Arcade Oyunlar İçin Paylaşım Bölümü

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Forumda zevkle ve rekabetle oynadığımız oyunların küçük ipuclarını ve açıklamarını her oyunun altına yazacağım.
Sizlerde eksik ve hatalı gördüklerinizi bana buradan iletirseniz sevinirim.
Bakalım kimler neler biliyormuşdelikafadulden

Unutmayın! Zevkle oynadığımız oyunlarda tatlı rekabetin dışına çıkmayalım:nazar:

Skorlarımı geçeninkötükedihüso

merak edenler için Leaderboard hesaplamasını anlatayım.
sadece ilk 10 da yer aldığınız oyunlarda puan alırsınız.
1. 10 puan
2. 9 puan
.
.
10. 1 puan dır.

Oyunlarda skor kaydetmiyor ise;

Eğer aynı anda 2 oyun sayfası açıksa
veya oyunu üst üste ana sayfaya gitmeden bir kaç kez oynadıysanız
veya uzun soluklu bir oyun oynuyorsanız bağlantınızın saniyelikte olsa kesilmesinden dolayı
skor kaydedilemez
Bu açıdan iki oyunu aynı anda açmayın
aynı oyunu tekrar oynayacaksınız F5 yaoarak oyuna tekrar başlayın
sonuncusu için maalesef çözüm yolu yokakannehir

Açılmayan Oyunlarla İlgili;

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Denge
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Teleskop
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
Private Booty

bu oyunlar eski flash sürümüyle açılırlar
o açıdan eğer güncelleme yaptıysanız ve bunun içinde flash sürümüde varsa açılmayacaktır.
yeni flashı silip eskisini koyarız o zaman derseniz maalesef eski sürüm bir daha yüklenmiyorbenneyaptımki

Şekil 1-A : ben oluyorummafoldumben

Son düzenleme:
Sevdim bu işi tatlı rekabetimiz daha da kızışacak sositososito

Fish Hunher II Oyununda çıkan balıkların büyük sarı olanlarını ve balığa suyun içinde iken vurduğunuzda daha fazla puan veriyor...
Balığı suyun içinde ike iki kez ardarda vurursanız tam süper oluyor laelaelaelaelae
Linki de verem ...

http://www.kadinlarkulubu.com/arcade.php?&act=Arcade&do=play&gameid=286

Finger Footy oyununda kaleye çalışıyorsunuz :jeyyar:
Kaleye her top atışta 15 puan veriyor...
Ve arada tekerlekli araba geçiyor onu da vurmanız lazım bütün adamları deviriyor...
Veee ne kadar çok adama ardarda vurursanız daha çok puan var.. :CüvCüv:
http://www.kadinlarkulubu.com/arcade.php?&act=Arcade&do=play&gameid=110

Bi oyun için daha taktik verem... :ecrin_bebek:

Yeti Büyük Dalga...

O dalgaların üzerinden atlarken dümdüz olmanız lazım ...:jeyyar:

http://www.kadinlarkulubu.com/arcade.php?&act=Arcade&do=play&gameid=27

oooyyy ooooyyy oyyyyy bu bölüm süpperr olmuş canavarım oyun modum,teşekkürler walla..bende bikaç taktik verem bari.mesela,finger footy oyununda arkadan arkadan bi adam geliyor siz görmeden zırt diye elinize atlıyor,o yüzden arka köşelere doğru çalışmak lazım.birde alian invaders te yukardan inen ufoları vurmadan roketi altından geçirin o zaman duruyor inmiyor ta ki tekrar vuruncaya dek..

Finger Footy oyununda zaten hep o birden çıkan adamlar yüzünden yanıyorum :mymeka:
Fire Fighter Bu oyunda adam yere düşürmemeniz lazım ki daha çok puan kazanasınız...Her 5 adamda eksta puan var :nazar:
Drag Files Hızlı olmak oyunun kuralı laelaelaelaelae

Çalıştırın fareleri :roflol:

Bide biri bana şu Bomnber Man oyununu anlatırsa çok mutlu olacağım..

Rakibi hemen mi patlatmamış lazım yoksa duvarları mı kırmak lazım CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:

123 GO
bu oyunda hiçbir yere çarpmamanız ve hız kesmemeniz lazım.

Aitchu
ben level ilerlemekten çok ilk adamın kafasına yüzlerce kez vurmayı tercih ediyomdelikafadulden
Arena
Büyük aletin etrafında dönüyorum ve yeşil yuvarlığı devamlı ful tutuyorum. Bu sayede ateş etmeye bile gerek kalmıyor ama bu skor için 30-40 dak. gözden çıkarmak lazım.

Archery
Oku çekerken nişan alıp hemen atmak lazım.

Bake A Cake
Çok çok hızlı olmak lazım en sondaki malum printscreen olayı cokacimcoook

Bat and Mouse II
Çerçevesiz ekran çıkarsa o zaman çarpımı yanlış yapıyor.100 çarpacağına 10000 çarpıyorşakkıdı

Başka merak edilen varsa söleyin malum 300 den fazla oyun var:nazar:

Ayrıca sadece bir oyundaki formülü sölemem:jeyyar:
Arayın bulun:icecream:

Spank the monkey Şimcik o maymuncuğun eline ben üstten aşağıya doğru vuruyom ama anca 800 küsür edebiliyomalkisalkisalkis
paralel park için çok üzüldüm diyeceğimi sanmıyon herhalde:roflol:
egg mazede yumurta suyu düşünce 1000 puan veriyor ya sanırım bana 2000 verdi bende anlamadımfisfisfis
o kadarda torpil olsun yane diye düşünürken aynı şekilde gene yüksek skor yaptım demekki iyi hesaplama yapıyomsırnaşık şey

ilk önce ilk 3 topu sola itip 600 puan alıyom sonra 4. topu devamlı soldan ilerletiyom suya düşürüyorum
sonuncuya sağdan kestirmeden ilerletiyom ve suya düşürüyorum :ecrin_bebek:
z
nax, blix, Block II,friuttu -tatlicadiarzu- (unuttum ismini) oyunlarında "send score" yazmasına gerek kalmadan oyun bitiminde skor yazıyor-du
ne ana sayfaya nede skor sayfasına yönlendirme olmuyor-du.
Ama bu oyunlarda şuanda skor kaydetmeyenler arasındagamyoncuiremsu

http://www.kadinlarkulubu.com/arcade.php?act=Arcade&do=play&gameid=235
toplam 9 level var
her levelede vurman gereken yaratık diyim sayısı altta yazıyor yanında ıska sayın var
1.levelde 10 tane vuracan
2.levelde 20 tane vuracan
.
.
ayrıca her levelde level sayısı kadar yaratık aynı anda ekrana gelir.
yani;
1.levelde 1 tane
2. levelde 2 tane

tüm levelleri geçip oyunu bitirirsen skor kaydetmezdelikafadulden
o açından ben bir tane bırakıp ıska yapıyorum o zaman skor kaydediyorgamyoncuiremsu

Son düzenleme:
oooyyy ooooyyy oyyyyy bu bölüm süpperr olmuş canavarım oyun modum,teşekkürler walla..bende bikaç taktik verem bari.mesela,finger footy oyununda arkadan arkadan bi adam geliyor siz görmeden zırt diye elinize atlıyor,o yüzden arka köşelere doğru çalışmak lazım.birde alian invaders te yukardan inen ufoları vurmadan roketi altından geçirin o zaman duruyor inmiyor ta ki tekrar vuruncaya dek..

merhaba hatunlar, hepinizde süpersiniz valla oyunlarda, :nazar:
saygılar sunuyorum ustalarıma, nacizane bende birşey iletmek istedim.
collapse de en çok aynı renkli topun bulunduğu oyunu bulana kadar yeni oyun acıyorum, ondan sonra baslıyorum toplamaya...bilmem faydası bulunur mu?yerimseniben

Şimcik 2 dane oyun var biri Canavar hanımın elinde :sinifsinif:
Ben 300 yapıyorum en çok sen ise 1,500 nasıl olıyı bu :bbo:
Oyunun adı Shape Match

Ve şuu Six Feet Under oyunundan hiçbir şey anlamadım tabut düşüyo kapağı açılıyo kaçıyor adam o kadar fisfisfis
du zaten yaralıyım o konuda 2. düşmüşüm:kahve:
süre dolmadan üstteki şekilleri altta tamamlaman lazım
3 level
her level geçişin 50 puan ekleniyor
son levelde 100 puan veriyor
ayrıca kalan süre ve topladığın puanlarda var zaten
yane sırf doğru tıklama yapsan
süren sıfır olsa 1280 puan yaparsın zemuszemus

six feet under oyunda devamlı sağ oka hızlı hızlı basıp
kırmızı bölgeye gelince space basılı tutcan eğer duvara çarpmadan becerirsen tabut uçuş moduna geçiyor-tatlicadiarzu-

Big money oyununda kural nedir ben rekorun yarısını ulaşabiliyorum sadece kötükedihüso
o konu hala bir sır kimse ses etmiyor:dilcikar:

yön ok tuşları ile çizgiler çiziliyo ama hemen bitiyoo yaaa deli oldum
dedim bende kutu felanmı yaocaz etrafına topların :roflol:
işte o çizgilere denk gelmeden yapabilmen lazım
onları duvar varsayacan kenarından falan geçecen
birde 4 tarafta açıklık yane ekranın sağından çıkınca soldan devam eder
ayrıca bir ipucu diyelimki iice çizgiler çoğaldı ve top uzakta bir yerde kendi etrafında kısa mesafeler yap top belli bir süre sonra başka yerde beliriyor yakınsa o zaman ilerle

booty midir nedir bu oyuna hasta oluyorum kafamı duvarlara vuracam nerdeyse nasıl 6000 yapıyorsunuz...4000 den yukarı olmuyor benım püff püff...çok indirmek amaç fakat bu sağ ve sol duvardailere tıklayınca ortaya geliyor elmaslar sonnrada kımıldayamıyorsun bu ne oluyorki tuzakmı=?????

booty de alttaki ip iice yanmadan 3 lü grupları tamamlaman lazım yani çok ii bir gözlem gerektiriyor

Panic pro oyunu nasıl oynanıyor BONUS u topladıktan sonra 4çocuk çıkıyor ondan sonra ne yapılıyor anlamadım.

o 4 çocuk çıktığında belli zaman süreleri varya işte o zaman sende bombanın patlamaması gerekiyor sanırım ortalama her çocukta 4 sn duruyor saniye azalınca şansına ne gelirse

ben bu finger footynin nası oynandığını çözemedim bi türlü
bilen var mı acaba :uhm:
parmağına mause nin sol tuşu ile basacaksın sağdaki ibre kırmızı olduğu zaman maximum güç oluyor
karşına gelen adamlara nişan alacan
adamlar puan demek gol yaparsan 15 puan pepsi arabasına vurmak ta puan ama kaçtı hatırlamıyom tam olarak
senin üstüne gelmeye çalışanları öncelikli vur iri kıyımlar daha güçlü kolay gelsin

kızlar collapse de en çok sarı veya pembe top geliyo, yeşiller çok nadir, mavilerde hiç iş yokyerimseniben
sarı yada pembelerle çalışın derim:jeyyar::teytey:

Fish Hunher II
Finger Footy
Yeti Büyük Dalga...
Fire Fighter
Drag Files
bubble shooter
123 GO
Aitchu
Arena
Archery
Bake A Cake
Bat and Mouse II
Spank the monkey
paralel park
Bean Hunter
collapse
Bowling 2D
Shape Match
Six Feet Under
snake
Panic pro

Zedd
Claque Beignet

bu oyunların açıklamaları daha önce yapıldı şimdi diğerlerini veriyorum:
5 in a row
5 tane aynı renk gelince o sıra düşer
tüm ekrandakiler bitince extra puan gelir
belli bir sıraya uzun süre şekil konmayınca kırmızı çerçeve gelir o zaman işinize yaramayan sırayı düşürebilirsiniz

Alien Hunter
her levelde minik canavarların arkasından canavar geçer o 500 puan değerindedir ve levelde 10 tane geçer yani sadece 1 tane minik canavar bırakıp o arkada ki canavarların gelemsini bekleyin böylece extra 5000 puan eklenir her levelde

Alien Under Fire
yaratıkların çıkış sırasını izleyin o sıraya göre ateş edin ve vurulmamaya dikkat edin

Bank Robbery
Oyunun en başında çıkan adama ne kadar çok ateş ederseniz puan alırsınız
evden çıkanların 10 tanesi 100 puan gibi bir şey ondan boşuna uğraşmayın

Barts Watersports
Deniz fenerleri dışındakilerin üstünden atlayın her biri 12 puan

Basketbots
Sadece 3 alanda oynayın yani en orta ve iki yanı en diplere gidip zaman kaybetmeyin çünkü oradan alacağınız puan ile ortadan alacağınız puan aynı

Big Money II
Üstten paralar akmaya başlarken tıklamaya başlayın yere inmelerini beklemeyin
bir renktekileri önce bitirin yani önce kırmızılar sonra sarılar gibi

Blob Twist
Yapılan şekillerin çokluğundan çok bonus puan önemli yani önce alanları doldurun sonra şekli yapın bu sayede extra puan olur

Cutie Quake
oyun içinde sürenin bitmesini beklemeyin yüksek puan alınca sol üstte yer alan end game yazısına tıklayın
ben en son skorum 3400 yapmıştım end game gidene kadar vuruldum 2544 puana düştüm

Drag Race
oyunu başlatın. son süre 89 olunca oyunu oynamaya başlayınca 5 kez tıklamanız lazım (kırmızı olunca mauseden elinizi çekin tekrar tıklayın)

Duck Hunt
ılk kuşu kaçırın köpek çıkınca köpeğin tam göbeğine nişan alın
devamlı aynı yere tıklayın her levelde 10000 eklenir
ördeklerin renklerine göre 500-1000-1500 puanları vardır

Moon Lader
Hiçbir yere çarpmadan 20 tur oynarsanız 10000 geçersiniz
emme çok sıkıcı bir oyun

Ordu
20 kez atış hakkınız var ve çıkan adamların kafasına nişan almak en yüksek puanı aldırıyor

Round Pong
Starta basmadan önce nereye basmanız gerektiğini belirleyin!!!

Stack Trace
Ben bu oyunu süre yettiremediğimden yapamıyordum
aynı anda 20 küsür sayfa açtım ama başka sitelerden buda oyunun kasılmasını sağladı 9 levelde çibiklar çok ufak olduğundan sıkıldım bıraktım

Type
Aynı yetmeyen zaman bundada vardı bundada çoklu pencere açtım

V-Force
oyunun son skoru 790 dır
3 canınız var ikisini oyunun başlarında feda edin
sonuncuyu 790 puan yaptıkdan sonra bir yere çarparak bitirin

Znax
Şans oyunu gibi bir şey ne kadar çok tam kare oluşturursanız o kadar avantajlı

e benden bu kadar kolay gelsin

not:ilk kez okuyanlar anlamamış olabilir ama oyunda pratik yapanlar ne dediğimi anlayacaktır:icecream:

canavarcım typing master ve cub shoot II'yide (adlarını yanlış yazmış olabilirim) bi anlat nolur yaa...sinir oluyorum, typing de yazıyom yazıyom puanım görünmüyo bile, anlamadım??cub shoot da öyle hatunun biri 14bin küsür yapmış nasıl yaptıysa?her atışta 100e denk gelse bile 500 olur, bu 14 bin nasıl olmuş?
Typing master da olay çok basit oyuna başlıyorsunuz sonra pc başından kalkıyorsunuz -tatlicadiarzu-
30 dak sonra gelip cümleleri yazmaya başlıyorsunuz
bu 30 dak süresince başka sayfa açmak falan yok yane tamamen pc den uzaklaşacaksın
30 uzatabilirsinde ben 90 kadar çıktım ama kaydetmedi skorumu:mymeka:
bu oyunda bir kere skor kaydettimi 2. kez kaydetmez bilesin
ondan skorunun silinmesini bekleyecen
yani olay ters skor yazmasıyla alakalı
oyunu en uzun zamanda bitiren kazanıyor

cub shoot II içinde bişiy diyemeyeceğim gerçekten imkansız gibi duruyor o skor ama devamlı denemek lazım ben bile kendi 1. olduğum oyunlarda daha yüksek yapamam derken yapıyorum ondan bişiy diyemeyeceğim zaten 400 yapsam öpüp başıma koyacam:bbo:

ya kızlar bişey sorcam ama gülmeyin:))bomber man'da bombayı nasıl bırakıyosunuz. her tuşa bastım olmiii:))

yaa gülme canavar :kedi: ben klavyeyi Q-F dönüşümlü kullanıyom f deyken olmiiimiş :1rolleyes: Qya çevirince oldu zemuszemus çok merci şekerim :1hug: a.s.

kızlar birşey sorucam puanlar her gün sıfırlanıyormu ? 2 gündür öyle oluyorda

birde hileyle ,değişik programlar kullanarak skor kaydedenleri aramızdan temizlesek süper olacak..oyun klübünün de tadını kaçırdılar..:eek:lmaz::eek:lmaz:

kızlar şu spaceman bob's oyununda en son oyun da zıplıyim zıplıyim bişi olmuyoo ve puanda kaydedilmiyo napmam lazım ?

X