Hamile kalmaya çalışırken soğan kürü

arkadaşlar bende polistik over var 2 ay klomen kullandım ilk ay 2 2. ay günde 3 tane 2. ay ek olaral glogophane kullanmaya başladım ama yumurtalar büyümedi sadece 5mm olabildiler doktorum iğne olmam gerektiğini bunların tekininde 500 ytl olduğunu söyledi başka kullanabileceğim ilaç yokmu tek çare bu iğnelermi ne olur bilginiz varsa paylaşın

arkadaşlar bende polistik over var 2 ay klomen kullandım ilk ay 2 2. ay günde 3 tane 2. ay ek olaral glogophane kullanmaya başladım ama yumurtalar büyümedi sadece 5mm olabildiler doktorum iğne olmam gerektiğini bunların tekininde 500 ytl olduğunu söyledi başka kullanabileceğim ilaç yokmu tek çare bu iğnelermi ne olur bilginiz varsa paylaşın

arkadaşım bir bilgim yok ama iğneleri vurul ilaç öneremeyiz ki

kızlar bende tv de duyduğum gün başladım.ve o ay hamile kaldım.şimdi çok şükür 7 ayıma giriyorum.açıkçası ben hamile kalmak için eğil çok aşırı akıntım olduğu için içmeye başlamıştım.akıntı iltihaba çok iyi geldiğini biliyordum.içerken 2 hfta korunmadık daha sonra fikrimiz değişti ve kalan 2 haftada korunmaya başladık.o kadar mucezili bir nimetki o 2 hafta da hamile kaldım.çok şükür şimdi bebeğimin yolunu bekliyorum.rabbim isteyen herkese veririr inşallah

k1zlar cevap yazarsan1z çok sevinirim.klomen kullan1rken soan kürü kullanmak sak1ncal1 olurmy acaba

bende 10gün koland1m soan kürünü.sonra daktora gittim klomen kullanmama gerekliymi_.kürü b1rakt1m _imdi.adetim gelince.tekrar ba_lasam sak1ncas1 olurmu acaba.benim bilgisayarda sorun var yaz1lar tam ç1km1yor

slm bende aynı dertdenim canım p.over 3 kez aşılama negatif sonuç soğan yaptım adet görmem gerekirmiş sonunda görmedim doktorları dinlemekten başka çare yok malesef allah şifa versin hepimize

arkadaşlar birşey danışmak istiyorum sizlere aranızda bu konuda deneyimli olan varsa sorumu yanıtlayabirmi lütfen...
ben geçen ay 15 gün soğan suyu yaptım ama adet oldum şimdi adetten 10 gün önce 2. uygulamayı 7 gün yapmak geerekiyor ya ben yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım ya hamileysem bu ay zararlı olurmu bu soğan suyu kan testi yaptırsam da varsa bile çıkmaz ki neyapsam şimdi....
benim gibi olan varmı 15günlük uygulamayı yapıp 2.1 haftalık kürden önce hamile olduğunu öğrenen yada 2. kürü yapıp hamile olduğunu öğrenen varmı...
çok uzun oldu sanırım ama yardım edin lütfennn:KK58:

bende sogan kuru kullandım sabh aksm sabh 2 bardklık kaynatım ıctm sabah aksam ve ben maysta kımyasl gebelık yasadım ve nısan ayında yıne sogan kuru yapmıstm ama o malesef kımyasal gebelık oldu hazıran ayında yıne yapyım ıctım temmuz ayındada 3 yada 5 gun bal corek otu tarcın karısımı yaptm sabah aksm bır kasık yedım ve sımdı cok sukr kı 1 ay 10gunluk hamıleyım ınanarak yapın ve ıcın tadı hıc kotu degıl ve ıcınızı temızlıyor buna ınann arkadaslar ben soganın faydasını cok gordum ınsallh sızlerde gorursunuz ama yapın 1 ay hc bısey kaybetmez aksıne kazancaksnız dualarım sızınle

bende sogan kuru kullandım sabh aksm sabh 2 bardklık kaynatım ıctm sabah aksam ve ben maysta kımyasl gebelık yasadım ve nısan ayında yıne sogan kuru yapmıstm ama o malesef kımyasal gebelık oldu hazıran ayında yıne yapyım ıctım temmuz ayındada 3 yada 5 gun bal corek otu tarcın karısımı yaptm sabah aksm bır kasık yedım ve sımdı cok sukr kı 1 ay 10gunluk hamıleyım ınanarak yapın ve ıcın tadı hıc kotu degıl ve ıcınızı temızlıyor buna ınann arkadaslar ben soganın faydasını cok gordum ınsallh sızlerde gorursunuz ama yapın 1 ay hc bısey kaybetmez aksıne kazancaksnız dualarım sızınle

Allah analı babalı büyütsün yavrunu...
ben de uygulayacağım ama..
sen nasıl uyguladın
çok değişik tarifler var..seninkini merak ettim...

Allah analı babalı büyütsün yavrunu...
ben de uygulayacağım ama..
sen nasıl uyguladın
çok değişik tarifler var..seninkini merak ettim...

benim görümceme 2 sene önce doktorlar,hamile kalman oldukça zor kistlerin var demişlerdi, sonra bu kürü yaptıktan hemen sonra hamile kaldı...ancak bu tesadüfte olabilir o yüzden kesin net bir bilgi değildir...

X