Ikinci çizgi silik bende hamilemiyim şimdi

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
41
Arkadaşlar korkuyorum belim ağrıyor ve kahverengi akıntım var 4 gündür günde 2 3 damla kadardı ama bu sabah biraz fazla gelmiş sanki :KK43:
senağlama

ben de de silik çıktı ama bu durum erken yapılan testten kaynaklanıyormuş.yani hamileyim.sıradan iki çizgi hayatımda hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.mutluyum.darısı isteyenlerin başına.

hamileyim şükürler olsun arkadaşlar benimde ikinci cizgi silik cıkmıştı kan testi yaptırdım dün doktardaydım hamileyim cok mutluyum ama bi okadarda korkuyorum

öncelikle sizi tebrik ediyorum inşanlah allah kucağınızada almayı nasip etsin hamile olan arkadaşlardan bişey rica ediyorum idrarınızı temiz bir pilastik kaba yapın içinde hiç böyle beyaz akıntı gibi şeyler varmı lütfen öğrenmek istiyorum çünkü bikaç yerden duydum oda bir hamilelik belirtisiymiş bilmiyom doğrumu deyilmi şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar eğer hamişseniz ve lekelenmeniz oluyorsa rengi hiç farketmez hemen bir hekime başvurun çünki hemen ilaç başlanıyor hamileliği destekleyici progestan adında.... sizleri tebrik edrim... bende hamileliğimi adet oluyorum sandım. sonra kesildi 24 saat birşey gelmeyince kan testi yaptırdım değerim 94 çıktı hemen doktora gittim yatak istirahati ve ilaç vermişti şimdi 13hafta+5 günlük hamişim.....

hamile arkadaşları tebrik ediyorum bende bugün test yapanlardanım ve sonuç pozitif herkese hayırlı hamilelikler

öncelikle sizi tebrik ediyorum inşanlah allah kucağınızada almayı nasip etsin hamile olan arkadaşlardan bişey rica ediyorum idrarınızı temiz bir pilastik kaba yapın içinde hiç böyle beyaz akıntı gibi şeyler varmı lütfen öğrenmek istiyorum çünkü bikaç yerden duydum oda bir hamilelik belirtisiymiş bilmiyom doğrumu deyilmi şimdiden teşekkürler.

bende duymuştum öle bişey ama baktım hatta ama yoktu öle bişey

canım o hamilelik değil idrar yollarında iltihap olduğunun belirtisi diye biliyorum

neslicim bebeğin yerleşme kanaması olabiliyor söylediğin gibi ama Allah korusun başka şeylerde olabilir doktorunl konuş bence yada en yakın sağlık kuruluşundaki bir ebeye veya doktora danış

Nessli arkadasim benim ilk gebeligimde de silikti ikinci cizgi seni korkutmak istemem ama doktora gittigimde kan degerim dusuktu Ve hemen sonrasinda dusuk oldu. ama seninki farkli olabilir tabiki canim. Bi doktora gorun istersen...?

bu akşam dr a gidiyorum randevu aldım arkadaşlar ayakta durunca yorulunca daha fazla oluyo iyiyim şimdi bel ağrım varr hayırlısı diyelim bu arada öğlende farklı bi marka test yaptım oda aynıydı ama ötekinden daha belirgin Allahıma şükürler olsun isteyen herkese evlat versin Allahımmmm :Saruboceq:

X