Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende aldım mucize beklemiyordum tabiki ama hayal kırıklığı oldu 10 dakikada bir duruyo 3 defa ardarda kulannınca duruyo birde benim aldığım güya uzaktan kumandalı sadece kumandası açma-kapamaya yarıyo 4 tanede işe yaramayan tuşu var kumandada.. benimde tek memnun kaldığım konu sindirim sistemini rahatlatması ha ayrıca bel ağrım vardı masaj iyi geldi. sengözlerimebaksanab

bendede var biraz diyetle desteklendimi işe yarıyor.benimki otomatik 15 dakika sürüyo.zayıfladığın zaman karın kaslarını sıkılaştırıyo ama düzenli yapmak gerekiyor.

bendede şimdi takılı..düzenli kullanınca işe yarar bence..dünden itibaren başladım
sonuçları yazarım kızlar yerimseniben

arkadaşlar pelimed marka kemer duyan yada kullanan var mı yardımlarınızı bekliyorum.

Bende de titreşimli masaj aleti var.Babam kendisi için almıştı.sırtına masaj yapsın diye..
Balina şeklinde alt kısmınada 3 tane değişik masaj aparatını kullanacağın yer var.yuvarlak,ucu noktalı yuvarlak ve fırca gıbı olan var.En çok işime yarayanda fırca gıbı olan tabı plastık ve fırcaya gore daha kalın.Belki kullanan gören vardır.Babam atmış köşeye bende dedim deneyeyim.. kan dolaşımım artarda yağlar parçalanır diye..Vucuda baskılı bi şekilde titreşim veriyor...ılk kullanımın ertesi gün her yerim ağrıdı sanki spor yapmış gibi.Mekik çekincede böyle oluyodu..1 hafta içince faydasını gördüm ve hala devam ediyorum..Fiyatınıda söylim 15 tl...Harikalar yaratıyo hihoyyyt

merhaba arkadaşlar bende Proslim Çift Motorlu + Yoğurmalı Zayıflama Kemeri kullanıyorum.zayıflama olarak henüz bir şey farketmedim ama selülitlerim çok azaldı.birde ben sezeryanla doğum yaptım 2,5 sene oldu ama kemeri karnıma kullanınca çok ağrı yapıyor.onun için karnıma kullanmıyorum.zaten benim kilo fazlalığım basen bölgemde sadece basenlerime kullanıyorum.birde ilk takmaya başladığımda çok kaşıntı ve kızarıklık yapıyor ama ikinci üçüncü kullanımlarda olmuyor kaşıntı.birde bol su içmek gerekiyor.sürekli kullanılırsa gözle görülür bir incelme yapacağına inanıyorum.

bu tür ürünler Net Söylüyorum: Zayıflatmaz...... selülit gidermede etkili olabilir oda uzun ve duzenlı kullanımla ve hepsi diil sadece bazıları... cunku motoru cok zayıf olan ve sadece gıdıklayanlarda piyasada mevcut...
kaslar o kemerın yaptıgı seyle guclenmez veya yagların depolanması durmaz yada yag yakılmaz sadece aralarında duzenlı kan akısı olmayan kalıplasmıs yag kutlelerının (kı bunlar selulıt) arasında kan dolasımını canlandırabılır (kı bunu masajlada saglayabılırsınız:)

Son düzenleme:
ben bacak için olanı almıştım. Çok düzenli kullanmadım işe yarıyor mu bilemem yalnız yaptıktan sonra inanılmaz kaşındırıyor bacakları!! derimi yolucak kadar kaşıyordum yani...sanırım içten yağları parçaladığı için falandır..ama çok etkili değil bence...hala selülit selülit selülit!:KK43:

bende aldım mucize beklemiyordum tabiki ama hayal kırıklığı oldu 10 dakikada bir duruyo 3 defa ardarda kulannınca duruyo birde benim aldığım güya uzaktan kumandalı sadece kumandası açma-kapamaya yarıyo 4 tanede işe yaramayan tuşu var kumandada.. benimde tek memnun kaldığım konu sindirim sistemini rahatlatması ha ayrıca bel ağrım vardı masaj iyi geldi. sengözlerimebaksanab

arkadaşım bilmiyorum aynı marka mı ancak senin kemeri bozuk oldugundan öyle değil o,muhtemelen kullanma kılavuzunda yazıyordur bu.

10dk lık otomatik zamanlama fonksiyonu nedeniyle duruyor o
cunku aynı bölgeye 10 dkdan fazla yapmamak gerekiyor
ve ayrıca 30 dk çalıştırdıktan sonra motor ısındıgı için duruyor,
kullanma talimatında 30 dk kullandıktan sonra 20 dk bekletin diyor

sanırım aynı urun seninkiyle benimki
bu varsayıma dayanarak söyledim bildiklerimi
:)

bu arada arkadaşlar benim ürünün kullanma kılavuzunda belirttiğine göre

kaşıntı doğal bir tepkiymiş
o bölgede kan akışı hızlanacağından kaşıntı olabilir diyor

bende dün aldım kızlar bu kemerden çok kaşındırıyo yaa göbek bölgemde kullandım biraz bakalım faydası olucakmı?fisfisfis

ben de firsatciyiz'dan siparişimi verdim. işe yaricak gibi geliyo bana... kullandıktan sonra düşüncelerimiz sizinle paylaşıcam :)

aslında bende kullnıyorum ama ilk 1 hafta düzenli kullandım belki benim düzensiz kullanmamdandır,kaşınmaktan başka işe yaramadı,ama dolaşımı hızlandırdığı için işe yarayabilir,en iyisi kesip atmak şu göbeğimafoldumben

her gün kullanınca işe yarıyor. her gün 10 dk uyguladım gecen sene. spor yapmadım. ve uyguladığım bölgede bariz incelme vardı.

Kızlar benim doğum yapalı bir buçuk ay oldu acura adlı bir kemer aldım kullanmaya başladığım 1 hafta oldu göbeğimi baya topladı vede 1 kilo verdim 10 dk kullanıp 40 dk dillendirin diyo kullanma kılavuzunda ben faydasını görmeye başladım güzel gelişmelerle görüşmek üzere :emir_bebek: kızlarr)).

bende almak istiyorum acura beş motorlu 8 programlı kırmızı rengi var urunland.com dan ama araştırıyorum mantıken titreşimlerle sıkılaşma yapabilir selülite de iyi gelebilir doğumdan sonra göbeğim kaldı 53 kiloyum ama 49 yada 50 olmak istiyorum. işe yara inş

bende almayı düşünüyorum evde aletler var ama işten eve yorgun gidince onlarla ilgilenemiyorsun,hem ısıtan hemde titreşim yapan var hiç kullanan varmı fiyatı da çok pahalı alıpta birde işe yaramaması var kararsızım çok ve çok fazla kilo aldım bu günlerde acil zayıflamam lazım yardım lütfennnn????

X