Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Benimde kemerim var 2 yıldır duruyor daha 1 haftadır kullanmaya başladım.Ne zaman vakit vulursam göbegime,kalçama takıyorum.Kilomda degişme yok belki ama görünüşte bir sıkılaşma var diyor çevremdekiler keşke bu zaman kadar kullansaymışım tv başında aç titretsin.Bence evinizde varsa denemeye değer.

merhaba arkadaşlar. benim acilen sıkılaşmam lazım yoksa daha ilerde toparlıyamayacağım vucüdumu.
merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız çok sevinirim.
vibro shape nasıl çalışıyo. fişe takılı durması gerekiyomu yani.yoksa evin içinde iş yaparken kullanabiliyomuyuz?
hemen cevap verirseniz çok sevinirim
çünki artık çok sabırsızlanıyorum hemen almak istiyorum

merhaba arkadaşlar. benim acilen sıkılaşmam lazım yoksa daha ilerde toparlıyamayacağım vucüdumu.
merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız çok sevinirim.
vibro shape nasıl çalışıyo. fişe takılı durması gerekiyomu yani.yoksa evin içinde iş yaparken kullanabiliyomuyuz?
hemen cevap verirseniz çok sevinirim
çünki artık çok sabırsızlanıyorum hemen almak istiyorum

canım bende vibroshape var...kablosu nerden baksan 2metre var..ben bulasık yıkarken takıyorum genelde o karnımda calısırken ben bulasıgı hallediyorum...fişe takılı calısıyor sarjlı calısmıyor

canım bende vibroshape var...kablosu nerden baksan 2metre var..ben bulasık yıkarken takıyorum genelde o karnımda calısırken ben bulasıgı hallediyorum...fişe takılı calısıyor sarjlı calısmıyor

CANIM BENİMDE VAR AMA KULLANIMINDA SU İLE TEMAS ETMEYİN DİYE YAZIYO ELEKTRİKLİYA:1shok:

bak cnm ben 10 motorlu getittirdim..
bacağımda 3 çukur var eze eze zayuflamış.. incelmiş ama devam etmedim..
artı göbeğim için almışdım. am ne zayıflama ne incelme hikaye.. 1 kilo vermedim yaa.
aklın varsa alma.. sana diimi ona vereceğin parayı dietbenta ver.
140 melyon amma..

tıtresımlı bu bel kemerınden arkadasım kullanıyordu acayıp acıktırıyor dıyordu
ayrıca aldı kenara da attı
berbat acıktırıyormussssssssss kılo alıyorum demıstı..

bu aleti almadan önce zaten satan kişi bize kalp pili ya da kalp sorununuz var mı diye sordu o yuzden bence satan kişide çok öneli malını satmak için satarsa insanların saglıgını tehlikeye atıyor demektir ancak kalp sorunu olanlar zaten bu aleti kullanmamalı kalp pili varsa mesela platin varsa örnekgin bunun dışında saglıksız oldugunu kesinlikle düşünmüyorum ayrıca bu tarz şeyleri yaparken elbetteki diyet yapılacka yoksa tek başına hiçbirşeydir bu tarz şeyler ancak bizim kullandıgımız alet hiç diyetsiz kardeşime 3 kilo verdirdi bnde kullanmaya başladım yazarım etkisini size yerimseniben

Arkadaşlar bende incelmek istiyorum. Ama tecrübe edilmiş bi alet önerebilirseniz sevinirim. Bu hafta karar verip almak istiyorum. Ve denediğiniz alette şu özellikler var mı belirtirseniz çok sevinirim. Fazla sarsmayan ve dayanıklı beğenilen bi alet . Sarsmamasını eşimde kullansın diye istiyorum çünkü geçen yıl kasık fıtığı ameliyatı olmuştu. Onu çok sarsmamak lazım. Şimdiden sağolun

ben bugün ilkkez kullandım gülmekten öldüm..çok gıdıklıyo ya :roflol:
çok zevkli hergün kullanıcam :lepi:

arkadaşlar vibro shape diye bir marka var bir de vibro tone, 10 dakika uygulayıp memnun kalınan, otomatik olark yavaşlayan kemer hangisi acaba, televizyon reklamlarında dikkate etmemişim markasına da şimdi tereddütte kaldım hangisini alsam diye

Ben geçen sene sauna belt aldım ama birden 5 dakika sonra ısısı maximuma çıktı karnımdan çıkarana kadar cildim yandı su topladı ısı tarzı şeyler çok sakıncalı ve tehlikeli aman dikkat edin. Ürünü geri gönderdim bir sürü özür dilediler ama ne fayda kaç gün acısını ben çektim :KK43: şimdi vibro shape siparişi verdim shopping tv den aldım 34,90 + 5,90 kargo ücretiyle.. yani 40 küsüre almış oldum onu kullanıcam faydasını göreceğime eminim çünkü mekik çekerken nasıl karnımız kasılıyorsa aynı şeyi bu alet de yapıyor oturduğun yerden yağlarını harekete geçiriyorsun

bende kullanıyorum vede memnunum ama sahteleride var dikkat etmek lazım

ben bi ara düzenli olarak kullandım hem zayıfladım o ara evlilik telaşıda vardı iştah yoktu pek
selülitlerimde de azalma oldu.uzun zamandır kullanmıorum bi köşede duruo çok tembelim

ben de yeni aldım,internet üzerinden vibroshape i.göbek sorunum olmadıgı icin direk kalcadaki selülitlere odaklanıyorum.daha 2 gün oldu baslayalı simdilik guzel.ama özellikle dikkat ettim de,kalcada yuksek modda oldumu titreşim pek rahatsız diil de, göbegim olsa da ne yalan soyliyim o aleti kalbe yakın asla kullanmazdım.sonucta gövdede bir sürü organ var o yüzden aman diyim,annem de ısrar ediyo kullanmak için özellikle anlasma yapıcam sadece kalcaya kullan diye...

bu kemer bende hiçbir işe yaramadı kaşıntı ve kızarıklıkta cabası.
sadece masaj yapmak için iyi yoksa zayıflatıyor yakıyor eritiyor gibi bişeyi yok.

Ben de vivro shape aldım.1 hafta kullandım fakat karnımda ve belimde ağrı yaptı.Özellikle de ameliyat bölgemde(sezaryen).Dikkat edin kızlar

X