Ispartada tavsiye ettiğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

ayse32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
3
0
:nazar:Canlarım ben ıspartada 16 haftalık hamile bir bayanım acaba ıspartada tavsiye edilen iyi bir kadın doğumcu var mı ? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim
Bu arada ıspartalı hamileler burda buluşalım:emir_bebek:

Son düzenleme:
canım konuyu yanlış yerde açmışsın sanırırm gebelik anasayfasında doktor ve hastane tavsiyeleriniz diye bi bölüm var ...

slm cnm.ben ıspartada oturuyorum.özel ıspartada memet karcı yada tıp fakültesinde okan bey var süper bi doktorrr...

bende ıspartada hakan kayaya gidiyorum bir yılı geçkin zamandan beri 13 haftalık hamileyim tavsiye ederim zaten tıp fakültesindeki okan beyde hakan beyin öğrencisiymiş öyle duymuştum hakan kaya prof kendi özel yeri var.

benim tercihim kadin dr yana onun için gittigim doktor.ozel isparta hastanesinde raziye desdicioglu.desayli bir sekilde inceledi.. birde dr havvaana hanimi tavsiye etmislerdi..

cnm ben sana kesinlikle tıp fakültesinden okan hocayı tavsiye ediyorum.gerçekten hem doktorlugu hem insanlığı mükemmel.ben burdurda olmama ragmen oraya geliyorum

ben 5 sene ısparta da yaşadım bu süreçte 2 doğum yaptım dr. um hakan kaya idi .Şu an 3. bebeğime hamileyim yaşadığım yer ıspartaya çok uzak olmasa yine hakan hocaya gelirdim kesinlikle öneriyorum

ben 9+4 haftlık hamileyim çiğdem top a gdyorum.bu doktor işi şans birazda kimine iyi olan kimine kötü.

arkadaşlar özel ıspartadaki mehmet bey nasıl bilen var mı bi de şifadaki fatma hanım ben okan beye gdyrm ama çok dolu ya çok hastası var çok fazla konuşamyrsn biletammm çok ii bi dr çok da ilgilenyr ama aradgnda falan zor ulaşyrsn

27 haftalik hamileyim ve ispartaliyim. Malesef memleketimden cok uzaktayim. Tavsiye edebilecegim kimse yok ama memleketimi osledimm yazmak istedim.ühüühüüü :KK43:

Not: Hamile psikolojisi iste naparsin.
Not2: Ispartada oturan biri benim icin Ferah pide salonuna gidip kiymali pide yesin. Kiymali pideyi de cok osledimmm :KK43:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım bende 18 haftalık hamileyim tıp fakültesinden okan beye gidiyorum kesinlikle süper bir doktor hem iyi ilgileniyo hem de bilgisi çok iyi.

X