Ksa srede etkili olacak bir yntem

bana kalırsa kullanma bu tür bişey.2sene daha sabret ve ameliyat olursun ki zaten çok büyük ama ne kadar onu söylememişsin ki?o zayıflatıcı kemerlerin titreşimlilerini kullanırsan ölürsün , sauna beltleri falan kullanırsan da sıcaktan fenalık geçirirsin.2sene beklemeni öneririm.aynı sorun bende de var ve ben ameliyat olacağım son 3-4 ayım kaldı :)

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
olay dayanmataysa dayanırım ne yapabilirki titreşim cihazı benim bu yaz yeni bir bikini almm gerekiyor

..................................................................................

kalp ritmi için iyi değil canım deneme bile canınamı susadın sen.küt diye gidersin

canm benim yaa kıyamam:KK43: benim de o sorunum var göğüslerim büyük ama ameliyatı falan düşünmüyorum öncelikle Allaha isyan oluyor yani onun verdiği sana layık gördüğü şeyi değiştiriyosun tabi senin düşüncene kalmış ama doğal yollardan küçültmeye çalışsan belki işe yarar hem daha yaşın küçük vücudun zamanla dengeye girer değişir şuan da gelişim aşamasında sın

arkadaşım bir yerde okumuştum aç karnına şekersiz türk kahwesi içmek zamanla göğüsleri küçültüyormuş istersen onu iyice araştır we dene kahweden zarar gellmez sonuçta kaydirigubbakcemile2 birde o titreşimli bel bilmem neleri değilde niveanın vücut sıılaştırıcı duş jeli wardı incelme sağlıyormuş ben kullandım göğüslerimde hafif küçülme we sıkılaşma olmuştu ama bunların hepsi zaman isteyen şeyler yaşın tutana kadar ameliyat için spor dene we bu duş jelini kullan belki faydasını görürsün ama sağlığına zarar werecek şeyler yapma ileride çok daha pişman olacağın şeyler olmasın..:1rolleyes:

türk kahvesi değil neskafe olacaktı o
nivea ve avon sıkılaştırıcılarda kısa süreli etki ediyor cilt emince etkiside geçiyor 1,2 saat sonra
ayrıca mayo giymessende ölmezsin heralde

X