kızzlar bana yardımcı olurmusunuz?

M

merm

Ziyaretçi
selam kızlar benim adet günüm 8 nisanda ama bende sadece sag kasığımda
hafif bir ağrım var 2 günden beride kahverengi akıntım var
evde gebelik testi yaptım negatif cıktı
bana ilk gebelik belirtilerinizi yazarmısınız....:1no2::1no2:

bence hamile olabilirsin canım.hamile kalmadım ama hamilelik belirtilerine benziyo.1,2 gün sonra tekrar test yap bence geç döllenme olmuş olabilir.
.

benim kasıklarım çok agrıyordu sürekli bir agrı degil ama ara ara agrılar giriyordu kahverengi akıntım hiç gelmedi ama benim akıntım ilk önce beyaz sonra sarımsı gelmeye başladı çok uykum geliyordu gögüslerimde sonradan şişti ben adetim geçtikten 7 gün sonra test yapmıştım negatifti 16. günü tekrar yaptım pozitif çıktı şimdi 6 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir biraz zaman geçince test yapmanı tavsiye ederim bazılarında lekelenme olabiliyormuş o yüzden kendine dikkat et hamile olabilirsin normalde adet olmadan önce böyle kahverengi akıntın geliyormuydu

benim kasıklarım çok agrıyordu sürekli bir agrı degil ama ara ara agrılar giriyordu kahverengi akıntım hiç gelmedi ama benim akıntım ilk önce beyaz sonra sarımsı gelmeye başladı çok uykum geliyordu gögüslerimde sonradan şişti ben adetim geçtikten 7 gün sonra test yapmıştım negatifti 16. günü tekrar yaptım pozitif çıktı şimdi 6 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir biraz zaman geçince test yapmanı tavsiye ederim bazılarında lekelenme olabiliyormuş o yüzden kendine dikkat et hamile olabilirsin normalde adet olmadan önce böyle kahverengi akıntın geliyormuydu[/Q

3 ay önce böyle olmustu 5-6 gün boyunca gelmişti ama bilmiyorum

slm kızlar ya bende butun belırtılerı tasıyorum ama akıntı konusunda beyaz bı akıntım var yumurtanın akı gıbı dıolar ama olede dııl beyaz renkte test yapmak ıstemıorum daha adetıme 2 gun var olumsuz bıseyle bıseyle karsılasmaktan korkuyorum :1no2: sızce hala hamıle olma ıhtımalım varmı ?

selam kızlar benim adet günüm 8 nisanda ama bende sadece sag kasığımda
hafif bir ağrım var 2 günden beride kahverengi akıntım var
evde gebelik testi yaptım negatif cıktı
bana ilk gebelik belirtilerinizi yazarmısınız....:1no2::1no2:

ben dende kahverengi leke gelmişti adet günümden 1hafta once yerleşme kanaması olabilirmiş o kahverengi lekeler yani hamile olablirsn cnm inş öylesindir..ben adete 3gün kala test yaptm pozitif cıktı ama bu herkeste farklı olur bekle 2gun daha test yap adet olmazsn inş gönlünün istedigi gibi olur

slm kızlar coook mutsuzum cünkü hastalandımmmmm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım inşallah hamilesindir birkaç gün daha bekle bir test yap bakalım

inşallah bir dahaki aya hamile olursun canım sende

merm olsun birdahaki aya inşallah allah hayırlısını versinde üzülme sakın herşeyde bir hayır vardır bunu sakın unutma

slm kızlar ya bende butun belırtılerı tasıyorum ama akıntı konusunda beyaz bı akıntım var yumurtanın akı gıbı dıolar ama olede dııl beyaz renkte test yapmak ıstemıorum daha adetıme 2 gun var olumsuz bıseyle bıseyle karsılasmaktan korkuyorum :1no2: sızce hala hamıle olma ıhtımalım varmı ?

benimde beyaz geliyodu bildigin süt beyaz şeklindeydi sonra deyişti bence adetin geçsin ondan sonra test yap ben adetim 7 gün geçince test yapmıştım negatifti 16.günü pozitifi gördüm inşallah sende hamilesindir

sagolun kızlar bende herseyde bir hayır vardır diyorum mayısda umutlarım devam edecek isallah mayısda hamile kalırım
cooook iştiyorum anne olmak

X