Artık tek amacım başarılı bir kadın olabilmek çirkin kadın hiç bir şekilde sevilmiyor...

Teşekkür ederim memnun olmadığım bir çok yer var yüzümde evet...Hatta yolda telefonun şarjı bitip elimden telefonu isteyen bir kız olmuştu 😅 İşi bittiğinde elinden telefonumu almak istediğimde dediği tek şey insana benzesen bari şu kılığa bak demesiydi tabi bu duyduğum hakaretlerin 100/1' ri sadece.
Bence abartyorsun ya yaratık fln gibi anlatmışsın kendini

Teşekkür ederim memnun olmadığım bir çok yer var yüzümde evet...Hatta yolda telefonun şarjı bitip elimden telefonu isteyen bir kız olmuştu 😅 İşi bittiğinde elinden telefonumu almak istediğimde dediği tek şey insana benzesen bari şu kılığa bak demesiydi tabi bu duyduğum hakaretlerin 100/1' ri sadece.
Bana duymak istediğinizi duymuşsunuz gibi geldi. Bu kız da bana hakaret edecek şunu bunu söyleyecek diye kurdunuz kafanızda. Sizi öyle gören biri gelip yardım-telefon da istemez. Estetiğe karşı değilim, insan kendini mutlu hissedecekse operasyonlar yaptırabilir ama boy uzatma ameliyatı tavsiye etmezdim. En az 3-4 ay walker vs destekli yürüyebileceksiniz; açısal bozukluk ve topallama riski var. Araştırdıysanız zaten biliyorsunuzdur, vücuttaki en büyük en kalın kemiklerinizi kesecekler. Bunları kaldırabilecek misiniz, ağrısı acısı çok olacak. Yüzdeki estetiklerin iyileşme süresi daha kısa sürer çünkü kemikler daha ince daha kısa.
Güzellik görünmek istemekte haklısınız ama nereye kadar güzel, kime göre güzel?

Evet haklısınız🙏☀️🥰En mükemmeli olmak istemiyorum zaten kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum annemin bir lafı var zaten elde güzel bitmez der bu lafa inanırım gerçektende öyle zenginin daha zengini zekinin daha zekisi güzelin daha güzeli hiç bitmiyor dünyada nüfus günden gunede çoğalıyor zaten.Benimde hedefimin belirli bir sınırı var mesela örnek beriyorum ben bu 152 boyu tutupta 170 yaptıramam imkansız...En fazla 165 olurum maksimum boyumla dalga geçilmesi yeter.Yuzumede küçük dokunuşlar tamamdır zaten haklısınız elbette ki.
🥰
Boyunu nasıl 165 yapcaksn boy uzatma ameliyatı var bildiğim kadarı ile ama çok yapılan güvenli bir ameliyatmi ve ne gerek var bence minyon kadınlar daha güzel ben misal 155 boyundayim çokta güzelim her gören beni aşık oluyordu bir sürü aşığım vardı yani boyla alakası yok onun

Bana duymak istediğinizi duymuşsunuz gibi geldi. Bu kız da bana hakaret edecek şunu bunu söyleyecek diye kurdunuz kafanızda. Sizi öyle gören biri gelip yardım-telefon da istemez. Estetiğe karşı değilim, insan kendini mutlu hissedecekse operasyonlar yaptırabilir ama boy uzatma ameliyatı tavsiye etmezdim. En az 3-4 ay walker vs destekli yürüyebileceksiniz; açısal bozukluk ve topallama riski var. Araştırdıysanız zaten biliyorsunuzdur, vücuttaki en büyük en kalın kemiklerinizi kesecekler. Bunları kaldırabilecek misiniz, ağrısı acısı çok olacak. Yüzdeki estetiklerin iyileşme süresi daha kısa sürer çünkü kemikler daha ince daha kısa.
Güzellik görünmek istemekte haklısınız ama nereye kadar güzel, kime göre güzel?
Öyle hayaller kuruyor iste hangi birini yaptıracak bu estetiklerin kolay bir şey mi sanki sürekli estetik ameliyatan ameliyata koşacak değil ya kendi kendine takip büyütmüş her seyi

Hatta yolda telefonun şarjı bitip elimden telefonu isteyen bir kız olmuştu 😅 İşi bittiğinde elinden telefonumu almak istediğimde dediği tek şey insana benzesen bari şu kılığa bak demesiydi tabi bu duyduğum hakaretlerin 100/1' ri sadece.

Sevgili genç kardeşim, şu olayın dünyanın hiçbir yerinde, hatta dünyayı geçtim 12 Koloni'de bile olabilitesi yok, burada bir anlaşalım. Hayatın olağan akışına ters :dua:

Ama normal bir insan gibi yaşayabiliyorum artık.Mesela ilaçlar kilo aldirmişti bir ayda 25 kilo vermiştim hasta halimle diyet ve spor yapıp.Ustune birde lise okuyordum.Biraz hırslı yapım olduğu doğru...Ve su andada üniversiteyi kazandım bence isterse insan ölümcül hastalık dışında yada doğuştan engellilik dışında herşeyi başarabilir zihinde bitiyor.

Evet haklısın birazda benim mükemmeliyetçi olduğum doğru.Ama hayalim hep böyle gerçekten güzel olabilmek...Hani fazlasıyla da inatçı hırslı bir kişiliğim var birşeyi kafaya koyunca vazgeçemiyorum gidiyorum peşinden.
Yorumlarınızı okudukça komik gelmeye başladı. Buradaki insanlarla dalga geçmeye çalışan bir üslubunuz var.

Merhaba kadınlar kulübünün güzelleri☺️Ben artık üniversite okuyorum psikolojik rahatsızlığım hala devam ediyor ama bir yandanda gayret ediyorum derslerimde başarılı olmaya, çizgi film ve animasyon bölümü okuyorum güzel sanatlar fakültesinde artık.
Bakıyorum el ele gezen çiftler sevgilisinin yüzüne hayran hayran bakıp onu seven erkekler görüyorum hep...Benimle erkekler sadece tek gecelik ilişkiler için birlikte olmak istedi yüzüme yüzüme çirkinsin diyen okadar çok insan oldu ki bu zamana kadar sayamam...Haddi hesabı yok.En çok ta erkekler dedi elbette.Kuzenlerime bakıyorum mesela çoğu güzel kız aşık olan dolu dolu erkek var onlara ama ben kendi dengimi bile kendime aşık edemiyorum.Kendi dengim dediğim benim gibi kısa boylu yüzü hoş görünmeyen erkekler.
Anladım ki en çirkin erkek bile dış görünüşe bakıyor.Yazdığım bir senaryo var şu anda çevremdeki arkadaşlarıma ve senaryo hocasına okuttuğumda bu film tutar dediler.Bende ona çalışıyorum şimdi.Elimden gelen tek şey artık başarmak başka çarem yok.Bol para kazanabilirsem Allah kısmet ederse boy uzatma ameliyatı ve yüzüm için iyi bir doktor bulup estetik yaptırmayı düşünüyorum.
Bildiğiniz iyi bir klinik varsa da sevinirim estetik cerrahi için.

Bu arada yaşadığım psikolojik rahatsızlık gerçekten çok zor...
Psikoz hastalığım ve borderline kişilik bozukluğum var .Bazen ilacımı almayi unuttuğum zamanlarda agresiflesiyordum önceki yazılarım için kusura bakmayın ve bu arada herşeyi anladım artık.
Ruh sağlığı Hastanesi'nde tanıştığım bir kadın vardı kadın 52 yaşındaydı.
Hergün sayıkladığı tek şey,"Ya güzel olacaksın yada zengin demesiydi"-(Nesibe Kuş). Akli dengesi yerinde değildi ama çok doğru söylerdi...Hayat şartları zorlaşıyor herkes en iyisinin en lüksün en güzelin peşinde.
Çok gençsin daha senin yaşındayken bende sadece güzel kadınların ilişkisinin olabileceğini düşünürdüm ve kendimi çok çirkin hissederdim. İleriki dönemde anlarsın yanlış düşündüğünü. Dış güzellikten daha önemlisi etrafımıza yaydığımız enejimizdir ki psikolojik sorunların yüzünden pekte positif bir enerji yaydığını düşünmüyorum. Bence estetikten çok psikoloji ve kariyerine odaklan. Yaş ilerleyip bireysel olarak geliştikce kendini sevmeye başlarsın zaten.

Bitanecim çok güzel bir bölümde okuyorsun bir kere elin mesleki olarak çok kuvvetli . İkincisi sorun eğer fiziksel güzellikte inan o kadar çok çözümü varmı hep söylüyorum bu zamanda çirkin olmak diye birşey yok. Estetikler dolgular doğru giyim doğru saç hatta saçın az ise tül peruk . Bu kadar çözüm içinde istesen dahi çirkin olamazsın. Öncelikle ufak ufak mesleki olarak ilerlemeye basla eline para geçtikçe doğru doktor ve doğru uygulama ile aynada seni memnun eden o görüntüye çok kolay ulaşırsın. Ama önce iş para kariyer. Bu üçü olmadan diğerleri bomboş . Zaten anlarsın 30lara gelince güzelliğin çözüm olmadığını .

Merhaba kadınlar kulübünün güzelleri☺️Ben artık üniversite okuyorum psikolojik rahatsızlığım hala devam ediyor ama bir yandanda gayret ediyorum derslerimde başarılı olmaya, çizgi film ve animasyon bölümü okuyorum güzel sanatlar fakültesinde artık.
Bakıyorum el ele gezen çiftler sevgilisinin yüzüne hayran hayran bakıp onu seven erkekler görüyorum hep...Benimle erkekler sadece tek gecelik ilişkiler için birlikte olmak istedi yüzüme yüzüme çirkinsin diyen okadar çok insan oldu ki bu zamana kadar sayamam...Haddi hesabı yok.En çok ta erkekler dedi elbette.Kuzenlerime bakıyorum mesela çoğu güzel kız aşık olan dolu dolu erkek var onlara ama ben kendi dengimi bile kendime aşık edemiyorum.Kendi dengim dediğim benim gibi kısa boylu yüzü hoş görünmeyen erkekler.
Anladım ki en çirkin erkek bile dış görünüşe bakıyor.Yazdığım bir senaryo var şu anda çevremdeki arkadaşlarıma ve senaryo hocasına okuttuğumda bu film tutar dediler.Bende ona çalışıyorum şimdi.Elimden gelen tek şey artık başarmak başka çarem yok.Bol para kazanabilirsem Allah kısmet ederse boy uzatma ameliyatı ve yüzüm için iyi bir doktor bulup estetik yaptırmayı düşünüyorum.

Psikoz hastalığım ve borderline kişilik bozukluğum var .Bazen ilacımı almayi unuttuğum zamanlarda agresiflesiyordum önceki yazılarım için kusura bakmayın ve bu arada herşeyi anladım artık.
Hergün sayıkladığı tek şey,"Ya güzel olacaksın yada zengin demesiydi"-(Nesibe Kuş). Akli dengesi yerinde değildi ama çok doğru söylerdi...Hayat şartları zorlaşıyor herkes en iyisinin en lüksün en güzelin peşinde.
Sen hala iyileşememişsin. Lütfen tedavine devam et. Beden algınla ilgili ciddi sıkıntıların var.

Konunu okuyunca cidden çirkinsin sandım. Bu üyeyi tanımıyorum kimmiş bir bakayım diye profiline girdim. Karşıma bebek gibi çok güzel bir kız çıktı. 🙄

Eee oyuncular da tek tip olmuyor ki. Yaz dizilerinde sakar,şapşal kız rolünü oynayacaksanız evet ilk ambalaja bakarlar ama daha donanımlı bir rolde oynarken oyunculuğa bakılıyor. Örneğin: Kadın dizisi çekilirken Özge Özpirinçci'ye doğru düzgün makyaj bile yapılmıyordu çünkü 2 çocuğu olan kanser hastası bir kadını canlandırıyordu. Yine Kırmızı Oda dizisindeki oyuncular da öyle çok güzel, makyajlı tipler değillerdi. Derin rollerde güzellik geride kalır. Hande Erçel tipi bir oyunculukta güzellik önemli evet ama derin rollerde ilk şart güzellik değil ki.
Yaz dizilerindeki kızlar da uzun boylu değildi.güzel değillerdi bana kalırsa.normallerdi hep.

Boyunu nasıl 165 yapcaksn boy uzatma ameliyatı var bildiğim kadarı ile ama çok yapılan güvenli bir ameliyatmi ve ne gerek var bence minyon kadınlar daha güzel ben misal 155 boyundayim çokta güzelim her gören beni aşık oluyordu bir sürü aşığım vardı yani boyla alakası yok onun
Bu konuda sorun sadece boy değildi.bu tarz konulara bu tarz yorumlar yapmak çok yanlış.

Lütfen tedavine sıkı sıkı sarıl, ilaçların yanında terapi de al, bu uzun soluklu bir süreç vazgeçme sakın

152 felan yüzüm çok güzel olsa problem olmazdı ama yüzümde kötü bende ikisini birden halledeceğim artık param olunca.
Ama yani ne kadar çirkin olabilir ki bir insan?
Ben buna asla inanmıyorum açıkçası.
Takıntı gibi geliyor bana bu.
Bakıyorum cevreme herkes cok güzel,çok yakışıklı falan değil,normal insanlar,kiminin burnu büyük,kiminin kulağı ki bunlar normal şeyler bence. Sizin bahsettiginiz güzellik,şişirilmiş dudaklar ne bileyim tek tip boyanmış kaşlar,aynı doktorun elinden çıkmış gibi hokka minik burunlar falansa bilemem tabi ama bunlar da doğallıktan çok uzak,herkes birbirine benziyor. Benim güzellik anlayışıma da hic uymuyor açıkçası. Doğal kemerli bir burun insanın yüzüne yakişıyorsa gayette karakteristik özellik katabiliyor minicik hokka bir burundansa. Kızımın kulakları hafiften kepçe,ben bayılıyorum mesela onun kulaklarına,ona özel ona has birşey bu. Kalıplara sokamam bu güzellik konusunu,kalıba sokulması zaten gencecik kızları bu psikolojiye sokan.
Bence kendinizi (varsa tabi)kusurlarınızla sevin. Kolunuz,bacağınız,bedeniniz sağlam,gözünüz görüyor,kulagınız duyuyor,sağlığınız yerinde bunlara odaklanın. Yüzünüzü yaptıracağınız,boyunuzu uzatacağınız güne odaklanarak yaşamayın. Ha tabi ki imkan olur size güzel görünmeyen bir yerinizi yaptırırsınız buna da kim ne diyebilir,siz nasıl mutlu olacaksanız o şekilde yaşayın ama size çirkin diyen erkekler çok mu yakışıkliydı yani ,yapmayın bunu kendinize.
Böyle yasanmaz. Kendinizi sevin.

Ablacım benim ben senin fotoğrafını gördüm daha önce çok da hoş bi kızsın güzelsin çirkin filan değilsin bu takıntılı garip düşünceleri bir sal. Hayat öyle bisey diil yani güzellikle ilgili bu takıntılarinin gerçek hayatta karşılığı yok. Akıl hastanesindeki bir teyzenin lafını bizim bütün yorumlarimizdan daha fazla ciddiye almışsın. Ayrıca başarılı ol tabi neden olmayasın? Sevdiğin işi yap ve çok başarılı ol inşallah. Ama bu saçma sapan negatif düşünceleri bırak. Gayet de güzel bi kardeşimizsin. Hatta oyunculara influencerlara benziyorsun yani biri dese ki bu kiz ünlü inanirim. Ama sende bir beden algi bozukluğu var sanirim veya baska bir ruh sağlığı durumu. Zaten yazmissin. Tedavine devam et bence kardeşim her şey güzel olur henüz çok gençsin.

Son düzenleme:
Çok mu özgüvensiz bir duruş sergiliyorsunuz acaba birinden telefonunu istesem ve sonra geri verdiğimde ne olursa olsun hakaret etmem teşekkür ederim yalnızca bu biraz fazla gibi siz çok mu ezilmiş duruyorsunuz ?

Bedeninizle ilgili bi memnuniyetsizliğin var yoksa hiç kimse dediğiniz gibi çirkin değildir sizi görmedim bilmiyorum ama bu konuyu takıntı yapmış da olabilirsiniz yada size hakaret eden birini çok önemsemiş sonra kendinizi gerçekten çirkin bulmuş gibi lütfen önce kendinizi sevin biz kusurlarımızla güzeliz 🌸

Eski konularına baktım da çirkin falan değilsin fotograf atmışsın. Bir de bazı yerlerde boyuna 158 demişsin bazı yerlerde 150.
Bence senin tek problemin boyunla alakalı. Boyunun cok kısa olduğunu düşünüp depresip hale giriyorsun. Ama çevrenin de buna çok etkisi olduğunu düşünüyorum bende 156 boyundayım ve sürekli "ya miniciksin, bebeksin" tarzı yorumlar alıyorum. Bazen benim de sinirim bozuluyor ama yaşlanınca onlardan daha genç gozukucem diyerek seviniyorum😄😄

X