emzirme süresi ne kadar?

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
merhaba arkadaşlar,
emzirme süreniz ne kadar onu merak ediyorum.Oğlum 10 dakikadan uzun emmiyor ya uyuyor yada istemiyor.Ama 1 saate varmadan tekrar emmek istiyor.Bazende resmen 30 dakika oynuyo memeyle kah emiyor kah asılıyor.Tek biz mi böyleyiz siz neler yaşıyorsunuz.gamyoncuiremsu

merhaba arkadaşlar,
emzirme süreniz ne kadar onu merak ediyorum.Oğlum 10 dakikadan uzun emmiyor ya uyuyor yada istemiyor.Ama 1 saate varmadan tekrar emmek istiyor.Bazende resmen 30 dakika oynuyo memeyle kah emiyor kah asılıyor.Tek biz mi böyleyiz siz neler yaşıyorsunuz.gamyoncuiremsu

canım benim benimde öyle 10 15 dk memede kalıyo ama hiç dinlenmeden ve hiç nefes almadan emiyo sonra memeyle oyunlar oynuyo benimde bir saat ayrı kalıyo memeden okadar nefessiz emiyoki boğazına kaçıcak diye korkuyorum valla her bebeğin emişi farklı işte kimi bebekte dinlene dinlene keyfini çıkarta çıkarta emmeyi seviyo...benim oğlan hemen karnımı doyırıyım istiyo heralde midem hemen dolsun......sırnaşık şey

benim oğluş da öyleydi kimi zaman yarım saat 1 saat memede durduğu oluyordu bir kaç haftadır sadece 5 dakikada işini bitiriyor
ama eskiye nazaran çok daha kuvvetli emdiğini resmen duyuyorum
daha iyi vakum yapıp daha hızlı çekiyor sütü
e öyle olunca da daha çabuk doyuyor
zaten doymasalar belli ederler

valla benim oğlanın maşallahı var hem sık hemde uzun emiyor 2,5 saat meme dönüşümlü olarak emzirdiğimi bilirim.Bu arada sadece meme değiştirmek için ve gaz çıkarmak için mola verdik.Şimdilerde benim memeler sönük balon gibi.Lımbır lımbır :KK70:

benimkide gündüz tam 2 saattte bir acıkıyo gecelri 3,4 önceden 20 dk buluyodu şimdi 10 dk hallediyo çok kuvettli çekmeye başladı sanırım ondan 10 dk da doyuyo

benim oğlum emdıkten 1-2 saat sonra uyanıp tekrar emmek ıstıyo. bazen 5-10 dakıka bazen 1 saat emdığı oluyo. keyfine bağlı tosunumun

X