olmayınca evlilik ile bir düzen olur oda iyi olur sanmak aslında bu kolay değil zor yol kolay olan ve düzen için gereken meslek sahibi olmak para Hicbirsey para herşey....olan olmuş çocuklar büyüyünce yada büyükse fabrika olur kasiyerlik olur ne olursa bir an önce başlayın ve encok Allah'a ve kendinize güvenin yorumum bu

Yemin ediyorum bu kk ya girince evlilikten soğuyorum korkuyorum hatta
Keşke korunsaydın arkadaşım daha 23 yaşındasın neler yaşamissin ustune 2 çocugun sorumluluğu
Lütfen bı şekil boşan
Yoksa aklını kacirrisin zaten çocuklarda pek sağlıklı yetişemez o pis zina ortamında.

Ne sürprizi Ya korunmazsan hamile kalırsın işte. Sana parlak birşeyler söyleyemeyeceğim. İşin yok ailen yok 2 küçük çocuk. Susup oturacaksın. O da her zaman seni aldatacak. Bir süre sonra özür de dilemeyecek işine geliyorsa ben böyleyim diyecek.
Hayır öyle bir babadan kurtulmuşsun. Okusana çalışsana. Bu yaşında üst üste çocuk yapmak ne kadar mantıklı!
Bak bende de vardı bu tipten. Hiç düzelmedi 2 çocukla ayrıldım. Çünkü artık arsız arsız karşımda birileriyle mesajlaşıyordu. Ettim ağzına boşadım attım sokağa! Bunlar asla düzelmezler

Nasıl buluyorlar bu kadar kadını ya.adamları da kıskanıyorum bazen hee.allah da hep böylelerine veriyor ne hikmetse.delikanlılar 1 tane bulamaz.dünayca ünlü futbolcu gibi herkes sırada maşallah elin sünepesine.
İşte kriteri olmayan kadının da erkeğin de onlarca kişi giriyor hayatına. Hepsi çöp anlayacağın. Tabi kendileri de çöp

seneye bu zamanlar da sürpriz yumurta 3.bebisiniz gelir dantelli geceliklerinizin bir sonucu olmalı neticede. bu böyle 3, 4 ve 5 olarak gider. o sizi aldatır, gelir evde dantelli geceliği karısıyla yatar....sizi hamile bırakır ve hayatına devam eder.

Abla övüyor musun? Gömüyor musun belli değil.
El üstünde tutsa ne olur?
Eve baksa ne olur?
Sen seksi olsan ne olur?
Seni annenden bile kıskansa ne olur?
Düzenli cinsel hayatınız olsa ne olur?
Çok sevmiş senin için herşeyi yapmış olsun ne olur?
Adam seni defalarca aldatmış. Hatta lades ede ede birde çocuk yaparak evlenmişsin. Hala affedilecek yan arıyorsun. Affet birdaha aldatıl. 8 kere dene 9 kere aldatıl devam. Tek kelime yazik. Yetersiz hissetmeye devam edeceksin. Üzgünüm.

Nasıl buluyorlar bu kadar kadını ya.adamları da kıskanıyorum bazen hee.allah da hep böylelerine veriyor ne hikmetse.delikanlılar 1 tane bulamaz.dünayca ünlü futbolcu gibi herkes sırada maşallah elin sünepesine.

Parasıyla değil mi? esc diyor kızım okumuyor musun? Düzgün kadın bakar mı ona? Ya saftirik bulur ya esc

Tam sinir zıplatma konusu.ben bazen inanmıyorum bu tarz konulara.sanki eğlenmek için açılmış gibi.fake kokusu aldım.

Absürt olan ne? Sevişme olayları dönüyor diye bir içerledin galiba yine. Doğa sadece seni yollamadı bu iş için tatlım 😂😂

Yok..... ben bu kadinlarin aldatmalı,huzursuz giden evliliklerinde boyuna çocuk yapmaya calışmalarına anlam veremiyorum. Tamamen bencillik. Sanıyorlar ki tekrar hamile olsam 2.cocukta olsa eve bağlanır vs. Aksine bu tarz adamlar zırıltıdan daha çok kaçıyorlar. Valla size hiç üzülmedim. Yarınlar yokmuşcasına yaşayamasaydınız. Insan ilkinde biraz ders alır ve kendine zemin hazirlar. Yazık cocuklarınıza. Allah hayırlı evlatla birlikte hayırlı anne baba da versin.

X