bebegim uyumak istemiyor cildirmak uzereyimmmm

zuhahaha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
49
0
arkadaslar 3 bucuk aylik oglum uyumamak icin direniyor resmen.
gozlerinden uyku akiyor mizmizlanip duruyor ama ne yaparsam yapayim uyumak istemiyor gozunu zorla acmaya calisiyor.
iyice uykusuzluk rahatsiz ettigi zaman da uyumak istiyor ama ne yaparsam memnun edemiyorum. yatagina koyunca zaten uyumuyor agliyor. ayakta sallanmayi istemiyor kucakta sallanmayi istemiyor arabasinda sallanmayi istemiyor. ne istedigini kendisi de bilmiyor.ne yapacagim yaaa. boyle bi sorun yasayan var mi arkadaslar cok uykusuz kaliyor beni de delirtecek.

aynı benim kızımı anlatmışsın arkadaşım bizde aynıyız ayakta sallandığı kadar uyuyo başkada uykusu yok tüm günüm kızımla ilgilenmek zorundayım emdi altını kirletti hadi salla uyusun tam daldı derim ii dakkikada gözleri açar sanki saatlerce uyumuşta uyanmış gibi hadi tekrar sil baştan devam kendimi evcilik oynuyorum sanıyorum ne ev işi yapabiliyorum nede başka bişey saçımı bile taramaya fırsat vermiyor bazen sinirimden ağlıyorum bile senağlama o kadar memnuniyetsiz bir kız ki ne yapsam mutlu olmuyor artık sabır tespihi çekiyorum desem yeri valla belkim yaza düzeliriz inş: bir ümit senın dediğin gibi çaresizim bende:çok üzgünüm:

canım bebeklerin en çok etkilendiği nokta göz çevreleri ve kaş ortası.
o bölgeye orta parmağınla yavaş yavaş masaj yaparsan küçük harflerlede sevgini dile getirirsen göreceksin çocuğun daha fazla dayanamayacak..
tecrübeyle sabit:lepi:

canım bebeklerin en çok etkilendiği nokta göz çevreleri ve kaş ortası.
o bölgeye orta parmağınla yavaş yavaş masaj yaparsan küçük harflerlede sevgini dile getirirsen göreceksin çocuğun daha fazla dayanamayacak..
tecrübeyle sabit:lepi:

bi de oyle deneyim bakalim bu gece hala uyanik bizimki sonucu da bildiririm tesekkurler saruboceq

arkadaslar 3 bucuk aylik oglum uyumamak icin direniyor resmen.
gozlerinden uyku akiyor mizmizlanip duruyor ama ne yaparsam yapayim uyumak istemiyor gozunu zorla acmaya calisiyor.
iyice uykusuzluk rahatsiz ettigi zaman da uyumak istiyor ama ne yaparsam memnun edemiyorum. yatagina koyunca zaten uyumuyor agliyor. ayakta sallanmayi istemiyor kucakta sallanmayi istemiyor arabasinda sallanmayi istemiyor. ne istedigini kendisi de bilmiyor.ne yapacagim yaaa. boyle bi sorun yasayan var mi arkadaslar cok uykusuz kaliyor beni de delirtecek.

Konuyu açalı 5 ay olmuş ama merak ettim, bu durum ne kadar devam etti. Aynı sorun bizde de var hakikaten insanın sinirleri harap oluyor.

:teytey:selamlar sanki benim oğumu tarif etmişsiniz:)))2 hafta önce işe başladım ve biraz rahat nefes aldım.ama inanın babaannesine kesinlikle bana yaptığı nazı yapmıyor.3 buçuk aylık oğlum bu arada...sadece sabrediyorum hep kendimi telkin ediyorum 3 4 aya kadar bişey kalmıcak diyorum.siz de kendi kendinizi telkin edin başka çaremiz yok çünkü:))))

kolik...
2-5 ay arası en popüler sıkıntı. Biliyor musunuz bilmiyorum ama kolik gaz sancısı demek değil. Gaz sancısını da içeren çok karmaşık bir olay. Dış dünyaya adaptasyon ürkekliği, görmeye başlamayla yaşadığı korkular, ve ağlamalarla gelen gaz sancıları..daha birçoğu. Biz kesin çözümü aspiratörde bulduk. Bizim ev salon-mutfak ortak şeklinde. ayakta sallayıp uyuttuktan sonra aspiratörü açtığımızda saatlerce mışıl mışıl uyuyordu. tabi kafamız şişiyordu ama değiyordu. Siz de deneyin. Kurutma makinesi süpürge vs. şimdi 6 aylık mışıl mışıl uyuyor...

çok ilginç yaa bunları ajandama not aldım uyutamadığım zamanlarda deniyeceğim süpürge sesi su sesi duymuştum ama aspiratör duymamştım:))

birde masaj olayı fikri harika teşekkür ederim ... bana fikir oldu .....

CANIM NURSE HARVEYS DıE Bı ŞURUP VAR ONU KULAN TAMAMEN BıTKıSEL BENıMKıNE ıYı GELıO BEBıŞE GÜNDE ıKı YADA ÜÇ TATLI KAŞIĞI VER 4 SAAT ARAYLA RAHATLAYIYO BEN KULLANIOM YOKSA ÇILDIRXAM.mafoldumben

X