Vajenden Gaz Çıkmasi :-(((

Yaw Beyazım susuyum susuyun diyorum olmuyo.Güzel arkadaşım bu sorun ben bekarken de oluyodu.Ne köpek, ne kedi, ne de tavuk pozisyonu yahu:) Bekarken tatil günüydü, geç kalkmıştım.Yataktan kalktım salondan WC ye ulaşmaya çabalarken bi baktım vajenden gazlar çıkıyo.Annem var salonda da.Anne dedim elimde değil, anlamadım dedim, utanarak geçtim gittim.Yani bırak köpek pozisyonunu hiçbir pozisyona girmeden de oluyo.Aman ha noktayı koymayalım bu mesajla yorumlara devam:)))))))))))))

ben de de adet olduğum zaman oluyo.o başladımı anlıyorum ki adetcik:KK43:( geliyooooooo
başlayınca da devamı geliyo.ha bide bağırsak gazım da artıyoooo.sebebi ne olaki.yani adetken gelmesindeee

geçenlerde dikkat ettim de,benim adet dönemlerimde oluyor.Zaten genç kızlığımdan beri özel günlermde feci gaz olurum,çok rahatsız edicidir benim için bu.O kadar çok oluyorki vajenden de hava kaçırmaya başlıyorum sanırım :kedi:

benim bekarlığımda hiç olmadı yasminim ilk defa evliliğimde ve ilişki sonrası karşılaştım o yüzden öyle bir çıkarım yaptım
bak adet dönemi öncesinde de olabilir, çünkü adet dönemlerinde bende feci gaz olurum belki onunla dsa ilgilidir bilemem

demekki sonuç nedir kadınsal bir durum, bekarlıkta evlilikte, yatakta ayakta, adet döneminde normal dönemde, ilişki sırasında yada herhangi bir zamanda olabiliyormuş.

Kızlar bişi söylim mi, adet zamanlarında rahim aşağı inermiş.Sanırım rahmin bu yer değişimi sırasında yerdeğiştiren havadan oluyo bırtlar:)))

ahahahahah deli yaaa :roflol: bırt ha? nihahahahahah ay çok güldüm gece gece

Benimde önceden sadece ilişkii zamnı olurduu
ama şimdii 3ncüü normal doğumuu yaptımm daha 40kımız çıkmadıı yanii daha hiç ilişkiye girmediimmmkii ona bağlıyayaımm konuyu,süreklii ve daha sıkk vajiden gaz çıkmaya başladıı buda benii üzüyorr çünküü bayağıı seslii çıkıyorrr

kızlar süpersiniz bu olaya bi fıkrayla devam etmek istiyorum:26:

cimri adamın biri bide karıya mı bakcaz diye evlenmezmiş taki işe giderken balkonda gördüğü kız nefes alıp ohhhhh doydum diyene kadar bu olay 1 -2 bakmış adam kız havayla doyuyo hemen evlenmiş amannnnnn adam bin pişman olmuş kadını doyuramıyomuş bi gün dayanamamış be kadın sen evlenmeden önce havayla doyuyodun şimdi ne oulyooooo hoooo demiş kadında o zaman lastikte delik yoktu şimdi hava kaçırıyo demişşşşşşşşşşşş:KK53:

muhahhahmuhahhahahha:KK60:

kızlar süpersiniz bu olaya bi fıkrayla devam etmek istiyorum:26:

cimri adamın biri bide karıya mı bakcaz diye evlenmezmiş taki işe giderken balkonda gördüğü kız nefes alıp ohhhhh doydum diyene kadar bu olay 1 -2 bakmış adam kız havayla doyuyo hemen evlenmiş amannnnnn adam bin pişman olmuş kadını doyuramıyomuş bi gün dayanamamış be kadın sen evlenmeden önce havayla doyuyodun şimdi ne oulyooooo hoooo demiş kadında o zaman lastikte delik yoktu şimdi hava kaçırıyo demişşşşşşşşşşşş:KK53:

muhahhahmuhahhahahha:KK60:

ay gece gece koptum :KK70: bu sorunu bende yaşıyordum bi bakayım kk da bi yanıt bulurum dedim :) geçicimi arkadaşlad bari :)

slm ben sezo oldum ama sezo öncesi 10 cm açıklık oldu rahimde bebk normal gelmeyince mecbur sezo oldum:KK43: başlarda baya baya yaşadım bu sorunu ama şimdi yok sanırsam yani bayadır olmuo

bu konu tartışılalı bayağı olmuş ama ben araştırdım aktarmak istiyorum. vajinadan gaz çıkması vajina kaslarının zayıf olmasından kaynaklanıyormuş. tedavisi var.

ya bayanlar bunun prezervatifle bir ilgisi varmı ? normalde olmuyordu böyle bişey ama prezervatifle oldu ve çok utandım:KK50:

Ya benim kızlığımda olurdu.O zamanlar prezoyu balon diye şişiriyoduk:)) Alakası yok..

arkadaşlar uzun süren ilişki sonrasında da kesin oluyo bu durum:)))denenmiştir:)))

bazen bendede oluyo hiç dogum yapmadım ama şuan 5 HAFTALIK HAMİLEYİM HAMİLE OLMADANDA ARADA OLUYODU NEDEN OLUYO BENDE ÇÖZEMEDİM AMA NORMALDİR HERHALDE

X