Kondisyon bisikleti kullananlar..?

Bnmkinde sırası ile pedal hızı/ süre/mesafe/kalori/kalp atım olarak gösteriyor ekranda, başlamadan önce araştırdığımda belirli bir hızda çevrilmesi gerektiğini öğrendim 80rpm ve ilk 20 dk boyunca 1 sn için bile durulmaması gerekiyorki cardio için yapıldığında durmak yerine hızlanıp yavaşlamayı tercih ediyorum ben(yürüyüştede aynı metodu kullanıyorum). İlk olarak 80le başlıyoruz diyelim belirli aralıklarla 110-120 ye kdr çıkarıyoruz hızımızı 30-40 sn için sonra tekrar 80 e dönüş, ilk zamanlar biraz zorluyor doğal olarak o yüzden illa 40 sn deilde 10snde olabilir. Benim şuanki ritimim 96-100 başlangıç/120 hızlandığım zamanlar ve 45 dk lık tek set yada 30+30 dan iki set :) ortalama olarak 45dkda-28km-600 cal(pek ihtimal vermiyorum). ayrıca pedal hızımızı 120den daha yukarı çıkarmak mümkün olduğu halde yapılmamalı kasları zedeleyebileceği söyleniyor. Sonuç olarak memnunum destek amaçlı pilateste yapıyorum 10 ila 20 dk arasında genel olarak karın hareketleri ve kalçamda genişleme,bacaklarımda aşırı kaslanma yok,selülit derdim bitti :)

Süpermiş :)

Ama ben cardio değilde düz programda yapıyorum 120 ye çıkarırsam ölürüm :/

kizlar hepinizi seviyorum yeni ev bisikleti aldim sayfayi bastan sona okudum
tüm sayfalari okuyunca sunu anladim
bastan 15 dakikiyla basliyacam ilerliyen zamanda 45 dakikaya cikacam ama hafif ayarda yapancanki kas olmasin
olmadi ilerliyen zamanda 2set 30 dakika
bisikleti aldim iki gündür evde yapiyorum popon agriyordu biraktim birakacaktimki bu sayfayi buldum ögrendimki zamanla geciyormus hepinize tesekürlerrrrr

bende her gun gunduz yarim saat aksam yarim saat olmak uzere bisiklet kullaniyorum sauna sortumla beraber acaip terliyorum suanda kilom 72 surekli kullanmadinmi etkisi olmuyo ben bi haftadir kullaniyorum bacaklarimi inceltmek istiyorum insallah ise yaricak

Kondisyon bisikleti dusuk viteste kullanilirsa bacak baldir inceltir. Yulsek viteste kas yapar kalinlastirir

Bende eskiden kalma bir bisiklet var. Sertlik aya kayışı yok. Orta hızda 30 dk dün 45dk da bugün sürdüm. 2 yıldır evdeyim hamlayacagimi düşünüyordum ama hafif oldu, hatta bugün binerken bacaklarimi bile 35. dakikada hissettim. İnternette belirtilen kaloriyi yakıyor muyum ben şimdi?

Ben baslarda yavas sürüyordum.sımdı dedımkı agırdan aureyım ama kas yapıyormus burdan okudum da oğrendım yavas sureyım o zaman.ben zayıflayım ıstıyorum kas yapmak değil.doğru mu anlamısım kızlar

Ben baslarda yavas sürüyordum.sımdı dedımkı agırdan aureyım ama kas yapıyormus burdan okudum da oğrendım yavas sureyım o zaman.ben zayıflayım ıstıyorum kas yapmak değil.doğru mu anlamısım kızlar

alırken dikkat etmemiz gereken bir bilgi var mı? popo acısı diyorlar, geçiyor mu :)

alırken dikkat etmemiz gereken bir bilgi var mı? popo acısı diyorlar, geçiyor mu :)
Popo ilk basta acıyor oturunca sonra uyusuyot tabi.valla benimkini eşim aldı netten en ucuzu buymus aldı.benımkı dandık ya ama sürüyorum bılmem kılo da verıyorum onun da etkısı var demek kı

Popo ilk basta acıyor oturunca sonra uyusuyot tabi.valla benimkini eşim aldı netten en ucuzu buymus aldı.benımkı dandık ya ama sürüyorum bılmem kılo da verıyorum onun da etkısı var demek kı

Bi tane de ben buldum netten, 189 tl ye, idare eder mi dersin o da? Bende kızımdan dolayı pek yürüyüşe gidemiyorum malum soğuklarda. Zayıflatsa yeter bana da :)

Arkadaşlar kullanamazsın poponu acıtır bi süre sonrada çamaşır asarsın üstüne diyolar da kararsız kaldım ondan.

Bi tane de ben buldum netten, 189 tl ye, idare eder mi dersin o da? Bende kızımdan dolayı pek yürüyüşe gidemiyorum malum soğuklarda. Zayıflatsa yeter bana da :)

Arkadaşlar kullanamazsın poponu acıtır bi süre sonrada çamaşır asarsın üstüne diyolar da kararsız kaldım ondan.
Ya o değişiyor ben ılk aldım sürdüm biraz sonra ınsanız ev halı ayrı coluk cocuk ustune camasır da astım suan dıyetteyım sürüyorum yıne yani yılın hergunu surulur dıye bısey yok sonucta ben buna on bin vermedim zaten verdıgım 170 liramı neydı hatırlamaıyorum fox fıtnesın kırmızılı olanı ucuz bısey.

Ya o değişiyor ben ılk aldım sürdüm biraz sonra ınsanız ev halı ayrı coluk cocuk ustune camasır da astım suan dıyetteyım sürüyorum yıne yani yılın hergunu surulur dıye bısey yok sonucta ben buna on bin vermedim zaten verdıgım 170 liramı neydı hatırlamaıyorum fox fıtnesın kırmızılı olanı ucuz bısey.

Sanırım benim de almayı düşündüğüm sizinkinin bi farklı modeli, dynamic marka. Alayım o zaman ya, içimi rahatlattınız :)

X