Hamile kalmak için yaptıgımz ilğinç şeyler neler?

E

EU3

Ziyaretçi
EVT ARAKDAŞLAR HANİ HEP DİYORUZ YA DENEMEDIGIMZ KALMADI DIYE NELER YAPTIK ŞİMDİYE KADAR GEBELIGI KOLAYLAŞTIRMASI AÇISINDAN.
BİDE YAPTIKLARIMIZ SONUÇ VERDIMI.MESELA BEN DIYORUM YAPMADIGIMZ BİŞEY KALMADI DIYE AMA Bİ kaydirigubbakcemile3:uhm:BAKIYORUM DAHA Bİİİ ÇOK YOL DENEYEN ARKADAŞ VARMIŞ MEGER VE DAHA Bİ ÇOK SEY VARMIŞ:)

ilk önce ben yazayım.
1 sogan suyu içtim.eşimde keci boynuzunu hala içiyor.
2.nisan yagmuruna dua okuduk tum ailecek :)
3.hocaya gittik.muska yazdırdık :) elbette o mubarEk insanlArın HAyır duasını almak lazım ama..neyse derine girmeyelım.
topugumdan kan aldırdım bide gittiğimz hoca oyle söylemişti
4.yumurtlama gunlerini sıkı sıkıya takıp ettık.2 gundebı yokolmadı 3gunde bi ilşkiye girdik.
5.bal ve miski amber karışımı yedik (tavsıye etmem:1no2: kokusu çok agır oluyor miskı amber bıldıgımz hacı yagı kaydirigubbakcemile3
5.YUMURTA TAKIBI YAPTIRDIK CATLATMA ıĞNESı KLOMEN KULLANDIM.
6.RAHıM FıLMı CEKTIRDIM
7 EŞıM AMELıYAT OLDU.
8.EŞıM POLEN YEDı.çakrış otunu havanda dövduk ama suyunumu içti yoksa balamı karıştırdıkhatırlayamadım şimdi.BABANESı Bı KARIŞIM YAPIP GÖNDERMıŞ ONU YEDı.
9.ŞıFALI SUALRA GıTTıK KAPLICAMI DIYOLARYA NE ONDAN ıŞTE.
10.EŞıM Bı SÜRE HERSABAH HAVUÇ YEDı
11. dogumsancısı ÇEKEN Bı ARAKDAŞIM SANCI ANINDA ELMA ISIRMIŞ O YARIM ELMAYIDA BENIM ıÇıN SAKLAMIŞ ONUDA ARKADAŞI KIRMMAK ıÇıNYEDIM
NOT BUYAPTIKLARIMIZIN SIRALAMASI BÖYLE OLMAAYBILR BEN AKLIMA GELDıLCE YAZDIM
VE EE SON OLARK SUNU EKELMK ıSTıYORUMKI YAKALSIK 3YILDIR KORUNMUYORUZ 2YILONCE HAMıLE KALDIM AMA KALP ATIŞLARI DUYULMADI KURTAJ OLDUM
VE SUNU ANLADIK KI BıZ NE YAPARSAK YAPALIM HERSEY RABBIMIN ELINDE.
HANı Bı MAKINA ıCAT EDERSıNZ MAKINANIN NEZMANA YAGA NEZMÖAN BAKIMA ıHTIYACI OLDUGUNU BILıRSıNıZ HERGUN YAG VERMESSINZ HERGUN BAKIMDA YAPAMZSSINZ. CUNKU ONUN NEZMAN NEYE ıHTıYACI OLDUGUNU SıZDEN BAŞKASI BILEMZ.

YADA KARNINIZ AGRIYO DOKTORA GITTINıZ DOKTORA BANA ŞU ıLACI YAZARMISINZ DEDıNıZVE DOKTORDA YAZMADI BAŞKA BI ıLAÇ YAZDI DOKTORA NICIN DIYE SORMASSINZ ÇÜNKÜ BıLıRıSNZ KI SıZıN ıÇıN NEYIN ıYı NEYIN KOTU OLDUGUNU DOKTORORUNUZ DAHA ıYı BıLR.
ALıM Bı ZAT DıYOR YA 'HAYRI ıSTERKEN HAYRA HAZIRLIKLI OLUN ' DıYE ıTE BıZ BUZAMAN ZARFINDA BUNU GERCEKTEN ÇOK ıYı ANLADIK.TESEKKUR EDERIM RABBIM BENı SEVDIGIN BENIM YANIMDA OLDUGUN ıÇıN.VE NEYıN BııZM ıÇıN HAYIRLI NEYIN HAYIRSIZ OLDUGUNU BıZıM GÖRMEMııZ SAĞLADIGIN ıÇıNa.s..

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazmadan gıtmeyın arakdaŞlr yorumlarınız beklıyorum bakmak beleŞ deĞıl Öle :)

canım valla ben hiç bişey yemedim içmedim.sadece klomen kullandım.çatlatma iğnesi derken bu güne geldik.ama artık soğan suyunu içecem..ha pardon adaçayı içtim faydası oldumu bilmiyorum..hele bu günde negatif sonucu görünce artık ümitlenmeyecem...kaç gün geçese geçsin test yaptırmayacam.oluruna bırakacam..

çok güzel bir konu açmışsın arkadaşım bebek uuğruna yapmadığımız şey kalmıyor nagi birini sayalım ama haklısın rabbim ol demeyince olmuyor allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşşş

neler yapmadık ki;
klomen çatlatma iğneleri yumurta takipleri hsg
eşime keçi boynuzu kürü beraber havuç suyu kürü
elma yağları sıcak banyolar
bana soğan suyu kürü derken metabolizmam çöktü
iki kez tüp bebek biri dondurulmuşla
ilkinde heteratopik hamilelik yaşadım kürtaj ve ameliyat (sol tüpüm alındı)
şimdi yeniden tüp bebek tedavisine başladık...
Rabbim ol desin hayırlısını versin artık çok istiyorum çoooook :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:
tez zamanda hepimizin kucakları dolsun inşallah :Saruboceq:

çok güzel bir konu açmışsın arkadaşım bebek uuğruna yapmadığımız şey kalmıyor nagi birini sayalım ama haklısın rabbim ol demeyince olmuyor allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşşş

canım benım yaptıgınz seyelrı yazrsanız sızde bızlere fıkırolur

canım valla ben hiç bişey yemedim içmedim.sadece klomen kullandım.çatlatma iğnesi derken bu güne geldik.ama artık soğan suyunu içecem..ha pardon adaçayı içtim faydası oldumu bilmiyorum..hele bu günde negatif sonucu görünce artık ümitlenmeyecem...kaç gün geçese geçsin test yaptırmayacam.oluruna bırakacam..

gunun nezaman test mı yaptın sende benım gunum dün bugun du. Test yaptım negatıf sonuçaldım.ama kırmızılar yok daha eşimde umıdını kaybetme dıyo ama bılmıyorum olsa cıakrdı dıyedusunuyorum

valla bende klomen kullandım üç ay.tabi çatlama igneleri falan.
sogan suyu içtim.
ilişkide bazen belime yastık koyuyorum bekliyorum o şekilde
pkos oldugum için şeker ilaçlarımı ihmal etmiyorum.
folik asitimi ihmal etmiyorum.
ama daha başka yedigim veya içtigim özel bir karışım yok.
soganı da pkosa iyi geldigi için içtim.

gunun nezaman test mı yaptın sende benım gunum dün bugun du. Test yaptım negatıf sonuçaldım.ama kırmızılar yok daha eşimde umıdını kaybetme dıyo ama bılmıyorum olsa cıakrdı dıyedusunuyorum

sabah yaptırdım artık negatifi görmekten yoruldum.ne ümitle gidiyorsun sonuç 1,00.sen idrar tahlilimi yaptın eğer öyleyse güvenme ona.kan testi yaptır..

valla bende klomen kullandım üç ay.tabi çatlama igneleri falan.
sogan suyu içtim.
ilişkide bazen belime yastık koyuyorum bekliyorum o şekilde
pkos oldugum için şeker ilaçlarımı ihmal etmiyorum.
folik asitimi ihmal etmiyorum.
ama daha başka yedigim veya içtigim özel bir karışım yok.
soganı da pkosa iyi geldigi için içtim.

ah o pko yokmu allah düşmanımın başına bile vermesin...6 yıldır uğraşıyorum ne gelen var ne giden..

tatlisim banada bu konuyu yollamissin ama ne yazicagimi bilemedim sizlerin arasinda yani sakin yalnis anlamayin beni özellikle :nazar:boncugum ve yabangülüm arkadasimken onlar ve anne olmayi bekleyen arkadaslkarima dualar etmisken ne yazsam bos cünkü allahim bana 3yillik evlilikde verdi bi cocuk cok sükür yani biz ugrasmadik acikcasi

allahim anne olmak isteyen herkeze yasatir bu güzel duyguyu insallah
tüm iyi dileklerim ve dualarim sizinle:Saruboceq:

sabah yaptırdım artık negatifi görmekten yoruldum.ne ümitle gidiyorsun sonuç 1,00.sen idrar tahlilimi yaptın eğer öyleyse güvenme ona.kan testi yaptır..

kaç gun gectı senin idrar testı yaptım ben ama akşam ustu yaptım bıkaç gundaha olmazsa bıda idrra testı yaptıtırım idrardaçıkmadan kan testı yaptırmam canım takı söle 10 15gun geçmedıkce

tatlisim banada bu konuyu yollamissin ama ne yazicagimi bilemedim sizlerin arasinda yani sakin yalnis anlamayin beni özellikle :nazar:boncugum ve yabangülüm arkadasimken onlar ve anne olmayi bekleyen arkadaslkarima dualar etmisken ne yazsam bos cünkü allahim bana 3yillik evlilikde verdi bi cocuk cok sükür yani biz ugrasmadik acikcasi

allahim anne olmak isteyen herkeze yasatir bu güzel duyguyu insallah
tüm iyi dileklerim ve dualarim sizinle:Saruboceq:

SANA LİNKI 2. DUSUNURKEN YARDIMCI OLSUN DIYE YOLLADIM ESPİRİ OLSUN DIYE YANI:ecrin_bebek:

tmm ozaman anladim canimcigim saolasin düsündügün icin insallah ikinciyide allahin izniyle düsünüyoruz ve ilkinde oldugu gibi sorunsuz verir insallah allahim hayirlisi

1)maydonoz syu içtim
2)maydonoz suyunun buharına oturdum
3)hamama gıttık:) en ilginç olanı bu

eşime keçiboynuzu
çakşır suyu içtik hem eşim hem ben
klomen tedavisi gördük
binbir çeşit tahlil
maydonos suyu
ayaklarımı havaya dikip saatlerce bekledim
belimin altına bende yastık koydum
şimdilik bunlar aklıma geliyor :)

eşime keçiboynuzu
çakşır suyu içtik hem eşim hem ben
klomen tedavisi gördük
binbir çeşit tahlil
maydonos suyu
ayaklarımı havaya dikip saatlerce bekledim
belimin altına bende yastık koydum
şimdilik bunlar aklıma geliyor :)

aa evt cakrış otunu eşımde kullandı ama suyunumu içtiyoksa balamı karıştırmıstık haırlamıyorum canım yaa

kaç gun gectı senin idrar testı yaptım ben ama akşam ustu yaptım bıkaç gundaha olmazsa bıda idrra testı yaptıtırım idrardaçıkmadan kan testı yaptırmam canım takı söle 10 15gun geçmedıkce

6 gün geçti kanda kesin çıkardı ama olmadığı için negatif..aslında kan yaptırsan daha iyi olurdu.işallah hamilesindir..

X