Ebay'dan alışveriş yapanlar var mı?

canim ben yapiyorum. ne oldu? cvok guvenilir bir site. alirken shipping only united states yazabilir. international gondermiyor cogu.

ayrica paypal odeme metodu istiyro bircok satici. bu guvenilir bir yontem. paypal hesabi aciriyorsun. kredi karti bilgilerini saticiya vermemis oluyorsun. paypal ebayin bir uygulamasi zaten. onlar icat etti.

baska sorun olursa ozelden yaz. burada gormeyebilirim.

bende bir kaç kez yaptım veçok memnun kaldım.güvenle ve problemle ilgili hiç problem yaşamadım.ama yinede mağaza yorumlarına ve kaç yıldız aldığına bakarak alışveriş yaparım.bence sende bunlara dikkat et.

arkadaşlar ingilizcem yok ve ebaydan alışveriş yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

bende yardım istiyoırum.
adım adım nasıl sipariş vereceğimizi anlatabilir misiniz?
mesela kredi kartımız nasıl olmalı .her kart geçerli mi. bir de bizim ki tl üzerinden. ghiç anlsamıyorum nasıl olacak?

Bende 2006 'dan beri gittigidiyor'dan alışveriş yapıyordum sonra baktım ki bazıları ebay'dan alıp burda satıyorlar arada da müthiş farklar oluyor ben de ebay'i tercih ettim .Marka bebek kıyafetleri bizde malum ama orda süper rakamları yakalayabilme şansınız var.Çok zamanım yok şu an da benimde ingilizcem çok ileri düzeyde değil ama biraz Ebay Alveri | Yurtd al veri | Yurtd Alveri Siteleri | Al Veri Siteleri | Ebay Ak Artrma | Ebay Trkiye | Ebay Al veri bu siteden birazda deneme yanılma ile alışverişlerimi gerçekleştirdim.Sanırım gg sitesinde tecrübem kolay kavramamı sağladı.Önce iyibey forumda biraz gezinin kayıt olun ebay'e yavaş yavaş alışırsınız.

ben paypal hesabı açtım en güzel ve çabuk geleni ingiltere yani ebay.co.uk istediğin ürünü ara eğer worldwide gönderiyorum yazıyorsa 1 haftada elinde çok zor değil alışınca illa hergün bakılıyor.deneyin çok güzel...

ben paypal hesabı açtım en güzel ve çabuk geleni ingiltere yani ebay.co.uk istediğin ürünü ara eğer worldwide gönderiyorum yazıyorsa 1 haftada elinde çok zor değil alışınca illa hergün bakılıyor.deneyin çok güzel...

Merhaba; ebaydan alışveriş yapmak istememe ve hatta siteye üye olmama rağmen yurtdışı alışveriş konusunda nedense tereddütlüyüm... sadece strawberry`den alışveriş yapabiliyorum... bu nedenle birkaç sorum olacak size... ebay amerika, ebay ingiltere, ebay almanya siteleri birbirinden farklı siteler sanırım... paypal hesabı nasıl açılıyor? bir de kargolama konusunda tereddütlerim var? kargo fiyatları ne durumda? en uygun kargo isteği ne olabilir? biraz anlatabilirseniz çok sevinirim... şimdiden teşekkürler...

PAYPAL ı kendi web sitesinden oluşturabilirsin ayrıca seçeneklerde Türkçe var.. Ebay için ingilizcen yok ise tarayıcını mozilla seçebilir ya da google translate den yardım alabilirsin...

selam
ebay den yapılan alısverişlerde gumruge takılıyor vergı odenmesı falan gerekır dıye bıseyler duymustum
bilgisi olan varmı.100dolardan fazla ürün alırsan vergi ödemen gerkiyormus sanırım böyle bişeyle karsılasan oldumu ????

gümrükle ilgili sorunlar özellikle bu ara çok yaşanıyor.. genelde çoklu adet olarak alınan ürünlerde ya da sürekli benzer ürün siparişi veren ürünlerde gümrük sorunu yaşanıyor. Gümrükten ürünleri geçirmek için 100-150 USD ödeme yapmakta gerekebilir. GG den ürün alabilirsiniz en azından gümrük sorunu satıcının sorumlulugunda olur.

X