Hamile kalmaya çalışırken soğan kürü

soğanı kaynatırken kahverengi kabuğunu soyuyormuyuz acaba :44:

arkadaşım bu soğan kürü bir seferlik mi yoksa arka arkaya bir kaç kes yapıyormuyuz bende polikistik oer var bi kere yaptım faydasını göremedim de

selam aylint ben soğan kürüyle hamile kalanlardanım. 1.si soğan kürüne adetin bittiği gün başlıyorsun ve 15 gün yapıyorsun. Yani yumurtlama döneminde kür bitmiş oluyor. 2.si soğanı yemeklerimizdede kullanmıyormuyuz? Sakıncası olsa zaten doktorlar hamilelelre yasaklarlar. Bunun için için rahat olsun derim. Ben bir kaç yere yazımı yazmıştım fakat burayada yazayım. Doktorlar bana sende polivistik over kisti var ve bu kistler sana kilo aldırıyor. Sen kilo aldıkça bu kistler çoğalıyor ve hamile kalma şansın azalıyor. Zayıfla gel aşılama, tüp bebek vs. Yapalım diyorlaradı. Ama ben 2 yıl boyunca kilo veremediğim gibi 5-6 kiloda aldım. Artık ümitlerim tükeniyorduki ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü duydum. Ve 15 gün olduğu için düzenli bir şekilde yaptım.ertesi ay adetle kistleri attım galiba ki bir sonraki ay hamile kaldım. Bence çocuğu olmayan herkes denesin. Sonuçta soğan bu zararlı bişey değil.allah olmayan herkese nasip etsin inşallah.

bende kilo alıyorum bir türlü veremiyorum nedenini bilmiyorum bekarken evleninde kilo aldım evlilğim çok sitresli galiba o yüzden bilemiyorum eşimin ailesiyle sorunlarım oluyor devamlı ona bağlı olabilir şimdi bende soğan kürünü yaptım bakalım bekliyorum sen nasıl yaptın ben 7. Gün başladım 15 gün yaptım 5 gün oldu başka bişey yapmalımıyım

selam aylint ben soğan kürüyle hamile kalanlardanım. 1.si soğan kürüne adetin bittiği gün başlıyorsun ve 15 gün yapıyorsun. yani yumurtlama döneminde kür bitmiş oluyor. 2.si soğanı yemeklerimizdede kullanmıyormuyuz? sakıncası olsa zaten doktorlar hamilelelre yasaklarlar. bunun için için rahat olsun derim. ben bir kaç yere yazımı yazmıştım fakat burayada yazayım. doktorlar bana sende polivistik over kisti var ve bu kistler sana kilo aldırıyor. sen kilo aldıkça bu kistler çoğalıyor ve hamile kalma şansın azalıyor. zayıfla gel aşılama, tüp bebek vs. yapalım diyorlaradı. ama ben 2 yıl boyunca kilo veremediğim gibi 5-6 kiloda aldım. artık ümitlerim tükeniyorduki ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü duydum. ve 15 gün olduğu için düzenli bir şekilde yaptım.ertesi ay adetle kistleri attım galiba ki bir sonraki ay hamile kaldım. bence çocuğu olmayan herkes denesin. sonuçta soğan bu zararlı bişey değil.allah olmayan herkese nasip etsin inşallah.

merhabalar bende adetimin 6. günü başladım bugün 10.günüm inşallah bende hamile kalabirim..soğan kürü uygulayan herkeste çok akıntı olmuş bende olmadı..işe yaramadı mı acaba bende??bi de 3-4 gün günde 1 kez içtim :KK43: bundan dolayı böyle olmuş olabilir mi ???yardımcı olursanız sevinirim :)

merhabalar bende adetimin 6. günü başladım bugün 10.günüm inşallah bende hamile kalabirim..soğan kürü uygulayan herkeste çok akıntı olmuş bende olmadı..işe yaramadı mı acaba bende??bi de 3-4 gün günde 1 kez içtim :KK43: bundan dolayı böyle olmuş olabilir mi ???yardımcı olursanız sevinirim :)

aynen..bende de hiç akıntı falan yok..hala kupkuruyum:KK43: ben hergün 1 kere içtim..

Selam kızlar bende 15 gün uyguladım bittikten 3 gün sonra kanamam oldu..7 temmuzda olcaktım 2 temmuzda oldum bu iyi belirtimi .şimdi napmalıyım..:KK36:

Selam kızlar bende 15 gün uyguladım bittikten 3 gün sonra kanamam oldu..7 temmuzda olcaktım 2 temmuzda oldum bu iyi belirtimi .şimdi napmalıyım..:KK36:

Canım, 2. küre de devam et. Bak ikinci küründe de kahverengi lekelenmeler yaşayacaksın. Bu iyiye delalet. İçin temizleniyor demek oluyor. Bak aşağıda vereceğim sayfayı oku, oraya kürleri yazdım. Soğanın ikinci küründen sonra incir kürüne başla, eşin de keçiboynuzu kürüne başlasın. Biz öyle yapacağız, araştırıp edindiğim bilgileri paylaştım linkte; http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/331355-sogan-kuru-kullanip-hamile-kalan-var-478.html

Canım, 2. küre de devam et. Bak ikinci küründe de kahverengi lekelenmeler yaşayacaksın. Bu iyiye delalet. İçin temizleniyor demek oluyor. Bak aşağıda vereceğim sayfayı oku, oraya kürleri yazdım. Soğanın ikinci küründen sonra incir kürüne başla, eşin de keçiboynuzu kürüne başlasın. Biz öyle yapacağız, araştırıp edindiğim bilgileri paylaştım linkte; http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/331355-sogan-kuru-kullanip-hamile-kalan-var-478.html

canım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim...ben kürü haziranda uygulamıştım bidaha da yapmadım hiç bişi bu aay erken düşük yaşadım yani testlerim pozitif çıktı ama 4.haftada adet oldum..RABBİİM inşallah tez zamanda tekrar hamiş kalmayı ve kucağımıza almayıda nasip eder..:KK16:

canım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim...ben kürü haziranda uygulamıştım bidaha da yapmadım hiç bişi bu aay erken düşük yaşadım yani testlerim pozitif çıktı ama 4.haftada adet oldum..RABBİİM inşallah tez zamanda tekrar hamiş kalmayı ve kucağımıza almayıda nasip eder..:KK16:

Canım, ben de mart ayında 5 haftalıkken düşük yaşadım. 5 aydır da gelmiyor bebiş, o yüzden ben de bu kürlere başladım. Şimdi incir küründeyim, bakalım kısmet. Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı bebişler nasip etsin. Amin...

hayırlısı olsun tatlım dr hiç bişi yapmana gerek yok dedi ne tahlil ne ilaç vs gerek yok dedi bekle dedi bende bekliorum doğal yolla hamile kalabildiğine göre tekrar kalırsın..ne kadarlık evli,sin nezamandır istiyosun ben 1sene 4 aylık evliyim 10 aydır düşünüyoruz 7 ay kadar dk hapı kullandım..bu ayda erken düşük oldu dr bekle dedi bakalım hayırlısı artık..RABBİM çok bekletmez en kısa zamanda sevindirir bizide İNŞALAH..

Canım, ben de mart ayında 5 haftalıkken düşük yaşadım. 5 aydır da gelmiyor bebiş, o yüzden ben de bu kürlere başladım. Şimdi incir küründeyim, bakalım kısmet. Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı bebişler nasip etsin. Amin...

arkadaşlar mrb bu ay bende soğan kürüne başlayacağım adetim biteli 4 gün oluyor 2-3 gün sonra başlayacağım.Benim eşim varikoselden ameliyat oldu 4 gün önce o düzelene kadar bende içimi temizliyeyim diyorum.Çünkü bende de arada sırada kist çıkabiliyor biray doğum kontrol hapı ondan sonra geçiyor o yüzden varsada temizlenirim diyorum.Yalnız bişey sormak istiyorum size bileniniz var mı?bazı arkadaşlar soğan kürüyle birlikte hayıt tohumu suyuda içmişler sizce ikisini birden mi denesek duydunuz mu hiç?

hayırlısı olsun tatlım dr hiç bişi yapmana gerek yok dedi ne tahlil ne ilaç vs gerek yok dedi bekle dedi bende bekliorum doğal yolla hamile kalabildiğine göre tekrar kalırsın..ne kadarlık evli,sin nezamandır istiyosun ben 1sene 4 aylık evliyim 10 aydır düşünüyoruz 7 ay kadar dk hapı kullandım..bu ayda erken düşük oldu dr bekle dedi bakalım hayırlısı artık..RABBİM çok bekletmez en kısa zamanda sevindirir bizide İNŞALAH..

Canım biz 3 senedir evliyiz. 2 yıl doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktıktan 12 ay sonra hamile kaldım fakat düşük yaptım. Şimdi kürlere başladım. İnşallah kısa sürede sağlık ve sıhhatlice gelir bebişlerimiz :emir_bebek: Bu arada folik asit hapı da kullanmaya başlayın, gebelik planladığımız andan itibaren kullanmamız gerekiyor bebişlerimizin sağlığı için...

arkadaşlar mrb bu ay bende soğan kürüne başlayacağım adetim biteli 4 gün oluyor 2-3 gün sonra başlayacağım.Benim eşim varikoselden ameliyat oldu 4 gün önce o düzelene kadar bende içimi temizliyeyim diyorum.Çünkü bende de arada sırada kist çıkabiliyor biray doğum kontrol hapı ondan sonra geçiyor o yüzden varsada temizlenirim diyorum.Yalnız bişey sormak istiyorum size bileniniz var mı?bazı arkadaşlar soğan kürüyle birlikte hayıt tohumu suyuda içmişler sizce ikisini birden mi denesek duydunuz mu hiç?

Canım genellikle iki kür aynı anda tavsiye edilmiyor. Bence aynı anda yapma sen de. Yani ben olsam yapmam. Soğanı bitirdikten sonra incire geç sen de benim gibi eğer istersen...

Canım genellikle iki kür aynı anda tavsiye edilmiyor. Bence aynı anda yapma sen de. Yani ben olsam yapmam. Soğanı bitirdikten sonra incire geç sen de benim gibi eğer istersen...

evet doğru söylüyorsun iki kürü aynı anda denemeyeyim önce soğan sonra diğerleri.inş. herkesler tez zamanda şifasını bulur bebişlere kavuşur:26:

Canım biz 3 senedir evliyiz. 2 yıl doğum kontrol hapı kullandım. Bıraktıktan 12 ay sonra hamile kaldım fakat düşük yaptım. Şimdi kürlere başladım. İnşallah kısa sürede sağlık ve sıhhatlice gelir bebişlerimiz :emir_bebek: Bu arada folik asit hapı da kullanmaya başlayın, gebelik planladığımız andan itibaren kullanmamız gerekiyor bebişlerimizin sağlığı için...
anladım canım..ben 10 aydır kullanıyorum folik asit canım..AMİN İNŞALLAH en kısa sürede güzel haberler alırız

kızlar merhaba ben de soğan kürünü uyguladım ama 13. günde kanamam başladı neden acaba çok korkuyorum:KK43:

ağustosun 17 sinde adet olmuştum 22 sinde kürü içmeye başladım 13 .gün kanama başladı neden oldu acaba:KK43:

soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı diye bir topic daha var ben geçenlerde orayada yazmıştım.Orda ki bayanlar soğan kürüne başlayınca kimisninin kanamsı erken kimisininde kanamsı daha geç olabiliyormuş ama çok uzarsa kanaması devam etmesinler tarzında bişeyler yazmışlardı.

Açıkçası benimde fazla bilgim yok bende başlayalı 1 hafta oldu bakalım ne olacak

X