Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi İzmir'de iyi bir çocuk doktoru arıyorum..

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
öncelikle gelmiş geçmiş olsun inşallah tüm sorunlarınız sona erer de siz de beebginizde rahat edersiniz en azından iyi tarfından bakın yolun daha başındayken başka bir doktorda çözümü bulmuşşsunuz bunlar yaşancakmış demekki aman bebişiniz saglıgına kavuşsunda gerisi önemli degil. bende hasan özkana götürüyorum kızımı ama siz böyle diyince bende de ampuller yanmaya başladı :) dedikleriniz çok dogru rahatcı bir doktor herşeye çok normal bakıyor. çok fazla kusan bir bebegim var dogdugundan beri kusuyor ek gıdalara başladık daha da arttı kusmaları çok doktor gezdik en son hasan özkanı bulduk evet iyi hiş birsürü tahlil istedik kaç tüp kanlar idrarlar derken tahliller temiz ama kusmalarımız devam ediyor reflü zaten dahabeebkliginde demişlerdi bize bir ilaç verdi onu kullanmaya başladık ama bende denesende internetten araştırmadan kullanmazken o ilacın prospektüsünü okuyup başladım kullanmaya birkaç gün sonra gerçekten kusmuyor kızım bıcak gibi kesildi kusmaları neyse ben çok mutluyum ama derken saglıkocagına işim düştü ordaki doktor nasıl kızınız kusmaları devammı diyince durumu anlattım şu ilacı kullanıyoruz dedim adam yerinden zıpladı nee dedi o ilacı ben 40 yaşında adamlara yazmıyorum dedi mide asitini ortadan kaldıran bir ilac o dedi tabikide kusmaz çünkü midedekileri vucud sindirmeden dışkıya gönderir hiç bir vitamin almaz beslenemez dedi hatta dediki sen bu ilacı 1ay kullan bırak bir gram almayı üzerine kızın kilo verir dedi şimdi gelde güven profösör olmuş onca zaman okumuş tamam bilir diyorsun ama bir taraftada tıp mezunu başka bir doktor tamam uzmnalıkları yok aile hekimleri ama onlarda okumuşlar ve bizim bu saglık ocagı doktorumuzda vardır en az 50 yaşında yılların birikimi de var NAPCAZ ŞİMDİ KİME GÜVENCEZ :KK43: :KK43: Ben ilacı vermiyorum evet kusuyor hala çokk kusuyor ama napabilirim güvenim kalmadı arayıp sormak bile gelmiyor içimden....

saglık yönünden çok tahlil yaptırdık ama ya bizde de gözden kaçan birşey varsa sizin ayzınızı okuyunca biraz kuşkular içimde çogaldı ya sizdeki gibi sorun başka birşeyde ise :KK43:

mete bey nerde görev yapıyor paylaşırmısınız acaba?? belkide bizim çözümde onda saklıdır. gerçekten çok yardımcı olursunuz bana günde 6-7 kere kusan bebegime de :KK43:

Merhaba arkadaşım benim bebeğimi Uzman dr.Hakan Balım büyüttü birdaha gebe kalsam ve doğursam doğum dan sonra yine Hakan beye giderim.Çok bilgili ve hastasıyla çok ilğili bir hekim.İzmir Alsancakta Lozan Fuar kapısında Kliniği var.

Merhaba arkadaşlar İzmire yeni taşındım ikiz kızlarım için iyi bir çocuk doktoru arıyorum kimi tavsiye edersiniz

Merhaba arkadaşlar İzmire yeni taşındım ikiz kızlarım için iyi bir çocuk doktoru arıyorum kimi tavsiye edersiniz
Selamlar.. benim de ikiz kızlarım oldu.. 10.09.2016 Doğumlu kızlar. SGK anlaşmalı iyi doktor arıyorum. İnşallah buluruz.

X