Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

$calvin-klein-euphoria-kadin_parfum.jpg

http://www.............../CALVIN-KLEIN-EUPHORIA-BAYAN-EDP100ml#0 ... daan aldık cok ıyı bır kokusu var :)

kullanın hatunlar :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gucci flora ve lady million vazgecilmezim iki parfumum ve butn arkdslarm hayran. Sevgilimle blusrkende gucciyi kullaniorm hep oda bayilior bu kokuya :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400053981477.jpg
    $1400053981477.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 156
Gucci flora ve lady million vazgecilmezim iki parfumum ve butn arkdslarm hayran. Sevgilimle blusrkende gucciyi kullaniorm hep oda bayilior bu kokuya :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen bende bu ikiliden asla vazgeçmem million biraz eskidi ama çok kullanan var ama gucci flora harikaaa

Link vermek zorunda değilsin..

Bu arada tatilim bitince bende çekeceğim şu meşhur parfümlerimi sonunda:KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlı-vanilyalı kokuları seviyosun sanırım. ghost da o tarz bi koku mu? tarif edebilirmisin biraz?

Vanilyalı-meyveli bir koku. bu parfümün yorumlarında genelde herkes baskın olarak gül kokusu almış ama benim tenimde vanilya en baskın. tenden tene fazla değişen bir koku demekki :44: Biraz geç cevap verdim kusura bakma bu arada :26:

Lancome La vie est belle simli kutusuna bile bayıldım :)
Georges mezotti perfect show
Şu an bu ikisini kullanıyorum :KK51:

Eklentiler

• 2014-12-17-20-43-29-798.jpg
    2014-12-17-20-43-29-798.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 277
  • 2014-12-17-20-44-29-208.jpg
    2014-12-17-20-44-29-208.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 162
güzelmiş parfümlerin. jasmin noire nasıl bir parfüm yani çok ağırmı çekici mi ne biliym biraz tarif edersen çok sevinirm:)
Teşekkür ederim.. Jasmin noir şık ve kadınsı bir parfüm. Güzel bir kış kokusu. açıkçası tarif edemiyorum onu hani kadınsı çekici koku arıyorsan direk al derim ama.

Teşekkür ederim.. Jasmin noir şık ve kadınsı bir parfüm. Güzel bir kış kokusu. açıkçası tarif edemiyorum onu hani kadınsı çekici koku arıyorsan direk al derim ama.
canım cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle. Geçen akşam sevilde denedim bir kaç merak ettiğim parfümü ama hiç budur dediğim bir parfüm olmadı mesela büyük bir merakla kokladığım my burberry hayal kırıklığına uğrattı beni. jasmine de sadece kapağından kokladım fena gelmedi bileğime sıkmadığım için pişman oldum ama aklımda kaldı. İstiyorum ki çok ağır olmasın ama bulunduğum ortamda kokum hissedilsin birazda seçiciyim beğenemiyorum çok fazla. bu arada 23 yaşındaym:)

canım cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle. Geçen akşam sevilde denedim bir kaç merak ettiğim parfümü ama hiç budur dediğim bir parfüm olmadı mesela büyük bir merakla kokladığım my burberry hayal kırıklığına uğrattı beni. jasmine de sadece kapağından kokladım fena gelmedi bileğime sıkmadığım için pişman oldum ama aklımda kaldı. İstiyorum ki çok ağır olmasın ama bulunduğum ortamda kokum hissedilsin birazda seçiciyim beğenemiyorum çok fazla. bu arada 23 yaşındaym:)
Jasmin hiç ağır bir koku değl bence gayet kararında ve karakterli. My Burberry bende beğenmemiştim. Onun yerine Classic aldım hatta.

Jasmin hiç ağır bir koku değl bence gayet kararında ve karakterli. My Burberry bende beğenmemiştim. Onun yerine Classic aldım hatta.
Bazı yorum yazanlar küf gibi kokuyor demiş nasıl bir yorum tarzı çok irite oldum açıkçası !! Neyse o zaman en kısa zamanda denicem. Bana önerebileceğin başka koku varmı tarif ettiğim kadarıyla:)

Bazı yorum yazanlar küf gibi kokuyor demiş nasıl bir yorum tarzı çok irite oldum açıkçası !! Neyse o zaman en kısa zamanda denicem. Bana önerebileceğin başka koku varmı tarif ettiğim kadarıyla:)
Küf gibi mi alakası yok bence.
Roberto Cavalli Edp bunuda öneririm çok güzel feminen ve kalıcı bir koku.

İnsanların benzetme konusunda sınır tanımamaları işte:) tekrar teşekkürler canım önerilerini dikkate alıcam.

X