Nisan ayında transfer olanlar ve olacaklarrr...

Haklısınız ama yıllarca neredeyse her ay beklediğiniz ama sonunda bir adım daha yakın olduğunuz arzunuz olunca biliyosunuz engel olamıyor insan

Haklısınız ama yıllarca neredeyse her ay beklediğiniz ama sonunda bir adım daha yakın olduğunuz arzunuz olunca biliyosunuz engel olamıyor insan
Öyle tabii ki ama ben transfer sonrası başkalarının belirtileri bende olmadığı için kendimi çok üzmüştüm 6. Gün yerleşme kanamam olmayınca hele kahroldum bekledim test gününe kadar başkalarında olan sizde olmayabiliyor o yüzden daha rahat olmaya çalışın inşallah tez zamanda güzel haberlerinizi alın.

Merhabalar ben ilk kez tüp bebek yaptırdım ve bugün transferimin 5. Günü çok gerginim belirti bekliyorum ama ne belirtisi olacak onu bile bilmiyorum 😂 zaman çok zor geçiyor dondurulmuş embriyo transferi yaptırdık 5. Gün embriyosu transfer edildi benim gibi bu süreçte olan arkadaşlarımla dertleşmek istiyorum birbirimize destek olalımmm 🧡
Merhaba kullandıgınız ilaçlar nedir kızlar

Sakın ol hiç bir belirtide olmaz 5 gündem sonra kasık bel agrısıda olur takılma rahat ol pozitif düşün lütfen Benimkide 5. Gün dondurılmuş embrio şimdilik iyiyim sükür hangi ilaçları kullanıyorsunuz acaba

Öyle tabii ki ama ben transfer sonrası başkalarının belirtileri bende olmadığı için kendimi çok üzmüştüm 6. Gün yerleşme kanamam olmayınca hele kahroldum bekledim test gününe kadar başkalarında olan sizde olmayabiliyor o yüzden daha rahat olmaya çalışın inşallah tez zamanda güzel haberlerinizi alın.

Çok haklısınız bu durum tamamen sabır bol sabır 🙏rabbim buraya yazan yazmayan tüm evlat diye el açan herkese afiyetle sağlıkla nasip etsin.

Sakın ol hiç bir belirtide olmaz 5 gündem sonra kasık bel agrısıda olur takılma rahat ol pozitif düşün lütfen Benimkide 5. Gün dondurılmuş embrio şimdilik iyiyim sükür hangi ilaçları kullanıyorsunuz acaba

Ben bugün aptallık edip kaset test yaptım negatif çıktı. Oturup ağlayarak defterime yazdım yine bişeyler rahatladım biraz. Ama ölüm ne bir an geri ya da ileri olmazmış ya doğumda öyledir elbette rabbime bıraktım gerisini 🙏 kullandığım ilaçlar ;
Estrofem sabah akşam 2 şer tane
Progestan gün de 3 kere fitil olarak
Günde 1 tane kan sulandırıcı
Sabah akşam prolutex karından iğne ve iki ayrı vitamin

X