Guatr ameliyatı oldum

sağolun arkadaşlar... sesim 5 ay sonra düzeldi eskisinden gür ve güzel şu anda. konuşurken yanıyor kuruyordu o da geçti. şükür regl 8 ay düzensizdi şimdi düzene girdi. herkes gibi ben de kilo aldım..
her sabah ilaç içip hormon takibi yapıyorum. ama doktor gerçekten önemli.

bu arada ben istanbulda ameliyat olmadım.. doktorlara güvenemedim. küçük bir şehirde güvenilir bir doktora kendimi emanet ettim...

min ameliyatını nerde yaptırdın ve doktorunu öğrenebilirmiyim. Anneme amliyat dedi doktor ve bu konuda işin aslı kararsızım. Ayrıca anneme ameliyat olacağını söylememlerini istedim doktordan. Bu konuda yardımcı olursan çok sevineceğim

guatr ameliyatı oldum 1,5 ay oldu sesim kısıldı benim durumda olup açılan varmı yazsın lütfen cok üzülüyorum

min senin yazıların sayesinde biraz moralim düzeliyor sesim kısıldı tek taraflı ses teli felci geçirmişim sesim cok kötü

min senin yazıların sayesinde biraz moralim düzeliyor sesim kısıldı tek taraflı ses teli felci geçirmişim sesim cok kötü
nodüllerim vardı ,3 yıl geciktirdim keşke hiç olmasaydım işime gidemiyorum bunalıma girdim hayatım boyunca böle kalırsam ben bittim.ameliyatı cerrahpaşada oldum cok güvenmiştim onlara!

arkadaşlar hiç guatr ameliyatı olan var mı?benim 1 ay oldu ve sesim hala normal çıkmıyor kısıklık ve ağrı var.doktor normal diyor ama artık işkillenmeye ve korkmaya başladım düzelmemesinden korkuyorum.içinizde ameliyat olan var mı?

Merhabalar, ben 2005 yılında troid kanserinden ameliyat oldum, troid bezleri ve kalsiyum bezleri alındı, ama sizin dediğiniz şekilde, sesim falan kısılmadı, ameliyat sonrası kendime geldiğim anda sesim aynı idi diyebilirim...

nodüllerim vardı ,3 yıl geciktirdim keşke hiç olmasaydım işime gidemiyorum bunalıma girdim hayatım boyunca böle kalırsam ben bittim.ameliyatı cerrahpaşada oldum cok güvenmiştim onlara!

Merhaba Hasce,

Geçmiş olsun, benim de nodül problemim var ve bende Cerrahpaşa'dan bir doktora gitmek istiyordum ama şimdi ürktüm.

Sakıncası yoksa doktorunuzun ismini paylaşır mısınız?

naptın merak ettim açıldı mı sesin

Merhaba Min Eşimde izmirde bir hastanede 20.04.2011 tarihinde guatr ameliyatı oldu.Güle oynaya ameliyata gitti ama sesi kısıldı 35 gün geçti hala sesi kısık öksürüğü bir garip çok sık yoruluyor nefes almakta zorlanıyor artık morali çok kötü.min sizde izmirde oturyorsunuz galiba böyle problemler yaşamışmıydınız çok teşekkürler

merhaba min
annemde 2 ay önce guatr ameliyatı oldu.ameliyat sonrasında sesi gayet iyi çıkıodu fakat 2 hafta önce sehir dısına çıktı(galiba orada üşüttü) ve döndüğünde sesi kısıldı.doktorlar sol ses teli zayıf ve ödem oluşmuş diyolar ve sesin geri gelmesi görüşünde bizi korkuttular :KK43: sana tam olarak doktorlar ne dedi ses telinde ne gibi sorun oluşmuş öğrenebilrmiyim acaba. cevabına çok ihtiyacım var

Guatr ameliyatıyla ilgili sorularım olacaktı ameliyat olanlara ama özelden mesaj gönderemiyorum kimseye :KK43:

merhaba arkadaşlar..lütfen sizlerden ses kısıklığı hakkında bilgi alabirmiyim.bu kısıklık ne kadar sürede geçti?ses kısıklığınız sebebi ses teli zayıflıgından mı oldu?

kimse girmiyomu bu sayfaya yaa..lütfen görüşlerinizi yazarmısınız lütfen :KK43:

merhaba arkadaşlar..lütfen sizlerden ses kısıklığı hakkında bilgi alabirmiyim.bu kısıklık ne kadar sürede geçti?ses kısıklığınız sebebi ses teli zayıflıgından mı oldu?

slm.geçmşiş olsun..benimde aanem 2 sene önce aynı ameliyattan oldu.ameliyattan sonra doktor ses tellerine zrar verdim biraz 1 senede anca düzelir dedi.ama Allahçıma çok şükür annemin sesi 3 ayda düzeldi.eskisi gibi oldu..

slm.geçmşiş olsun..benimde aanem 2 sene önce aynı ameliyattan oldu.ameliyattan sonra doktor ses tellerine zrar verdim biraz 1 senede anca düzelir dedi.ama Allahçıma çok şükür annemin sesi 3 ayda düzeldi.eskisi gibi oldu..

çok teşekkür ederim..annemin sol ses teline zayıf diyolar.bizim anlamadığımız ameliyattan 1bucuk ay sonra bu durumun ortaya çıkması :KK43: .. annenin sesi nasıl çıkıodu peki su içerkene felan boğazına kaçıyomuydu..annemde 3 4 gündr sesi kısık ama hırıltılı erkek gbi çıkmaya başlamıstı fakat bugün yne kısıldı. :s özellikle telefonda konusurken çok yoruluyo nefes almakta güçlk çekebiliyo ..Rabbim herkese sağlık versin içinde bizleride görür inşallah :KK43:

Benim eşim ameliyat olalı yaklaşık 3,5 ay oldu.maalesef ses kısıklığı devam ediyor.umutla sesinin gelmesini bekliyor.biraz kilo aldı.hormon ilacı kullanıyor.merdiven çıkarken ve yolda yürürken zorlanıyor.
Inşallah sesi gelir çünkü morali bozuk.tekrar geçmiş olsun bende sesi kısılanlardan cevap bekliyorum lütfen ses kısıklığı yaşayanlar cevap yazsın.

Benim eşim ameliyat olalı yaklaşık 3,5 ay oldu.maalesef ses kısıklığı devam ediyor.umutla sesinin gelmesini bekliyor.biraz kilo aldı.hormon ilacı kullanıyor.merdiven çıkarken ve yolda yürürken zorlanıyor.
Inşallah sesi gelir çünkü morali bozuk.tekrar geçmiş olsun bende sesi kısılanlardan cevap bekliyorum lütfen ses kısıklığı yaşayanlar cevap yazsın.

teşekkürler sizede geçmiş olsun..eşinizde 3 buçuk aydır hiç bir gelişme olmadı mı ?doktorlar ne diyor peki bu duruma..sesi direk kısık mı yoksa hırılıtılımı çıkıyor..annemde şu aralar biraz sesii kalınlastı gibi ama özellikle telefonda konusurken sesi iyice gidiyor.

Birkaç gün önce tekrar hastaneye gitti.Ses tellerinden sol taraftaki iyileşmiş.Fakat sağ taraf ta hareket olmadığını söyemişler.Sesi kısık vaziyette telefonla konuşurken zorlanıyor bazen tamamen gidiyor bazende çatallaşma oluyor.Kendisi bağlama çalıp türkü söylerdi.Artık söyeleyemiyor.Amaliyat yapan doktor ısrarla iyileşeceğini sesinin geleceğini söylüyor.Umutla bekliyoruz.Sesi gelirse buradan tekrar yazacağim.Bu arada sesi uzun süre gelmeyenler yazarsa seviniriz.Eşim bunları okuyunca biraz moral buluyor. Teşekkürler.

X