Gelinlik Modelleri Istanbulda ucuz gelinlikçi bilen var mı?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Ben gelinligimi almak istiyorum ama fiyatı 800TL-e kadar olursa super olur.boyle bir gelinlikçi tanıyormusunuz istanbulda.Biliyorsanız lutfen yardımcı olun.Gelecek haftaya artık almam lazımkaydirigubbakcemile5

canim ben bi tek yer biliyorum oda Ayse Firidin Modaevi gelinligim orda dikiliyor 1750

peki kızlar kıralamada ucuz olan yer var mı? ben kıralıcam cunku.belkı dıktırır öyle kıralarım :kahve:

kızlar valla bunun için kendinizi sokağa atıp aramalısınız lüks semtlerden daha ziyada orta gelirlerinin yaşadığı mahalle gelinlikcilerinie gidin hem istediğiniz modeli hemde çok uyguna ala bilirisiniz mesela kendi mahallenizdekilere bakın önce :KK66:

şeker ben dün gittim bi gelinlikciye. 250-500 orda olan modeller . değişiyor yani 300 de var 400 de 350yede. dikim 500 den başlıyo. en gazla 600 olur. bu hafta içi modelimi götürcem dikim yaptırcam.yenibosna taraflarında ilgilenirsen yardımcı olurumm

benım staj yaptığım bıyer var ama kışın çalıştıgım için ozamanlar fıyatlar baya dusuktu.
şimdi hiç bilmiyorum.
dizilerdekı gelınlıklerın çogunu o dıktı. yurtdışındada giydirdiği ünlüler varmış.
üsküdarda beledıyenın ordakı pasajda izmirli gelınlık.

Mahmutpaşa Kürlçü Handa Sevcan diye bi gelinlikçi var.600-1000 arası halledebilirsin. Ben gelinliğimi oradan aldım.Hiç bir sorun yaşamadım.Tavsiye edebilirim.

ben de diktirdim,650 TL.Fatihte...cok guzel oldu.pazarlik yapmak lazim.1100TL-den dusurdum.

ben de diktirdim,650 TL.Fatihte...cok guzel oldu.pazarlik yapmak lazim.1100TL-den dusurdum.

cnm merhaba resimlerini gördüm gercekten cok güzel olmuşsun maşallah Allah bir ömür boyu multu etsin eşinle.

gelinliğini hangi gelinlikçide diktirdiğini söylemen mümkn müdür? o fiyata süper gelinliğin bende içime sinen bi model olsun istiyorum nişanlımda 600 lira filan diyo ümidim yoktu o fiyata nasıl olur ki diyodum ama seninkini görünce içime yattı. tabi benim resimlerde gördüğüm gelinlikse gercekten cok yakışmış maşallah :nazar::nazar::nazar:

sevgili belfü ve leyla01 acaba özelden adreslerini yazabilir misiniz?Lütfen

leyla01 nerede diktirdin öyle çok indirim yaptırmışsın ki merak ettim canım

Arkadaşlar ucuz gelinlik diktiricez diye MAHMUTPAŞA esnafından uzak durun Özellikle BıRTAŞ HAN PERUS MODA dan Mahmut PERK isminde bir dolandırıcı 1200 anlaştığımız gelinliğimi dikmedi dikmediği gibi kapora ve malzeme olarak verdiğimiz 600 tl geri ödemedi sözde gelinliği beğenmezsem paramı geri alacaktım ne yazıkki ne gelinliği dikti nede paramı alabildim Mahmutpaşadan uzak durun

Avcılarda vardı bir yer gezerken girdiğim dükkanlardan biri. çok güzel modeller vardı, dikim yapıyorlardı. 750 liraydı sanırım ve bindallı hediyesiydi.

kızlaar bu fatihteki yeri çok merak ettim:)) sizce fatih mi mahmutpaşa mı??tabi fiyatı uygunluğu önemli

ben bugun mahputpasada pırlanta diye bir gelinlikcide baya bir gelinlik denedim.
özellikle kabarık istiyorsan baya bir model var.
melis hanım diye biri var cok ilgilendi.
benim denedigim bir cok gelinlik 1100 liraydı ve pazarlık payı var dedi
bana 900 e filan cok rahat alınır gibi geldi.

BEN PENDIK/KAYNARCADA GELINLIK DIKDIRDIM BAGDAT MODA EVI COKK UYGUN 290DAN BASLAYIP 1000 LIRAYA KADAR VAR BN 800 TL LIK ALDIM CADDEYE GITTIM O KADAR GUZEL GELINLLIK YOK SPR TAVSIYE EDERIM:hulya:

merhaba kızlar bende gelinlik.i arıyorum kıralık yada satılık olabilir ama ucuz arıyorum cunku bır kere gıyıcem 800 e kadar olabilir. bildiğiniz ucuz yerler var mı varsa ozelden adresını telefonnunu verebilirmisiniz cunku 2 hafta içinde halletmem gerekli

X