düşük tehlıkesimi var acaba

menekse42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
67
0
43
arkadaşlar sabahtan beri kasığımda ağrılar var ve arada bıçak saplanır gibi gelıyor kanama falan yok ama çok korkuyorum düşük tehlıkesimi var acaba işteyım doktorada gıdemıyorum lutfen bana yardım edin ilk gebeliğim hıç deneyımım yok

arkadaşlar sabahtan beri kasığımda ağrılar var ve arada bıçak saplanır gibi gelıyor kanama falan yok ama çok korkuyorum düşük tehlıkesimi var acaba işteyım doktorada gıdemıyorum lutfen bana yardım edin ilk gebeliğim hıç deneyımım yok

canım ben 10 haftalık hamileyim şuan bendede ara sıra ağrı,sancı gibi şeyler,bel ağrısı oluyor..kanama olmadığı sürece korklama dedi doktorum..

daha önce düşük yaptım..o zaman inanılmaz derecede böyle anlatamayacağım bir acı vardı ve kanama vardı..düşük böyle oldu yani..

korkma rahat ol ama ilk haftalardaysan dikkat et kendine sakın yorma kendini ilk 3 ay çok önemli.. alllah korusun bebeklerimizi de her tehlikenin olabileceği zamanmış ilk 3 ay..

dikkat et kendine canım

Merhaba Menekşe,
Benim de birkaç hafta önce kasığımda ağrı oluyordu. Doktor dinlendiğinde geçmesi lazım demişti.Rahim büyüyüp rahmi tutan bağlar gerildiği için oluyormuş. birkaç gün sonra geçti benimkiler. Çok şiddetli ağrı olmadıkça endişelenme.

ya sağolun kızlar biraz olsun rahatladım ağrılarım çok değil ama bazen bıçak saplanır gibi gelıyor korkutuyor dinlenmeye gelince o biraz zor ne izin ne rapor alabiliyorum müfettiş var surekli ayakta kalmamaya çalışıyorum ama

olabildiğnce dinlen canım o sancı şekline olanlar bebek yerleştiğ i için oluyormuş. korkma korkcak bişi yok.moral de çok önemli aklın dağıtmaya çalış. moralde çok etkiliyo.

X