lazer sonrası batık oluşumu

nerv777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
2
0
34
Merhaba. Doktor kliniği olan bir merkeze alexandrite cynosure cihazına genital ve kol bölgelerine gittim. Kola daha önce hiç lazere gitmemiştim ve kollarımda hiç batık yoktu. Lazerden hemen sonra kollarımdaki kılların yüzeyde değil de yanık halde cildime sıfır halde olduğunu gördüm bazılarının üstü kabuklanmıştı. Şu anda 1 hafta oldu ve kılların hepsi cildin altında batık gibi duruyor kese yaptım sadece daha fazla kızardı kıllar yüzeye çıkmadı. Moralim çok bozuldu durduk yere iki kolumu da batık doldurdum. Ayrıca lazerden beri nemlendiriyorum. Bu arada genital bölgeme başka bir merkezde aynı cihaza yaklaşık 7-8 kez gittim ve iyi sonuç aldım bu sefer genital bölgemde iki yerde sanırım yanık oluştu lazerin akşamında yanık yerlerin üstü soyuldu fito kremle biraz toparladım. Neden böyle olmuş olabilir sizce cihazda bir sorun mu var? Kollarımdaki batıklar geçer mi fikir verir misiniz, sizin kıllarınız alexten sonra hiç deri altında kaldığı oldu mu böyle

İlk defa duydum bunu. Ki çevremde ben de dahil çok da giden vardır. Bence bir cildiye doktoruna görün. Sana yaramıyorsa, doktorunun yaptığı açıklamayla epilasyon merkezine git. Paketi annene ya da kız kardeşine falan çevir. Cildine yazık etme

İlk defa duydum bunu. Ki çevremde ben de dahil çok da giden vardır. Bence bir cildiye doktoruna görün. Sana yaramıyorsa, doktorunun yaptığı açıklamayla epilasyon merkezine git. Paketi annene ya da kız kardeşine falan çevir. Cildine yazık etme
Sizin hangi cihaz ve kaçıncı günlerde dökülme başlıyor? Kesenin etkisini görüyor musunuz bir de. Şimdiye kadar hep genital gittiğim için kese gerçekten faydalı mıydı pek anlayamadım

Sizin hangi cihaz ve kaçıncı günlerde dökülme başlıyor? Kesenin etkisini görüyor musunuz bir de. Şimdiye kadar hep genital gittiğim için kese gerçekten faydalı mıydı pek anlayamadım
Olan batıklar keseyle gidiyor. Benim öncesinde çok batık izlerim vardı. Buz lazerle ve keseyle geçti. Özellikle bacakta…5.günden sonra dökülmeler başlıyordu buz lazerde kuzum

X