Stor perde lütfen yardım...

dirim

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.032
1.179
kızlarr
yardımınıza ihtiyacım var,evime stor perde yaptıracağım,katlamalı perdeye daha karar vermedim.malum bide borçlarım da var.storu önce yaptıracağım,stor perdede iki renk arasında kaldık,biri süt beyazı diğeri de krem ama toprak rengine kaçıyor.kızlar hangisi daha kullanışlı.en açık renk olan süt beyazı mı yoksa diğerimi salona yaptıracağım,lütfen fikir verin

canım nısanlıyım bende evıme stor perde dusunuyorum ama guneslık olanı ıcın kullanıslı olmuyor dıyolar cunku degısık bır kumastanmıs ve yıkanmıyormus duz bı yere serıp sılmek gerkıyomus boyle bı zorlugu varmıs ama yınede yaptıracaksan mobılya rengın ve alacagın ust tulune uygun olarak rengını belırle krem renk bı tul dusunuyosan mutlaka krem olacak beyaz olmaz kolay gelsın

canım perdeyide katlamalı yaptıracağım ama,store değilde normal güneşlik yaptırsam komik durur.tanıdığımız sabunlu suyla siliniyor ,zorluğu yok demişti.
sadece genelde store krem mi yoksa kırık beyaz mı olur o benim kapamı karıştırıyor.

Yıkanıyor güzelde oluyor ama katlamalı şekilde yaptırma isteren güneşliği evin büyükse krem küçükse kırık beyaz yaptır ama tam beyaz şık olmuyor çok sevgiler...

ben stor kullanıyorum ve kesinlikle yaptırma derim. temizliği inan çok zor. 1,5 yıl önce 3 odaya 2000 lira verdik. öderken de zorlandık. şimdi çok pişmanım. normal perdeyi camı sil tak. ama bunun temizliği çok zor. takması da zor. eşim perdelari yıkacagım dediğim de her seferinde söyleniyor. 1 saatte takıyor. inceler kalınlar. perdeyi yukarıya yapıştır, içindeki sopaları geçir, iplerini tak. çalışan bayanlara hiç tavsiye etmem. mekanizmalı perde olayına hiç girme erim. ayrıca modesı da geçiyor storların. ama illa yaptırağım diyorsan, stor kullanmasınlar güneşlik kullansınlar. renk ise kullanacağın tülün ve mobilyanın rengine göre seçilir. perdeci bu konuda yardımcı olur. güle güle kullan

bende salona yaptıracağıma.s krem düşünüyorum tüllerim de kreme yakın bir renk!...

ben stor kullanıyorum ve kesinlikle yaptırma derim. temizliği inan çok zor. 1,5 yıl önce 3 odaya 2000 lira verdik. öderken de zorlandık. şimdi çok pişmanım. normal perdeyi camı sil tak. ama bunun temizliği çok zor. takması da zor. eşim perdelari yıkacagım dediğim de her seferinde söyleniyor. 1 saatte takıyor. inceler kalınlar. perdeyi yukarıya yapıştır, içindeki sopaları geçir, iplerini tak. çalışan bayanlara hiç tavsiye etmem. mekanizmalı perde olayına hiç girme erim. ayrıca modesı da geçiyor storların. ama illa yaptırağım diyorsan, stor kullanmasınlar güneşlik kullansınlar. renk ise kullanacağın tülün ve mobilyanın rengine göre seçilir. perdeci bu konuda yardımcı olur. güle güle kullan

mekanizmalı tülün altında normal güneşlik çok komik durur bence:uhm:!yaptıracaksa ikisini de yaptırması lazım!...

benimki krem renkli
ama temizliği bana göre cok dert kirlendiği zamna öyle hemen sabunlu bezle cıkmıyor ya alıp fırcayla banyoda yada temizlicem oda stora zarar veriyor

hele mekanizmalı tül
takmasını hala yapamıyorum her yıkadıktan sonra perdeciye gidiyorum taksın diye
ben mi cok beceriksizim :uhm:

benimki krem renkli
ama temizliği bana göre cok dert kirlendiği zamna öyle hemen sabunlu bezle cıkmıyor ya alıp fırcayla banyoda yada temizlicem oda stora zarar veriyor

hele mekanizmalı tül

ya bak annemde yaptırma diyor bana:1no2: ama ben çok gıcık oldum benim evin tüllerine!ne yapsam acaba?...:uhm:

canım bende bütün evi stor ve katlamlı yaptırdım çok memunum
reng olarak krem tavsiye ederim dış görünüş açısından
ama tülünü beyaz düşünüyorsan storunu beyaz yaptır
eger tülün renkli ise krem yaptır benim bu şekil

canım benim evimde de full katlamalı ve stor.. oncelikle bence sansın varsa koyu renk tercih et. bak ben 10 aylık evliyim daha salon katlamalılarını ve oturma odası kucukoda storlarını bir kere bile yıkamadım. zaten biz salonda yasamadıgımız icin hic kirlenmiyor. eger ozeniyorsan yaptır ama benim salon burda arkadaşların anlattıgı gibi stow ustune tul katlamalı degil benim ki kalın krem kumastan direk katlamalı altında stor yok.. kenarlarında sadece fon var. oyle birsey de yaptırabilirsin yani en azından cileyi tek e indirirsin :)),
ama ozeniyorsan yaptır ya icinde kalmasınnnnn sakın hicbrsey
:teytey:

benimki krem renkli

hele mekanizmalı tül

ay ya çok güldüm inan kaydirigubbakcemile3
kızlar beyaz derken kırık beyaz demek istedim,krem biraz toprak rengine kaçıyor sanki:uhm:

arkadaşım ben kullanıyorum güneşliğimde stor tülümde.şikayetim yok tülleri kendim söküp yıkayıp takıyorum.ama güneşlik olan storumuda hiç sökmedim halı yıkama makinesi ile yıkadım tertemiz oldu.renk konusundada tülünün renginde yaptır

canım ya çok memnun olan yok genelde,bende çok istiyorum içimde kalacak yoksa,sadece salona yaptırayım diyorum.evi güzel gösteriyor bence,bide benim koltukların oturulan kısmı kırmızı ,yastıkları kırmızı,siyah ve beyaz,krem yok içinde hiç,halımdada çin halısı her renk var aslında kırmızı ağırlıklı
bende kırık beyaz yaptırıp evi biraz açmak istiyorum,koltuklarım kahve tonlarında olsa krem güzel gider sanki,ama ben kırık beyaz yaptırıp tülünüde kendinden desenli çizgili kırık beyaz yaptırmak istiyorum.yanlarınada kırmızı fon

kızlarr
yardımınıza ihtiyacım var,evime stor perde yaptıracağım,katlamalı perdeye daha karar vermedim.malum bide borçlarım da var.storu önce yaptıracağım,stor perdede iki renk arasında kaldık,biri süt beyazı diğeri de krem ama toprak rengine kaçıyor.kızlar hangisi daha kullanışlı.en açık renk olan süt beyazı mı yoksa diğerimi salona yaptıracağım,lütfen fikir verin

her iki seçenk de iyi deil bence hem dedikleri gibi stor perde yaptırıcaksan güneşlik düşün. çok şık duruyor normal storlar ama kullanışsız yıkanmıyor bişey olmuyor silmekle de baş edemıyorsun ki benim yengemde vardı bin pişmna oldu şimdi hem storlar çabuk kirlenıyor bir de süt beyazı falan dıyorsun canım çk pişman olursun alırsan eğer altın sarısı ve bal köpüğü tonlarına bak onlr stor da ck hoş duruyo...:1rolleyes:

ben kullanıyorum 2 senedir vede çok menunum.2 yıldır storum ter temiz, tülümü
de 2 kez yıkadım.Çok kullanışlı arkadaşlar.Storum keten stor olduğu için kolay kolay kirlenmiyo.

X