Adet ncesi gelen kan

N

nezihemmm

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nezihemmm
kızlar adetim hiç şaşmaz benim.bir hafta var olmama ama dünden beri ara ara açık kırmızı kan geliyor.ne olabilir? :uhm: bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen...bu arada korunmuyorum.1 yıllık evliyim.

• Konu Sahibi nezihemmm
olmana daha bir hafta varmış benimde başlancıkta öle olur ama 1 hafta öncesi değil tabi bende bi dr ye git bakalım hem korunmuyormuşsun yani bişey varsa önlemini almış olursun canım.

• Konu Sahibi nezihemmm
şuan işyerindeyim o yüzden gidemiyorum dr.a.sabahtan beri araştırıyorum netten bulamadım bişey.:1no2:

• Konu Sahibi nezihemmm
canım belki erken olabilirsin bu ay belirtileri olabilir.

• Konu Sahibi nezihemmm
iki ihtimal var şuan.birincisi yerleşme kanaması...ikincisi adetin geldiğinin habercisi...bekleyip göreceğiz artık :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi nezihemmm
kızlar adetim hiç şaşmaz benim.bir hafta var olmama ama dünden beri ara ara açık kırmızı kan geliyor.ne olabilir? :uhm: bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen...bu arada korunmuyorum.1 yıllık evliyim.
Benimde bazı aylar oluyor adetimden önce 2 hafta bile sürüyo ama kırmızıya yakın deilde kahverengi şekilde lekeler geliyor dr gittim ve düzensizliğim nedeniyle horman testi yaptırıcam.

• Konu Sahibi nezihemmm
bence gebe olabilirsin....bebek yerleşme sırasında gelio..bnm öle oldu yinede bilemem

• Konu Sahibi nezihemmm
bu konum geçen aydı kızlar sağolun cvplar için...maalesef kırmızıların habercisi bebek değilmiş :çok üzgünüm: ama bu ayda çok umutluyum bakalım artık...rabbim dileyen herkese versin inşallah...

• Konu Sahibi nezihemmm
bu konum geçen aydı kızlar sağolun cvplar için...maalesef kırmızıların habercisi bebek değilmiş :çok üzgünüm: ama bu ayda çok umutluyum bakalım artık...rabbim dileyen herkese versin inşallah...

Allah umutlarını söndürmesin canım sende hayırlısıyla bi bebiş sahibi olursun inşallah dualarım seninle.:Saruboceq:

amin...Allah olmayanlara versin....ben taddım bu duyguyu...her kadın yaşamalı...sağlıklı günler

arkadaşlar aynı problem bende de var..daha adet olmama 10 gün varken pembe akıntım oldu,bugün kanama başladı daha adetime 5 gün var..bu durumda olan varmı...geçen hafta jinekoloğa gittim ,sağ yumurtalıkta bir kist,ve rahim ağzında çok küçük bir yara olduğunu söyledi..ayrıca kan pıhtılaşmam olduğu için aspirine başladım..bilgi lütfen...çok tedirginim..

ya benımde ıkı gündür ara ara az bı sekılde kanamam oluyor adet günüme daha war ve bı kac aydır cok düzensiz adet görüyorum ewlıyım korunmuyorum yazılardan bırınde bebek yerlesmesı olabılır dıyodu bole bı ıhtımal olabılır mı yada baska bı sey mı wardır bugunde bekleyıp yarın doktora gıdıcem ıkı gundur cok tedırgınım bı fıkrı olan warsa yazabılır mı?

arkadaşlar aynı problem bende de var..daha adet olmama 10 gün varken pembe akıntım oldu,bugün kanama başladı daha adetime 5 gün var..bu durumda olan varmı...geçen hafta jinekoloğa gittim ,sağ yumurtalıkta bir kist,ve rahim ağzında çok küçük bir yara olduğunu söyledi..ayrıca kan pıhtılaşmam olduğu için aspirine başladım..bilgi lütfen...çok tedirginim..
bnde bılmıyorum we senn gbı cok tedırgınım ınternetten de bakınca bı suru sey cıkıyo bıde kanamanın yanı sıra adet agrısı gbı agrım war bı turlu ayırt edemedm ınsallah kotu seyler olmaz:KK43:

walla bende 1,5 yıldır bu sorun var.5 defa bu yüzden 3 ayrı doktora gittim.Bişy bulamadılar.gebelik olursa o lekelenme kesilecek diyip üstünde durmuyorlar.11 aydır korunmuyorum.1 kez kimyasal gebelik yaşadım.bıktım artık bu adet öncesi kanamadan.takma diyorlar ama kötü taktım:KK43:(kısacası kızlar yok yok işte bi sebebi ve çözümü...

dogum kontrol ilacina basladiktan kacgunsonra iliskiye girilir

ya yardimci olun lutfen bilen varsa dogum kontrol ilacina basladiktan kacgunsonra iliskiye girilir

hemen girilebilir ilişkiye....

X