Saç Kesim Şekilleri kep saçı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

yesil8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
126
1
salı günü yıllık için kepli resim çekimlerimiz var. sizce ne yapmalıym saçımı? düz,dalgalı yada hafif dışa dönük?

ben üstleri dümdüz fön çektirip katlarımı hafif dışa dönük yaptırmıştım.. :eek: ama çok hafif dışa tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

bende öyle düşünüyorum sanırım öyle olucak:) peki makyaj? pembe tonları diyorlar ama ben esmer yeşil gözlüyüm ve pembe tenime yakışmıyor. gözlerime yeşil dudağıma kırmızı gibi düüşünüyordum ?

esmer ve yeşil gözlüysen bence bakır tonları dene,altın sarısı parlak yeşil falan gölgelendir..göz pınarlarına altın rengi sür :eek: kırmızı ruj çok ağır durmazmı parlatıcıları dene bence şeftali tonunda allık aynı tonlarda parlatıcı :jeyyar: pastel renkler değilde daha parlak ışıl ışıl renkler seç bnce kaydirigubbakcemile2

zaten tam kırmızı değil altına bordo gibi bişiyle hafif renklendirip nivea sürüorum kırmızı parlak oluo aama dudak rengi gibi. tamam pazar günü son denemeleri yapıcam kuaföre 30 ytl vermek istemiorum:1no2:

X