Bebeğiniz ağlarken gözünden yaş geliyor mu?

arikan2009

İyiki varsın bebeğim..
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
621
0
bebeğim ağlarken bir iki seferdir dikkat ediyorum gözünden yaş gelmiyor.. acaba normal mi yoksa tıkanıklık filan olabilir mi? sizde durumlar nedir.. fisfisfis

edepsizlikten ağlarsa gelmiyor çünkü numara yapıyor ama gerçekten ağladığında yaş gelir dikket ettim benimki öyle oluyor

Aynen canim oyle mizmizlandiginda agladiginda gelmiyo ama gercekten cok agladiginda geliyoo gecen misafirlige gitmistik uyudu evsahibide iceri odaya yatiriyim da sesten uyanmasin dedi goturdu neysee aradan biraz gecti benim icim rahat etmedi gidip bi bakiim dedim kadain taa arka odaya goturmus kapisinida kapatmis yavrum uyanmis aglaya aglaya gozlerinden yaslar nasil akmiss kipkirmizi olmus hic duymamisiz sesini ama duyulacak gibide degil bende aglarsa duyarim saniyorumm ve ama ne mumkun ogun gercekten aglamisti ve yaslar akmisti gozunden

benim kızımın gözünden yaş geldiğini pek görmedim çünkü hep numaradan ağladığını biliyorum sadece 1-2 defa gözünden çok az yaş geldi

bazen yüksek ve ani sesten çok korkuyo.o zamanlarda yaşlar süzülüyo gözlerinden ağlamaktan.tabii bide açsa.hiç dayanamıyo.koşup gelene kadar göl oluyo yanaklar.ama ben onun gözyaşlarını görünce çok kötü oluyorum.otomatikman benden de yaş geliyo.analık ne garip ya:çok üzgünüm:

benim kızımda yalandan ağlarsa gelmiyor ama bazen içli içli çok ağlıyor o zaman yaşlar boşanıyor kuzucuğumun gözlerinden :ecrin_bebek:

benimkide yeni başladı ağlamaya eğer cidden bağırıyorsa gözünden yaş geliyor ama iş olsun diye dudak büküp bağırırsa yaş akmıyor.bu arada yabancıları farketmeye başladı eve gelen misafirlere kapıda edepsizlik ağlaması yapıyo yani yaşsız ağlama:))

bazen yüksek ve ani sesten çok korkuyo.o zamanlarda yaşlar süzülüyo gözlerinden ağlamaktan.tabii bide açsa.hiç dayanamıyo.koşup gelene kadar göl oluyo yanaklar.ama ben onun gözyaşlarını görünce çok kötü oluyorum.otomatikman benden de yaş geliyo.analık ne garip ya:çok üzgünüm:

benimkilerde aynı ani seslerden, daldıklarında biri yanlarına giderse korkuyorlar ağlıyorlar ve gözlerinden yaş geliyor.. açkende durum aynı ben mama hazırlayana kadar hiç durmadan ağlıyorlar sabırsız bıdıklarım ama bazen yaş oluor bazen olmuyor.. yalandan ağladıklarında ise ses tonlarından hem belli oluyor hemde yaş gelmiyor..
ama phatoshun dediği gibi analık işde bazen bende dökülen yaşlara dayanamayıp ağlıyorum valla..:çok üzgünüm:

benimkilerde aynı ani seslerden, daldıklarında biri yanlarına giderse korkuyorlar ağlıyorlar ve gözlerinden yaş geliyor.. açkende durum aynı ben mama hazırlayana kadar hiç durmadan ağlıyorlar sabırsız bıdıklarım ama bazen yaş oluor bazen olmuyor.. yalandan ağladıklarında ise ses tonlarından hem belli oluyor hemde yaş gelmiyor..
ama phatoshun dediği gibi analık işde bazen bende dökülen yaşlara dayanamayıp ağlıyorum valla..:çok üzgünüm:

anam senin işin iki katı daha zor.biri uyansa ötekini de uyandırır.eee biri gözünden yaş gelecek kadar bağırsa diğeride ağlar dimiii?ikisi bir ağladımı ben de oturur ağlardım herhalde panik olup..Allah kolaylık versin biz bitaneyi zor susturuyoz:bbo: çok şekerler bu arada:nazar:

benimkide naz yapıyosa yani bizi kandırıyosa ağlıyo ama gözünden yaş gelmiyo.aguuu kızıma diyince hopp bi bakmışın gülmeye başlıyo.ama gerçekten içiten ağlıyosa gözünden yaş geliyo.hiç kıyamıyom kuzucuğuma ağlarken:KK43:

X