Koyu kahverengi saçlarımı, sarı-kahverengi boyatmak istiyorum. Kullanışlı olur mu? Kuaföre nasıl tarif edeyim istediğim modeli? Sizce hoş olur mu?

Aystkaramelmahkiyato

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
1.244
8.083
Kızlar saçlarım şuan omuzlarımdan bir iki tık aşağıda, orta boy, koyu kahverengi renkte. Saçlarımın kendi doğal rengi siyah, ama şuan saçımda 6.0 lık boya var, bir ay önce evde boyadım açıcı kullanmadan, sadece oksidan kullandım.
Saçlarımı buraya attığım görsellerdeki gibi boyatmak istiyorum. Bu ombre mi röfle mi balyaj mı tam olarak tanımı nedir bu modelin?

Screenshot_20231022-164551_Pinterest.jpg
Screenshot_20231022-164528_Pinterest.jpg
Screenshot_20231022-164601_Pinterest.jpg
Screenshot_20231022-164536_Pinterest.jpg

Kisa bir sure once kumrala dondum, sacim da market boyasiyla kizil-kahve vardi. Rengi sevdim ve guzel bir yerde iyi para dokerek yaptirdim. Ama yine de yiprandi acicilardan oturu. Yikadikca acilmamis halini asagiya atayim kendimi sansurleyip. Bu ombreler sombreler boyali sacta pek olmuyor. Genelde komple acip yada paketle acip oyle girisiyorlar.

Zuzush saçların çok güzel olmuş. Kuaför tam istediğin gibi, istediğin renk ve tonu tutturdu mu? Benim de saçların altında geçen yıldan kalan boyalar var, şimdi kuaföre gidip, bana "sizin alttan boyalar vardı bu yüzden istediğin renk olmadı" demelerini istemiyorum.
Tesekkur ederim 😊Ben direkt bu rengi istiyorum diye gitmedim. Kuaforle konusup onunla beraber karar verdik bende de altta berbat bir boya vardi. Ben soguk tonlu bir kumral diye gittim. Adam iste yipratmadan bu kadar acarim onun ustune bu renk sururersem tutar akinca da bu renge donusup oturur diye beni yonlendirdi fotolar gosterdi. Oyle anlastik. Dedigini gibi de yapti. Kirilma yanma vs hic olmadi ama yiprandi ve nemsizlesti nem maskesi keratin maskesi toparliyorum.

Tesekkur ederim 😊Ben direkt bu rengi istiyorum diye gitmedim. Kuaforle konusup onunla beraber karar verdik bende de altta berbat bir boya vardi. Ben soguk tonlu bir kumral diye gittim. Adam iste yipratmadan bu kadar acarim onun ustune bu renk sururersem tutar akinca da bu renge donusup oturur diye beni yonlendirdi fotolar gosterdi. Oyle anlastik. Dedigini gibi de yapti. Kirilma yanma vs hic olmadi ama yiprandi ve nemsizlesti nem maskesi keratin maskesi toparliyorum.

Eğer istanbul'da yaptırdıysan, kuaförün adını özelden paylaşabilir misin?

X