Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: doğum belirtileri...

1. Konu Sahibi : esther #1
    Giriş tarihi
    Sep 2008

I love KK doğum belirtileri...

merhaba arkadaşlar. doğumuma az bir zaman kala başıma gelecekleri merak ediyorum. :uhm:tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. doğum başlarken ya da yaklaştığında neler yaşadınız?
    -su gelmesi, nişan gelmesi filan nasıl oluyor? doğumdan kaç saat ya da kaç gün önce oluyor? bunların olması şart mı? doğumdan birkaç gün önce neler yaşadınız? yani doğum belirtisi olarak neler yaşadınız? mesela bazı anneler ishal oluyormuş. bunun gibi deneyimlerinizi paylaşır mısınız? :kahve: teşekkür ederim... :CüvCüv:

2. Konu Sahibi : esther #2
    ben de dogumdan onceki kasilma olayini hep merak etmisimdir. nasil kasilinir? yani orgazm kasilmasi gibi mi?

3. Konu Sahibi : esther #3
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    ben de bu sancıları nasıl ayırt ediyorlar onu merak ediyorum çünkü şu anda da ani sancılar oluyor ama doğumun başladığını belirten sancı nasıldır acaba

4. Konu Sahibi : esther #4
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    selam herkese
    dogum kasilmalari cok farklidir
    ve belirli bir dakkika arayla gelir yani farkli bir agri hissediyorsaniz kesinlikle saat tumalisiniz
    ayrica nisan ve su gelmesi herkesde bir olmuyor canim
    bazilari suyu gelir ve bir kac saat sonra dogum yapar
    bazi insanlardada dogum esnasinda gelir
    hatta bana oldugu gibi doktorun patlatmasi gerekebilir
    aslinda dogumu anlatirken sunuda belirtmek gerekioyr
    her dogum bir degildir
    herkeste farklidir
    ama ilk dedigim gibi farkli bir zanci hissediyorsaniz kesinlikle kulak arkasi etmeden doktorunuzla irtibata gecin derim

5. Konu Sahibi : esther #5
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    benim sık sık kasılmalarım oluyo ama ağrısız. doğum kasılmalarında ağrı mı oluyor?

6. Konu Sahibi : esther #6
    Alıntı pregant kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim sık sık kasılmalarım oluyo ama ağrısız. doğum kasılmalarında ağrı mı oluyor?
    doğumdan önceki kasılmalarda ağrı olmuyor. sanki karnın bir tarafa toplanıyor taş gibi oluyor sonra düzeliyor gibi. doğum başladığındaki kasılmalarda kasılma oldukça önce hafif hafif sancı oluyor. zaten kasılmalar sıklaştıkça sanıcılar artıyor. benim ne suyum geldi ne nişanım hastaneye gittiğimizde tamamen açılma olmuştu su doğum esansında geldi. . sanırım kişiden kişiye göre değişiyor. doğum yaptığımın sabahı ishal olmuş gibi bir ağrı vardı karnımda . sonradan hastanede duyduğuma göre doğumddan önce ishal gibi ağrı olurmuş bir çok kişide. hayırlı doğumlar

7. Konu Sahibi : esther #7
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    ben henüz doğum yapmadım ama belirtiler nelerdir biliyorum çok sık ağrın olur suyun gelir ki bunu anlarsın zaten ondan sonra kan gelmeye başlar ama herkeste ağrı olmuyo mesala benim ablamın sancısı hiç olmamış çok sık tuvalete gitmiş ve suyu gelmiş ondan sonrada kan gelmş yani herkeste bir olmuyo ama anlarsın allah o duyguyu veriyo

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2014

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

8. Konu Sahibi : esther #8
    kızlar benimde bikaçgündür kasıklarım ağrıyo bazen...bağırsak ağrısınada benziyo az önce gine oldu.sizce bu doğumun yaklaştığının belirtisimi..kasılma denilen şeyi hiç yaşamadım sanırım...37. haftamdayım acaba bunlar yalancı sancı denilen şeymi? bilenler yardım etsin arkadaşlar

9. Konu Sahibi : esther #9
    Bir kaç haftadır benim her sabah karın ağrım oluyor sanki ishal ağrısı gibi fakat dediğiniz gibi doğum öncesi böyle ağrılar oluyorsa bu benimki ne ağrısı ki hem normalde benim karın ağrım sabahları hiç olmazdı hamileliğin sonlarına doğru oluyo her sabah neredeyse, bekliyoruz bakalım biz acemi hamişler her kadın da olduğu gibi doğum olacağı zaman bi şekilde anlarız herhalde:))

10. Konu Sahibi : esther #10
    canım benimde daha çok akşamları oluyo...dün çok zor uyudum ama sabah kalktığımda bugün hiçbişeyim yok...hazırlık sancıları sanırım doğum yaklaştıkça insan iycene geriliyo...

Sayfa: 1/2 12 SonSon