transferden önce ve sonra neler yapmalı

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
7 nisanda benim yumoşlar toplanıyor.transfere kadar neler yemeli veya içmeli.hareketlerimiz nasıl olmalı.transferden sonra özellikle neler yapmalıyım.lütfen tecrübelilerden yardım:eek::eek:

Cuma günü de benim yumoşlar toplanıyor arkadaşlar.Evet Serap arkadaşımın sorusuna cevapları ben de duğmak isterdim..

kızlar öncelikle merhaba,,tedavinizde hayırlı olsun..bugün benim transferimin 11. günü ve sonucu almaya 2 gün kaldı allahın izniyle..şimdi transfer öncesine gelirsek;en önemlisi moral,,o tedavi süresince yani iğnelerden yumurta işlemine kadar bikere en yükseğinden moral depolayın,moraliniz hep yüksek olsun,,sonra aburcubur,kızartma,aperatifleri,aşırı baharatıda unutun,rafa kaldırın.mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye gayret edin.gelelim tarnsferden sonrasına;yine ilk başta yüksekçee bi moral,ve tabi kabız ve ishal olmamanız gerekio,mümkün olduğunca ızgara et,bol sebze ve meyve,,bol bol su,,ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekioo,yani:eğilmek ,uzanmak,ani hareket,ağır kaldırmak,yorulmak,sürekli ayakta durmak yok...:)) birde içinizi ferah tutnak ve bol dua etmek..
inş herşey hepimiz için güsel olucak arkadaşlar... :))))))))))

ınşallahhhh.Bizimde 7 nisanda transfer olacak.Drgünay benimde c.tesi günü yumurtalar toplanıyor.

selam arkadaslar ınsallah mujdelı haberlerınızı alıcaz hepınızın ben 2 denememde ananas yedım tutunmasına faydası oluyormus ayrıca dut kurusu ve portakal suyu bunlarda tutunmada faydalıymıs cayı gunde 1 bardak tan fazla ıcmedım patates maydanoz çekırdek yemedım ve en önemlısı hep bu kez tamam dedım sonuc pozıtıftı ama gelısmedıler 5 haftalıkken kurtaj oldum sımdı 10 nısanda tekrar baslıyorum hepınıze bol sans

Hamıle kalan arkadaslar lutfen tecrubelerınızı bzımle paylasın sızde bızım durumumuzdaydınız lutfen cevap yazın hepınız allaha emanet olun optum

kızlar öncelikle merhaba,,tedavinizde hayırlı olsun..bugün benim transferimin 11. günü ve sonucu almaya 2 gün kaldı allahın izniyle..şimdi transfer öncesine gelirsek;en önemlisi moral,,o tedavi süresince yani iğnelerden yumurta işlemine kadar bikere en yükseğinden moral depolayın,moraliniz hep yüksek olsun,,sonra aburcubur,kızartma,aperatifleri,aşırı baharatıda unutun,rafa kaldırın.mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye gayret edin.gelelim tarnsferden sonrasına;yine ilk başta yüksekçee bi moral,ve tabi kabız ve ishal olmamanız gerekio,mümkün olduğunca ızgara et,bol sebze ve meyve,,bol bol su,,ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekioo,yani:eğilmek ,uzanmak,ani hareket,ağır kaldırmak,yorulmak,sürekli ayakta durmak yok...:)) birde içinizi ferah tutnak ve bol dua etmek..
inş herşey hepimiz için güsel olucak arkadaşlar... :))))))))))

Arkadaşlar,
Benim 3.denemem.Cumartesi yumurta toplama pzt.salı transfer.
Bir önceki denememde kabız olmuştum.Aman dikkat sakın kabız olmayın..
Herkese bol şans. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. Hepimiz güzel anneliğe inşallah..

kızlarr transferden sonraa yatarken materken sakın süt iççmein ve muz yemeyin kabız olursunuz benim gibi her sabah 1 yemek kaşığı zeytinyağı için :)))) bide gün krusu hoşafııı okeyyyyyyy

merhaba arkadaşlar benim yumurta toplamam da cuma günü 9.00 da inşaallah
dualarınızı esirgemeyin...........

dualarımız eninleee nzmyhn hayırlısıyla toplattt sonrada doğurrr :)))))

benim transferimin 3. günü bugün nihayet banyo yaptım... daha doğrusu annem yaptırdı... eğilmeme sabunlanmam yasaktı.... ama ben gün boyunca yatmıyorum....evin için dolanıyorum... oturuyorum.... yani evin içinde günlük yaşantıma devam ediyorum... yalnız daha kaç gün eğilmememiz lazım acaba??

canbebek bence sen sonucu alana kadar dikkat et, tabii tecrübeli arkadaşlar daha iyi cevap vereceklerdir,inşallah hamilesindir , iyi haberlerini bekliyoruuuuuz

X