Transfer ve karmaşık duygular

Cherry92

Aktif Üye
Pro Üye
18 Aralık 2023
1.469
2.663
Merhaba kızlar,

Nasılsınız? Umarım herşey yolundadır☺️

Kızlar ilk tüp bebek için sürece girdik ve hayırlısıyla pazartesi transferim var.

Bebeği çok istedim. Hatta çok bekledik, dua ettik. Maddi manevi herşeyi hazırlamaya çalıştık olursa rahat etmesi için.

Sürece girmek içinde çok çok emek sarf ettik ama şuan aşırı huzursuzum.

Hormonlardanmı yoksa geçici duygularmı bilmiyorum bu korku nerden çıktı.

Yok bebeğe yetebilirmiyim, yok hayatım çokmu değişir vs vs.

Böyle duygu durumu olanlar oldumu bu süreçte?
Geçiyormu bu durum🥹

Bu harika bir anne olaacağınızı gösterir. Çok endişelenmeyin çünkü çok beklediniz çok istediniz olunca asla zor gelmeyeck 🌿🙏

Bence şuan sürece odaklananin kendinizxen emin değilseniz diğer tedavi de ertelersiniz hayırlısı ile olsun.

Haklısınız. Heralde biraz ilaçlardan hormonlardan.
Ben hamile.kaldiktan sora ikizlerimden dolayı bunu düşündüm ama düşünmekte haklıydım tek bakıyorum hala bazı duygularla boguşmak zor mu zor ama ben olmasını çok istedim mücadele ettim ve iyiki varlar bı şekilde büyüyorlar büyütüyoruz Rabbim güç verdikçe
O süreçte dusunmedim ama doğuma yaklaşırken bu duygulara kapıldım.

Ben hamile.kaldiktan sora ikizlerimden dolayı bunu düşündüm ama düşünmekte haklıydım tek bakıyorum hala bazı duygularla boguşmak zor mu zor ama ben olmasını çok istedim mücadele ettim ve iyiki varlar bı şekilde büyüyorlar büyütüyoruz Rabbim güç verdikçe
O süreçte dusunmedim ama doğuma yaklaşırken bu duygulara kapıldım.

Anlıyorum ikizlere tek bakmak gerçekten zordur. Rabbim kolaylık versin güçlü anne💜
l

• Amin
Reactions: H M
X