Göz Makyajı kirpikleri besleyen ve uzatan rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

vanilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
96
0

Arkadaslar kirpikleri uzatmada etkili olan TALIKA nın liposomlu rimelini kullanabilirsiniz 28 gün düzenli bir sekilde temiz kirpiklere uygulayın farkı göreceksiniz. Ben rimel sürmeden dısarı cıkmayanlardanım bir ara kirpiklerimde seyrelme oldu bu ürünü kullandım sonuc harika....

Arkadaslar kirpikleri uzatmada etkili olan TALIKA nın liposomlu rimelini kullanabilirsiniz 28 gün düzenli bir sekilde temiz kirpiklere uygulayın farkı göreceksiniz. Ben rimel sürmeden dısarı cıkmayanlardanım bir ara kirpiklerimde seyrelme oldu bu ürünü kullandım sonuc harika....

bu rimel seffafmi???

ben siparis adresini biliyorum ama almanca
Link Silinmiştir.

olmazsa bi google da talika lipocils diye yazin belki netden tr icin bi siparis sayfasi vardir

:sm_cool: :sm_cool: kızlar badem yağı ve zeytin yağını karıştırın ve her akşam yatmadan önce kirpiklerinize sürün işe yarıyor ve rımelinizi çıkarttıktan sonra mutlaka yağlı krem sürün kirpiklerinize o da çok iyi geliyor..yağlı kremi normaldede sürebilirsiniz..ben badem yağından çok onu sürüyorum ve aynı zamanda kirpiklerin sağlıklı olmasını sağlıyor arkadaşım geçenlerde senin kirpiklerin uzamış dedi ay nekadar sevindim anlatamam

Bizim eczanede satiliyomus. Ve internetten arastirdim okudum maximum 2.5 mm uzatiyomus sanirim ve daha güzel görünmesini sagliyomus. Bu arada aranizda bu talika lipocils'i kurlanan varmi?

Kizlar bugün su talika lipocils'i alicam. ve gözlerimin fotorafini cekicem 28gün sonra bir daha fotoraf cekicem ve bu fotoraflari foruma eklicem önce ve sonra :)) . Ve farki kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bence bu iyi birsey

kurlanali nekadar oldu canim? Ve 28 günü gectiginde yine'de kurlanmaya devam edecekmissin, neden aceba uzunlugu yoksa gecicimi?

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :smiley-cool: wallahi okudum yazdıklarınızı ve dayanamayıp aldım bu rimeli internetten :KK70: bakalım sonuç ne olacak...merak ettiğim uzatıyor ok peki gürleştiriyormu kirpikleri fisfisfis

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :smiley-cool: wallahi okudum yazdıklarınızı ve dayanamayıp aldım bu rimeli internetten :KK70: bakalım sonuç ne olacak...merak ettiğim uzatıyor ok peki gürleştiriyormu kirpikleri fisfisfis

canım öncelikle aramıza hosgeldin, rimeli düzenli bir sekilde kullandım seyrelen yerler gürlesti. Besliyor ve uzatıyor ben cok memnun kaldım.

canım öncelikle aramıza hosgeldin, rimeli düzenli bir sekilde kullandım seyrelen yerler gürlesti. Besliyor ve uzatıyor ben cok memnun kaldım.

vanilyacim benim kafam karisti. simdi fayda ettigini yazmissin ama biraz önce uzunlugunda bi degisiklik olmadigini yazmistin:uhm:

vanilyacim inşallah dediğin gibi seyrek olan yerlerde gürleşir,ayşegülcüm yani adaşım :) uzadığını yazmış ya vanilya arkadaşımız onun değişiklik olmadı dediği yani kullanıp uzadıktan sonra bir değişme olmadığı:)

X