düşük yaptıktan sonra adet düzeni değişen var mıı?

G

gamzegul23

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamzegul23
merhaba arkadaşlar 6 ay önce 10 haftalık bebeğim öldüğü için kürtaj olmak zorunda kaldım kürtajdan önce 28 günde bir adet oluyordum kürtaaj sonra 1 kez bu düzenle oldum sonra 32 günde 30 günde 31 günde olduğum oldu yani baya bi değişti düzenim sizce bu normal mi yeniden bebek istiyorum kafam çok karıştı bi sorun mu var acaba?cevap yazarsanız çok sevinirim

• Konu Sahibi gamzegul23
ben de düşük yapmıştım ama sonraki ay ara ara küçük kanamalrım oldu o ay düzensizdi ama sonra düzene girdi yine 27-28 günde bir görmeye başladım canım.

• Konu Sahibi gamzegul23
teşekkür ederim benim sadece 1 ay 28. gün oldu sonra 30,31,derken bu ay 33. gün adet oldum hatta acaba hamile miyim diye umutlanmaya bile başlamıştım ama adet oldum adetim de çok az geldi doktora gitmem gerekicek heralde çok korkuyorum inş bişey yoktur

• Konu Sahibi gamzegul23
6 ay once 8 haftalık bebeğimim kalbi durdugu için kürtaj olma zorunda kaldım.normalde 31 günde 1 adet görürken artık 27 günde bir adet görüyorum.bence düşük ve kürtajın etkisi cvar adet düzensizliğinde

• Konu Sahibi gamzegul23
normal cnm bendede aynı şeey oldu malesef inşallh düzene girer normal düzenini alması 6 7 ayı bulabilio

• Konu Sahibi gamzegul23
6 ay once 8 haftalık bebeğimim kalbi durdugu için kürtaj olma zorunda kaldım.normalde 31 günde 1 adet görürken artık 27 günde bir adet görüyorum.bence düşük ve kürtajın etkisi cvar adet düzensizliğinde

çevremdekiler bana da öyle diyolar yani değişmesi normal doğumlardan sonra da değişir diye ama yeniden hamile kalmak istediğim için korkuyorum bi sorun mu var acaba diye çarşamba günü doktora gidicem ona da sorucam inş doktorun söylediklrini paylaşırım inş burdan rabbim hayırlısıyla yeniden hamile kalmayı nasip eder inş hepimize ve sağlıkla kucağımıza alırız inş

X