Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kestane bana yakışır mı ???

M

MeDuSa

Ziyaretçi
kızlar saçımı loreal casting colour(amonyaksız) sicak cikolata rengine boyamıştım
şimdi koyu kestane istiyorum acaba yakışır mı
bı fotoğrafta yüzüm net diye eski fotoğrafımı koyuyorum
lütfen fikirlerinizi söyler misiniz
alıntı yapmalayım
şimdiden herkese tşkler

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm koyu kestane siyaha yakın oluyor belki biliyorsundur. sana yakışır bence ama ya sonradan pişman olursan?

cnm koyu kestane siyaha yakın oluyor belki biliyorsundur. sana yakışır bence ama ya sonradan pişman olursan?

tatlım öncedende aslında boyatmıştım ama kimi çok yakıştı kimi hiç olmamış dedi kararsız kaldım
birde bu boya zaten akıyor yani gittikçe akacaktır diye düşünüyorum açması daha kolay rengini hem saçımı yıpratmıyor

hah o zaman süper cnm çünkü çok köklü bi değişiklik olur bi anda siyaha yakın bir renk..ve geri dönüşü de çok zor biliyorsun ama akıyorsa sorun olmaz bence..zaten yakışır tenine de ben dene derim a.s:kahve:

hah o zaman süper cnm çünkü çok köklü bi değişiklik olur bi anda siyaha yakın bir renk..ve geri dönüşü de çok zor biliyorsun ama akıyorsa sorun olmaz bence..zaten yakışır tenine de ben dene derim a.s:kahve:

saol tatlım bende öyle düşünüyorum Şeniz

hiç boyatmasan nası olur hemsaçın yıpranmaz gözlerin güzel zaten renkli saça ihtiyaçın yok..ha ana rengin ha kestane ne farkederki yıpratmaktan başka

bnce sana çok yakışır
gözler ortaya çıkar

bence koyu kahve yap koyu kestneye yakın renk sonra pişman olup açtırmak istersen fazla yıpranmaz kolestonun koyu kahvesi yeterince koyu duruo zaten

bence koyu kahve yap koyu kestneye yakın renk sonra pişman olup açtırmak istersen fazla yıpranmaz kolestonun koyu kahvesi yeterince koyu duruo zaten

bencede koyu kahve daha iyi olur
yada düşünürsen kızıl derim ben ten beyaz gözler renkli kızıl harika olur bence :kahve:

kestane şekeri kutusunda göründüğü gibi çıkmıyor...hem o rengin bilimsel adı kestane küllü akaju...kül biliyorsunuz açık saç renklerinde yeşil, koyu saç renklerinde mavi demektir...bu rengi bende kullandım...
bildiğiniz mavi siyahın ışık vurunca akaju (yani kızılımsı parlayan hali) o kadar koyu....kutudaki resim gibi kızıl-kahve beklemeyin....mavi siyahın kızıl parlayanı....ve başka renge çevirmek çok zor...ben boyadım..sonra açarak başka renge döndürmek istedim
hala kurtulamadım ne maviliklerinden nede kızıllarından..hiç tavsiye etmiyorum

prison break dizisini seyredenler bilirler orada gretchen rolunu oynayan yeşil gözlü siyah saçlı bir kadın var...onun saç rengi işte bu kestane şekeri...(saç rengini özellikle inceledim oradan biliyorum)

Son düzenleme:
resmi koyarmısınız acaba lütfeeennn merak ettimde.

bugün boyatcak gibiyim kızlar hadi hayırlısı

tatlım bencede boyat o güzel gözlerin daha cok ortaya cıkacaktır eminim

tatlım bencede boyat o güzel gözlerin daha cok ortaya cıkacaktır eminim

tşkler tatlım ama bu kadar kararsız kalıyorum ilk defa ya
sarışınken koyu saça özeniyorum
koyuyken sarı saçı kafayı yemiş durumdayım kafamçokkarıştı

birde saçlarım dalgalı yani hergünde düzleştiremem onun için siyaha yakın renk bu koyu kestane nasıl durur bilmiyorum offff kararsızım

bence yakışır sana canım,aynen bende senin gibi,koyu olsam sarıya özenirim sarı olsam koyuya.... bende kararsızdım ama dün kuaförde boyattım koyu kahve ama aynı siyah gibi duruyo çok güzel oldu bayıldım...hem saç uçları kırık gibi oluyo onlar bile düzeliyo bakımlı görünüy parlak parlak..bende beyaz tenliyim gözlerim ela çok yakıştı, eminim sanada yakışır tatlım denemelisin...

Bence loreal casting Kestane Şekeri RENGİNE boya
Bencede casting kestane şekeri güzel. hem saçlar kazık gibi olmuyor,yumuşacık oluyor.Ben koyu kumralına boyadım gayet güzel doğal durdu.Valla kendim için konuşayım koyu kumral ne çok koyu ne çok açık ortada bişey.benim kendimde tercihim koyu kumral.

kızlar bugün aldım boyayı koyu kestane casting colour
ne zaman cesaret edip boyarım bilemiyorum mirmirmirmir

X