Sizce haklı mı ?

Merhaba gecenin bu saatinde yazıyorum çünkü konuşacak kimsem yok

Benim 5 yıllık bir iliskim var ancak uzak mesafe , ama yakın şehirler aramız 1 saat aynı sehirdeydik 1.5 yıldır farklı şehirlerdeyiz

Ben ara ara gelinlik ve giyim çekimleri için sayfalara modellik yapıyorum sınava hazirlik döneminde olduğum için hem kafam dağılıyor hemde az da olsa harçlık oluyor

Sevgilim bunu hiç istemedi çünkü hep kıskandı hatta bu sebeple bir kere benden ayrıldı ama sonra ikna ettim ve barıştık en son ki olayda gideceğimi söyledim önce bozuldu ama tamam dedi zaten gideceğim yer ile artık çok samimi oldum yani arkadaş gibiyiz

Bugün ders çalışırken beni aradı kufur kiyamet o video ne dedi bende söyledim hatta videoyu post olarak paylaştım dedim - gerçekten de 7-8 gün önce post olarak attım - ben onu eski sandım ben sana video çekilmeyecek demedim mi vs vs ve en sonunda ya saat 12 ye kadar video kalkar yada biter dedi . Arkadaşlar videoyu sildiremem çünkü bu bir iş onlar için zaten silmezler

Kıskandığı şey videoya kadinin arkadaşlarının saçımı yapan kişinin emoji koymasi kalp koymasi ama zaten benim için değil gelinlikçi sahibi kadin için koyuyorlar

Sizce ne yapmalıyım ağlamaktan gözlerim sisti çok güzel bir 14 Şubat geçirdik beraber olanlara inanamıyorum kardeşime de mesaj atmış ben ondan ayrildim yarın anneni de arıcam diye
Bir mental probleminiz olmadığına eminmisiniz?

X