Sakallı ipten koltuk örtülerim

100 gr 1 tl..ama şimdi yenisi çıkmış daha kalını 1250 tl paspas takımına fazla gitmez bütçeyi zormalıyor.ben şuan halısını örüyorum altına halıkaymaz koyduğun zaman kaymaz kullanışı rahat ve şık.yatak odası takımı hol takımı hatta salona bile örücem çünkü at makinaya yıka her daim temiz halınız var

canım bende bugün çarşıda sakallı ip baktım...
dediğin gibi bir incesi birde kalını var...ikisinede aynı fiyat dedi....1 25 ytl yüz gramı...
satan kişiye paspas takımına ne kadar ip gider diye sordum paspasına göre 3-4 kiko demezmi:bbo:ya ben o paraya hazırda bulurum...
canım ya çok soru sordun kusura bakma:eek:ama benim banyo paspasımın kenarı söküldü zaten çok yıprandılar...acil paspas almam lazım...ama bu sıralar maddi açıdan biraz sıkışığız...
o yüzden bende örmek istiyorum...
senin bu takına kaç kilo ip gitti...birde paspasıdamı 2 ters 2 düz ördün....
cevap yazarsan çok sevinirima.s.

canım bende bugün çarşıda sakallı ip baktım...
dediğin gibi bir incesi birde kalını var...ikisinede aynı fiyat dedi....1 25 ytl yüz gramı...
satan kişiye paspas takımına ne kadar ip gider diye sordum paspasına göre 3-4 kiko demezmi:bbo:ya ben o paraya hazırda bulurum...
canım ya çok soru sordun kusura bakma:eek:ama benim banyo paspasımın kenarı söküldü zaten çok yıprandılar...acil paspas almam lazım...ama bu sıralar maddi açıdan biraz sıkışığız...
o yüzden bende örmek istiyorum...
senin bu takına kaç kilo ip gitti...birde paspasıdamı 2 ters 2 düz ördün....
cevap yazarsan çok sevinirima.s.

takımın tamamını haroşa örüyorsun.o ipin ince olanı 1 tl başka yerlerede sor kalın olanı 1250.kalında biraz fazla gidebilir ama incede okadar gitmez en fazla 2 kilo 1 yada 2 adet 1 tl lik aynı renk yünden gider.en fazla 25 tl ye yaparsın inan bana dahada az olabilir fazlası olmaz.

canım çok güzel olmuş elerine sağlık banyo takımını nasıl yaptın anlatabilirmisin detaylı

süper olmuş çok beğendim
ama kışlık gibi duruyo sanki yazın pek gitmez gibi...

çok güzel duruyor ya, bu sakallı ipler ne kadar çok kullanılıyor artık değil mi ya da ben yeni görüyorum burası sayesinde. bayıldım hele de açık renkli olana :)

ben bir yıldır kullanıyorum tarihide okadar sanırım canım.evet aklına gelen herşey yapılıyor artık çok hoş

Koltuk kılıfların çok güzel olmuş canım .Güle güle kullan.Burda inceside kalınıda 12 tl Ben banyoma paspas takımı yaptım 1 kiloya yakın gitti.ıçinede 1 tl ye 2 yumak alıp karıştırdım yeterli geldi.Valla bu sakallı ipler insanda bağımlılık yapıyor.Busene perdeden paspasa kırlente kadar yapmadığım kalmadı.Seninki gibi koltuklarıma örtü yapmayı düşündümde benim koltuklar u şeklinde ör ör bitmez diye cesaret edemedim.Boynumda fıtık var.Çok zorlayamıyorum kollarım hemen ağrıyor.Sağlam olsam daha neler yapardım.

ellerıne saglık cok guzel olmuslar acaba koltuk ortulerını kalın sakal iptenmı ordun ınce sakaldanmı bıde kac lıraya mal oldu canım ortulerın.....tesekkurler

ellerıne saglık cok guzel olmuslar acaba koltuk ortulerını kalın sakal iptenmı ordun ınce sakaldanmı bıde kac lıraya mal oldu canım ortulerın.....tesekkurler

ince olanından canım arasında 1 yün var.kalından olmaz zaten çok sert olur.nekadar gitti bilmiyorm çünkü ben çok aldım toplu şekilde bir çok renginden 3 er kilo falan.kaydirigubbakcemile3

canım çok güzel olmuşlar bende örmek istiyorum klozet takımından benim sormak istediğim diğer normal ipi sakallı ipe niye,nasıl ekliyosun elişiye başlarken ekleyip sonuna kadar eklimi örüyosun cevaplarsan sevinirim....

canım çok güzel olmuşlar bende örmek istiyorum klozet takımından benim sormak istediğim diğer normal ipi sakallı ipe niye,nasıl ekliyosun elişiye başlarken ekleyip sonuna kadar eklimi örüyosun cevaplarsan sevinirim....

klozet takımının içine ip koymana gerek yok kalın olanından alırsan.incesinden alırsan gerekli normal ucuc yün alıp ikisini bir örüyorsun canım tek ip gibi.

nutez senmi ördün? harika olmuş çok şık duruyor..
koltuklarında hiç kirlenmezler değilmi? bayıldım ben yaa.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım ben ördüm çok teşekkür ederim saol beğenmene sevindim.

arkadaşım ellerine sağlık .bende çocuk odasına perde yaptım .şimdide halısını yapacam .senin koltuk örtülerin bir harika olmuş.

X