Adetden 5gun sonra gelen pembe leke

khumara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
43
4
25
Kizlar merhaaba 28mart adetim bittdi bugun 5ci gunu dun iliskiye girdik ve bugun yatada qaliba ilisiki esasinda gelmis bugun fark etdim pembe renkde lekelnme gordum ne ola bilir bilgisi olan varmi? 10aydir evliyim.dun aksamda ona benzer leke geldi iliskiden 3saat falan sonra

Son düzenleme:
İlişki esnasında geldiyse tahriş olabilir ama farklı bi şey de olabilir, bi kontrole gidin bence

İlişki esnasında geldiyse tahriş olabilir ama farklı bi şey de olabilir, bi kontrole gidin bence
iliskiden 3-4saat sonrada geldi korunmasizz oluyoruz acaba hamilemiyim diye dusunuyorum yoksa boyle birsey hic basima gelmedi ama adetimde 5gun once bitdi bu kadar cabukda olamaz

iliskiden 3-4saat sonrada geldi korunmasizz oluyoruz acaba hamilemiyim diye dusunuyorum yoksa boyle birsey hic basima gelmedi ama adetimde 5gun once bitdi bu kadar cabukda olamaz
Yerleşme kanaması denilen şey yeni adetinize yakın oluyor. İlişkiden aşağı yukarı 10-12 gün sonra gebelik belli olur sizin daha yeni bitmiş adetiniz gebelik olması imkansıza yakın

Yumurta catlama kanaması olmasın o? Değerlendirin ertesi gününü hemen. İnsallah istiyorsanız nasip olsun

X