bebekler için

fakelove

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
3.661
0
bebeğim için ördüğüm örgülerim umarım beğenirsiniz

URL]

Son düzenleme:
a.s.Çok güzeller ellerinize sağlık:nazar:özellikle sarı-beyaz olanını çok beğendim:hooray:

Oyy bayıldım ben bunlara hele o mini beyaza bittim
ellerine emeğine sağlık canım

Ellerine sağlık çok güzel olumuş , iyi günlerde güle güle giysin bebişin

Civcivleri sonradanmı işledin? Bende bir battaniye ördümde üzerine işlemek için bişiler arıyorum o yüzden sordum.

Civcivleri sonradanmı işledin? Bende bir battaniye ördümde üzerine işlemek için bişiler arıyorum o yüzden sordum.

üzerine işlemedim canım örürken yapılıyo civciv

ayyyy çok şeker olmuşlarrrr
bebiş cicileri çok sevimli oluyor
ellerine sağlık iyi günlerde kullan canım :)

ayyyyyyyyyyyy bir bebeğim olursa:sm_confused: :ecrin_bebek:hepsini üst üste giydiricem
içimde kaldıbenneyaptımki

üzerine işlemedim canım örürken yapılıyo civciv

:1no2: Yok benim için imkansız örerken üzerine yapmak düz örgü becerdiğime şükrediyorum henüz.

ayyyyyyyyyyyy bir bebeğim olursa:sm_confused: :ecrin_bebek:hepsini üst üste giydiricem
içimde kaldıbenneyaptımki

Ayyyy canım ya Allah gönlüne göre versin , bak bende yedi yıldan sonra hamile kaldım inşallah en kısa zamanda seninde hamiş haberlerini alırız , şanslı bi bebek olucak , annesi bu kadar hamarat olduğuna göre a.s.

hepside çok şık olmuşlar ellerine emeğine sağlık....bebeğin sağlıklı günlerde giysin inşlh

:1no2: Yok benim için imkansız örerken üzerine yapmak düz örgü becerdiğime şükrediyorum henüz.

Ayyyy canım ya Allah gönlüne göre versin , bak bende yedi yıldan sonra hamile kaldım inşallah en kısa zamanda seninde hamiş haberlerini alırız , şanslı bi bebek olucak , annesi bu kadar hamarat olduğuna göre a.s.

canım çok teşekkürederim 7 yıldan sonra normal yollamı hamiş kaldın canım

Son düzenleme:
X