Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu yakasında diş doktoru arıyorum

1. Konu Sahibi : essra1 #1

Ufak bir soru ? Anadolu yakasında diş doktoru arıyorum

uygun fiyata dişlerimi güvenerek yaptırabileceğim diş hekimi veya klinik arıyorum.anadolu yakası kartal yada çekmeköy civarı olursa daha iyi olur.tavsiyesi olan varmı

2. Konu Sahibi : essra1 #2
    acil diş doktoru bulmam lazım.hamilelikte çekim yaptırdım.dişlerim çok kötü görünüyor

3. Konu Sahibi : essra1 #3
    canım uygun fiyatlı bir yer bende aradım ama çok zor valla.
    en sonunda paraya kıyıp şafak hastanesine gittim bayan diş hekimi var.çokda memnun kaldım.yanlış hatırlamıyorsam dolguyu 130tl ye yaptırmıştım geçen sene.özel muayenehanelere gittim aynı hep 100-150tl arası fiyatlar.sonrada ssknın diş bölümünden randevu almıştım ama gitmesemmi derken eşim gitti önce memnun kalınca bende gittim.inanılmaz memnun kaldım.özele o kadar parayı verdiğime üzüldüm açıkçası.

4. Konu Sahibi : essra1 #4
    merhaba ssk diş veya dolgu yapıyormu benim bildiğim sadece çekimi karşılıyordu ssk
    ben kartal soğanlık ta megapol tıp merkezi var oraya gidiyorum diş için ve doktoralarından çok memnun kaldım dolgu 75 tl

5. Konu Sahibi : essra1 #5
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    esracım benim yıllardır dr um ali tutuncuoglu. fiyatları çok uygun asla paragoz bir disci deil gerekli olan ne ise onu yapar siz isteseniz bile saglam disleri çekip porselen falan yapmaz tam babacan bir dr dur. komik rakamlara dolgu yaptıryoruz biz ailecek. yeri bostancı bagdat cad basında hemen kartal a yakın değil ama yinede yazayım dedim. detay bilgi almak istersen ozelimden yazabilirsin

6. Konu Sahibi : essra1 #6

üsküdarda emine fişek var.(çetinkaya nın yanındaki bina-üssten yazıyı okubulursun)
    pahalıdır ama
    onun kadar güzel poselen yapan bi doktor tanımadım
    1. sınıf malzeme kullanır
    dolgularımı beyaz yaptı
    ağzımı açtığımda hiç dolgum gözükmüyor-inci gibi dişlerim

7. Konu Sahibi : essra1 #7
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı esrako kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    esracım benim yıllardır dr um ali tutuncuoglu. fiyatları çok uygun asla paragoz bir disci deil gerekli olan ne ise onu yapar siz isteseniz bile saglam disleri çekip porselen falan yapmaz tam babacan bir dr dur. komik rakamlara dolgu yaptıryoruz biz ailecek. yeri bostancı bagdat cad basında hemen kartal a yakın değil ama yinede yazayım dedim. detay bilgi almak istersen ozelimden yazabilirsin

Esracığım Anadolu yakasında diş doktoru ararken yine sana rastladım. Maşallah kızın kocaman olmuş.
    Sanırım Ali beye gideceğim. Hemen iletişim bilgilerini bulayım.

8. Konu Sahibi : essra1 #8
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Merhaba,
    Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.Bilginize.
    ''Neyzenden bir Nefes, Neyde bin sesle karşılık bulur..Olsaydı Kavuşmak aceleyle, Ney; neye inlerdi ki o vakit...İyiki Ayrılıklar var...Ve iyiki Umud-u vuslat ...Aşk ile ''(...)

9. Konu Sahibi : essra1 #9
    Arkadaşlar, ben Yaşar Baytak beyin yaptığı tedaviden memnun kalmadım. Belki şanssızlık olmuştur ama dişimde hala sorun var.

10. Konu Sahibi : essra1 #10
    Alıntı melek81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Esracığım Anadolu yakasında diş doktoru ararken yine sana rastladım. Maşallah kızın kocaman olmuş.
    Sanırım Ali beye gideceğim. Hemen iletişim bilgilerini bulayım.

Merhabalar :)
    Ben de şuan iyi bir diş doktoru aramaktayım da , acaba Ali Bey'den memnun kaldınız mı hem fiyat hem de hizmet olarak ?

Sayfa: 1/2 12 SonSon