Evde özel ders vermek?

ben universite ogrencisiyim istanbul anadolu yakasinda oturuyorum sakaryada okuyorum. genellikler haftasonu anadolu yakasi civarinda haftaici sakaryada matematik geometri ve kimya dersi veriyorum. ilkogretim ogrencilerine her dersinde odevlerinde yardimci olabilirim. saat sinirlamasi olmaksizin ders basi 30 liradir. ilgilenen arkadaslar mesaj atabilirler.

Ben dokuz eylül üniversitesinde okuyorum.lise son öğrencilerine özel ders veriyorum.haftasonu yada hafta içi akşam 19.00 dan sonra evimde ders veriyorum.ilgilenenlr bana ulaşabilir.bucada oturuyorum.ders başı ücret : 40tl

Yuksek seviyede ingilizce, orta seviyede almanca biliyorum. Ilkogretim ogrencilerine butun dersleri verebilirim. Istanbul/Bahcesehirde oturuyorum. Ogrenciyim. Iletisim: hilalyucel97@hotmail.com

Merhaba istanbul üniversitesi mühendislik fakültesi mezunuyum ilköğretim ve lise öğrencilerine matematik ve geometri dersi veriyorum.
İstanbul anadolu yakasında oturuyorum öğrenci evinede gidebilirim.2 saatlik ders ücreti 50 tl dir.ilgilenenlerin mail atmasnı rica ederim.görüşmek üzere.

matematik dersi almak istiyorum evim Göztepe ssk yakınında mail adresimden bana ulaşabilirsin nazakort@mynet.com

ben universite ogrencisiyim istanbul anadolu yakasinda oturuyorum sakaryada okuyorum. genellikler haftasonu anadolu yakasi civarinda haftaici sakaryada matematik geometri ve kimya dersi veriyorum. ilkogretim ogrencilerine her dersinde odevlerinde yardimci olabilirim. saat sinirlamasi olmaksizin ders basi 30 liradir. ilgilenen arkadaslar mesaj atabilirler.

matematik dersi almak istiyorum evim Göztepe ssk yakınında mail adresimden bana ulaşabilirsin nazakort@mynet.com

arkadaşlar istanbulda piyano solfej keman viyola ve şan dersleri veriyorum ilgilenen çevreniz olursa bana ulaşabilirsiniz

cok merak ettıgım bısıy var şan dersi kişiye ne sağlar yanlış algılamayın hıc bılmıyoru
ben
bır hocam şan egıtımıne başlayalımmı senle dedi de anlamadım ve soramadım o neye yarıyorkı diye

cok merak ettıgım bısıy var şan dersi kişiye ne sağlar yanlış algılamayın hıc bılmıyoru
ben
bır hocam şan egıtımıne başlayalımmı senle dedi de anlamadım ve soramadım o neye yarıyorkı diye

şan dersi kişinin sesini bilinçli kullanmasını sağlar. günlük hayatta bilinçli olmadan diyafram, akciğer, ses telleri gibi vücudumuzun bölümlerini yanlış kullanabiliyoruz şan eğitimiyle bu saydığım bölümleri doğru kullanıp ses tellerimizi eğitiyoruz. genelde şan dersi alan öğrenciler; ya konservatuar öğrencileri ya da albüm çıkarmak isteyenler oluyor bazende sayıları az da olsa doğru nefes alıp vermeyi öğrenip ses egzersizleri yapmak için tercih ediyorlar.

Merhaba, Ankara'da ikamet etmekteyim. 3 yıldır Matematik ve Geometri, 4 yıldır İngilizceden özel ders vermekteyim. İlgilenenler elvantim@gmail.com adresinden ulaşabilirler. Sevgiler.

Istanbul Beşiktaş'ta her seviye matematik ve geometri dersi verilir, referansım ve deneyimim vardır, okul öncesinden üniversite seviyesine kadar garantili ve özel yöntemlerle çalışmaktayım, isterseniz İstanbul'un her semtinde evinizde isterseniz evimde ders veriyorum. Lütfen mesajla ulaşın.

merhaba, ben de özel ders vermeyi istiyorum..

özel ders sırasında öğrencinin velisi de eve gelip dersi izliyor mu ? nasıl oluyor ?
ben eve gitmeyi istemiyorum..
yok olur mu öyle şey , gitmek istemiyorsan kendi evinde ver dersi

Kendi evinde özel ders vermek isteyenler için online canlı ders anlatabileceğiniz, ödev verebileceğiniz, sınav yapabileceğiniz yani ne ararsanız bulabileceğiniz bir site var.
moodle.okulsayfam.com

Kendi evinde özel ders vermek isteyenler için online canlı ders anlatabileceğiniz, ödev verebileceğiniz, sınav yapabileceğiniz yani ne ararsanız bulabileceğiniz bir site var.
moodle.okulsayfam.com
Arkadaslar benim esim 10 yillik mebde lise matematik ogretmeni ders anlattigi ogrenciler cok ii duruma geldi ayrica istsnbula yeni geldigimiz icin cevre edinmek amaci ile cok cok uygun fiyata ozel matematik ve geometri dersi veriyor. Anadolu yakasinda ozel derse ihtiyaci olanlar ozele mesaj atsin.

Halalarımın komşularını yönlendirmesiyle birkaç öğrenciye ilk okuma-yazma ve matematik dersleri verdim ve ben onların evine gittim. Başka yolları ben de denemedim ve merak ediyorum, harçlığıma katkıda bulunmak çok güzel bir duygu umarım sana da nasip olur. Benim bu sene çok vaktim yok ve fazla yoruluyorum. Şu an hakkaniyetle işimi yapamamaktan, yarıda bırakmaktan korktuğum için bir süre ara verdim. Bahar dönemi yeniden başlayacağım. Olur da sen farklı yollar bulursan fikrini almak isterim.

arkadaslar, bazen duyuyorum okuldakilerden özel ders vermeye evlere gidiyolarmış nasıl bulunur gidirlir bilgi verirmisiniz, siz de yapıyorsanız nasıl basladınız?
ben de en azından bilgimi paylaşarak haftalık harclığımı cıkarmak istiyrum. ingilizcem ve bilgisayarım baya iyi ama nasıl bulunur ki? tanıdık aracılığıyla mı olur anca? yoksa kendim mi öğrenci bulmalıyım?
Otobüs duraklarına kağıt yapıştırıyorlar telefon numaralarını ve mezun oldukları ya da nekadar tecrübelilerse onu belirten yazılar asıyorlar. Deneyebilirsiniz bence

Merhaba ben İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum uluslararası ilişkiler (ingilizce ) bölüm öğrencisiyim. ingilizce ilkokul ortaokul lise ve üniversite hazırlık İngilizce'si özel ders veriyorum uygun fiyata ve öğrencinin evinde veriyorum ilgilenenler mesaj atabilir .

Merhaba, benim eşimde bilişim teknolojileri öğretmeni.. Fen lisesi ve üniversite de ingilizce bölümü okuduğu için Matematik ve İngilizcesi çok iyi. Özel ders almak isteyenler bana özelden mesaj atabilir. Evimiz Sancaktepe/Samandra'da.

arkadaslar, bazen duyuyorum okuldakilerden özel ders vermeye evlere gidiyolarmış nasıl bulunur gidirlir bilgi verirmisiniz, siz de yapıyorsanız nasıl basladınız?
ben de en azından bilgimi paylaşarak haftalık harclığımı cıkarmak istiyrum. ingilizcem ve bilgisayarım baya iyi ama nasıl bulunur ki? tanıdık aracılığıyla mı olur anca? yoksa kendim mi öğrenci bulmalıyım?

X