Saç Rengi ve Saç Boyama Olgun göstermeyen, doğal sarı tonları...?

benim saçlarım da böyle..çok cici duruyor...platin fln halt etmiş yanında...ruslara döndümkaydirigubbakcemile2

bunları önerebilirim canımm sana ihepside aynı tonkaydirigubbakcemile5

bi ara benim saçlarımda bu renktii:eek:

ÜÇÜNCÜ RESİM NASIL ELDE EDİLİR KIZLAR YAA NOOOLUR Bİ SÖYLESİN BANA????????????????????????????????????????????????:1shok:

rachelhurdwood100.jpg

bu renk olabilir mesela cok doğal duruyor :jeyyar::jeyyar:

bu rengn adı ne ben bole bse istyrum aslında...

rachelhurdwood100.jpg

bu renk olabilir mesela cok doğal duruyor :jeyyar::jeyyar:

kızlar bende saçlarımı böyle yaptırmak istiyorum kendi saçım dogal sarı çok sarı degil ama küllü sarı uçlarını aynı böle istiyorum olurmu acaba kuaföre nasıl anlatmalıyım off ya ilk defa boyatacagım için cesaret edemiyorum birazda :bbo:

bu rengin adı ne kızlar birileri ilgilensin benle yaaa opuyorumnanaktan

ayyyyy bayıldım bu sarıya evde yapabilirmiyiz bu rengi bilen varmı arkadaşlar.......lütfennnnnnnnnn

ben eğer o sorduğunuz sarıyı yapmak isteseydim saçlarıma ilk önce balyaj atar sonra bununla boyardım [ ama saçta boya yok ise ve kumral tonlarında ise tam tutar] ilk resim hariç

Son düzenleme:
nasıl kendinmi bu renge boyamıştın arkadaşım:))) tarif edermisin???

ben ramazanda saçımı bi kutu boya alıp sarıya boyadım kendim evde sonra kuföre gittim karışık röfle yaptırdım ve sonuç harika oldu kuaför bile çok güzel tutu iykide önceden boyamışsınız dedi en son yine dip attırdım resmimi koyamam ama saçım derya baykalın saç rengine benziyo beyaz tenli yeşil gözlü olduğum içinde makyaj yapmasam tek bi allık göz kalemi sürüyorum yetiyo soluk durmuyo yani ten rengim

nasıl kendinmi bu renge boyamıştın arkadaşım:))) tarif edermisin???

hayır bu rengi hiç uygulamadım [ hayret bu nasıl kalmışkaydirigubbakcemile3] ben yaklaşık 10 yıldır gitmiyorum kuaföre hemen hemen her rengi görmüştür saçım,bu renkte sadece tahmin ettim ama yinede araştırmak lazım tam olarak ,nasılına gelince ,atıyorum kumral bir saç ilk önce komple açardım rengini fazla değil ama biraz kırardım yıkadıktan sonra ara ara tutamlara yine açıcı kullanıp onları daha fazla açardım ,en son olarak bu boyayı uygulardım ,çünkü sorduğunuz renk koyulu açıklı sarı koyu taraflarına bakarsanız gösterdiğim renge benziyor ,açıklarda atacağımız balyajlar olacak

Son düzenleme:
sana tek tavsiyem diplerini kesinlikle sarı tonlarına çevirme diplerin sanki kumralmışsında alttan dibin çıkmış gibi kalsın 2 3 cm kadar. öyle yaptıktan sonra uçlarını platine kadar aççsanda yaşlı durmuyorsun

ya bu renk çok hoş ama nasıl elde edilir hiç bilmiyorum varsa bilen biri yardımcı olabilir mi arkadaşlar

Eklentiler

• $saç.jpg
    $saç.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 117
en doğal röfle diplere krepe ile yapılan röfle bence
yani bu durumda sarılar diplerden başlamıyor ve sık sık dip yaptırmak zorunda kalmıyorsunuz
evde de kendiniz boyayabiliyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim

ben loreal 7 ile boyadım kendim sonra gidip krepe röfle yaptırdım çok sık değil ama çok doğal ve güzel
6 ay oldu saçımı evde kendim boyuyorum loreal 7 ile röfleler aralardan çıkıyor çok hoş
dün loreal 8.1 aldım küllü renklerde yeşillenme olur demişsiniz korktum :) umarım öle bi durum olmaz

ya bu renk çok hoş ama nasıl elde edilir hiç bilmiyorum varsa bilen biri yardımcı olabilir mi arkadaşlar

Renk de, saclar da harika. :KK69:
Küllü bir renge benziyor, küllü sariyla elde edilebilir. Ama sac zemini koyuysa acmak gerekir.

hayalımdekı renk nasıl yaparım böylee

benim saçlarm platindi 2 hafta once boyattmm bal rengıyle kaverengıyı karıstrp 10 dk bekletip yıkadı altta platn oldugu icin bambaska bi renk cıktı yukardaki resmle hemen hemen ayni ama hadisenn sacınada ck benzio ben beendim altın sarısı gibi bole gızemlı hos bı sarı smdi akti braz alt zeminden dolayıı ama yaptircamm tekrar bayildmmmmmm:KK34:

X