iki dusukten sonra bende hamileyim

nazlxixxixxix

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
211
0
41
evet arkadaslar iki dusukten sonra nihayet bende hamileyim ilk basta inanamadım ama keseyi gorunce inandım allahım insallah bunu bana bagışlar ve bebegimi hayırlısıyla kucagıma alırım allahım isteyen herkese versin kimseye imrendirmesin şimdi sıra kapl atışlarını duymaya geldi haftaya dr a gidicez benim için dua edin arkadaslar:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

hayırlı olsun canım önceki 2 düşügün nedeni bellimiydi ben kan pıhtılaşmasından 3 tane düşürdüm biri 5 aylıktı doktorun ne derse inşallah bu sefer kucagına alır büyüdügünü görürsün

hayırlı olsun canım önceki 2 düşügün nedeni bellimiydi ben kan pıhtılaşmasından 3 tane düşürdüm biri 5 aylıktı doktorun ne derse inşallah bu sefer kucagına alır büyüdügünü görürsün

bitanesini dıs gebelik diye suphelendiler ikincisine dusuk dedi sebebini bilmiyoruz benimkiiler 6 haftakıl felanken dustuler diyorum cunku kendileri dustu kurtaş felan olmadım kanamayla attı vucut allahıma sukurler olsun bunda kanamam felan yok

Tebrik ederim canim insallah mevlam bizimle beraber herkesin bebegini saglikla dunyaya getirmeyi nasip etsin ins. aminnn :Saruboceq:

Hayırlı uğurlu olsun gözünüz aydın, Allah sağlıkla kavuştursun bebeğinize. Darısı başımıza olasun inşallah (amin).

amin arkadaslar herkesin dualarını kabul eder allahım insallah ama bişe soylim size gercekten kafaya takmayın benn artık yakın donemde olmasın istiyodum beklemedigim anda geldi

canım hayırlı olsun...
Rabbim sana bağışlasın evladını...
düşükten ne kadar sonra oldu...??
bende 1 ay önce düşük yaptım ondan soruyorum..

canım hayırlı olsun...
Rabbim sana bağışlasın evladını...
düşükten ne kadar sonra oldu...??
bende 1 ay önce düşük yaptım ondan soruyorum..

saol canım dusukten sonra 1 ay korundum yani bir adetten sonra korunmadım hemen oldu insallah seninde olur dusukten sonra hamile kalma olasılıgı fazla oluyomuşşş a.s.

aaaaaaaa
yani bana tekme tokat girişsen yeridir canım
bendaha yeni görüyorum bu başlığı
daha doğrusu sana ait olduğunu yeni görüyorum:CüvCüv:
Çok sevindim canım benim
inşallah bu defa sağlıkla doğurur sağlıkla analı babalı büyütürsün:asigim:

aaaaaaaa
yani bana tekme tokat girişsen yeridir canım
bendaha yeni görüyorum bu başlığı
daha doğrusu sana ait olduğunu yeni görüyorum:CüvCüv:
Çok sevindim canım benim
inşallah bu defa sağlıkla doğurur sağlıkla analı babalı büyütürsün:asigim:

tesekkur ederim canım benim insallah en kısa zamanda rabbim sanada nasip eder ve isteyen herkese

çok sevindim ya rabbim saqLıkLık bi $ekiLde kucaqına aLıp saqLıkLı, hayırLı bi $ekiLde büyütmeyi nasip eder in$ cnm

canım benim bende 3 dafa düşük yaptım inşallah benimde olur hayırlısıyla önümüzdeki ay tedavi olacağım dua et bana

X