Saç Rengi ve Saç Boyama kumtaşı kızılı

Ben daha önce kullanmıştım açık karamel gibi bi renk olmuştu tabi saçının zemini açıksa güzeldi bence sende deneyebilirsin

bende bu rengi aldım ama iki ayçnce gizemli kahveye boyamıştım sabunla akıtmak için uğraştım bakalım nasıl olucak

kızlar bende kumtaşı kzılı aldım dün ama daha boyamadım.resmimi ekliyorum bana yakışırmı sizce fikir verebilirmisiniz bana..

Eklentiler

• $RESİM.JPG
    $RESİM.JPG
    28,9 KB · Görüntüleme: 121
ben yapmştım güzel bi ren k ama kendi saç rengin açık olmalı yoksa hüsrana uğramaa

ya benim saçlarım koyu kumral açıcı kullanmakta istemiyorum çünkü saçlarım çok cansız benim iice yıpranmasından korkuyorum.kendi rengimin üzerine boyarsam ne renk elde ederim acaba resimdekinden daha mı koyu olur.off bu akşam boyicaktım çok kararsız kaldım

kızlar geçen hafta boyadım saçlarımı kumtaşı kızılına karamel gibi bi renk oldu şimdi tekrar aynı renge boyarsam kapaktaki gibi turuncu mu olur acaba

daha önce bende kullandım çok turuncumsu değil en azından kapaktaki gibi karamel tonlarında bi renk eğer bi daha boyarsam saçımda az bekletip öyle yıkamayı düşünüyorum belki turuncu olur

kızlar bu renge boyayan bırı fotograf koysun lutfen fıkır sahıbı oluruz bızde

X